• skvělá komunikace
    • rychlost dodání
    • kvalita
    • není co vytknout

S obchodem jsem moc spokojená. Objednala jsem přes tento e-shop již podruhé. Pokaždé se jednalo o nábytek. Vždy vše proběhlo bez problémů. Od potvrzení objednávky až po dodání. Celý obchod prostě proběhl na jedničku. Určitě doporučuji.

Po objednání mi bylo sděleno, ze zboží je dražší než jsem si objednal - a možnost tedy doplatit nebo zrušit - velmi neprofesionální.

Uzavřenou zaplacenou zakázku zrušil obchod.
    POZOR, jedná se o podvodníky!!!

• Vyhověli mým požadavkům a zboží přišlo brzy, co víc si přát

• Místo 4 židlí mi byly doručeny jenom 3 židle

• Přehledné stránky
    • Zboží odpovídá popisu

• Dobrá komunikace s obchodem.

• Přes tohoto prodejce jsem cca před 3 měsíci objednávala konferenční stolek Daria c....před měsícem mi stolek přišel ale úplně jiný typ nohou že stolku Rava c...navíc poškozené sklo už z výroby špatný nástřik černou.Informovala jsem firmu mailem...posílala to přes hurá obchod objednávku vyřizovat p.Nemec....a dodneška žádná odpověď ani pokus o nápravu. Hlavně že jsem vše řádně zaplatila.Takze opravdu nedoporučuji.Heclova

Nenakupovat....dodáno jiné zboží a po mém upozornění mailem žádná reakce. akup proveden prostřednictvím firmy Horáka obchody...věc vyřizovat p.Nemec

PŘI KOUPI ZDRAVOTNÍ POSTELE, NÁM BYLA V BYTĚ DONESENA AŽ NA MÍSTO A ODBORNĚ SMONTOVÁNA, MATRACE JE KVALITNÍ, JSME SPOKOJENI. KOMUNIKACE S DODAVATELEM BYLA VSTŘÍCNÁ A VŠE BYLO VYŘÍZENO K NAŠÍ SPOKOJENOSTI.

• Mnou objednané zboží vůbec nedorazilo a peníze, které jsem za zboží uhradila předem, mi nebylo ani po více jak měsíci vráceno i když mi to bylo slíbeno!

• Rychlé dodání zboží

• rychlost doručení
    • stav po rozbalení

zboží dorazilo opravdu rychle a za super peníze, bohužel však tomu nejspíše odpovídala kvalita - po rozbalení ulámané rohy atp.

Nicméně nereklamováno, i přes tento škraloup spokojenost :-)

• Příjemné jednání, ochota splnit požadavky zákazníka.

Rychlost,spolehlivost

• nemohu hodnotit

• Spolehlivost, velký výběr, kvalitní zboží, příznivé ceny,rychlost dodání, skvělá komunikace.
    • žádná

Po uplynutí 15 dní nebylo zboží dodáno .

• 13. 10. melo dorazit z zboží nikdo nekomunikuje zatím nejhorší obchod

Chtěla jsem změnu potahu na matraci. Bylo mě vyhověno. Díky. Na matraci jsem se již vyspala. Fakt dobré. Dobrý obchod.