• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 1 měsícem

• Dobrá komunikace s obchodem.

• Přes tohoto prodejce jsem cca před 3 měsíci objednávala konferenční stolek Daria c....před měsícem mi stolek přišel ale úplně jiný typ nohou že stolku Rava c...navíc poškozené sklo už z výroby špatný nástřik černou.Informovala jsem firmu mailem...posílala to přes hurá obchod objednávku vyřizovat p.Nemec....a dodneška žádná odpověď ani pokus o nápravu. Hlavně že jsem vše řádně zaplatila.Takze opravdu nedoporučuji.Heclova

Nenakupovat....dodáno jiné zboží a po mém upozornění mailem žádná reakce. akup proveden prostřednictvím firmy Horáka obchody...věc vyřizovat p.Nemec

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 5 měsíci

PŘI KOUPI ZDRAVOTNÍ POSTELE, NÁM BYLA V BYTĚ DONESENA AŽ NA MÍSTO A ODBORNĚ SMONTOVÁNA, MATRACE JE KVALITNÍ, JSME SPOKOJENI. KOMUNIKACE S DODAVATELEM BYLA VSTŘÍCNÁ A VŠE BYLO VYŘÍZENO K NAŠÍ SPOKOJENOSTI.

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 4 měsíci

Mnou objednané zboží vůbec nedorazilo a peníze, které jsem za zboží uhradila předem, mi nebylo ani po více jak měsíci vráceno i když mi to bylo slíbeno!

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 4 měsíci

• Rychlé dodání zboží
    • žádné

• rychlost doručení
    • stav po rozbalení

zboží dorazilo opravdu rychle a za super peníze, bohužel však tomu nejspíše odpovídala kvalita - po rozbalení ulámané rohy atp.

Nicméně nereklamováno, i přes tento škraloup spokojenost :-)

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 5 měsíci

• Příjemné jednání, ochota splnit požadavky zákazníka.
  • zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 6 měsíci

Rychlost,spolehlivost

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 6 měsíci

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 8 měsíci

• nemohu hodnotit
  • zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 10 měsíci

• Spolehlivost, velký výběr, kvalitní zboží, příznivé ceny,rychlost dodání, skvělá komunikace.
    • žádná
  • zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 1 rokem

Po uplynutí 15 dní nebylo zboží dodáno .

13. 10. melo dorazit z zboží nikdo nekomunikuje zatím nejhorší obchod

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 1 rokem

Chtěla jsem změnu potahu na matraci. Bylo mě vyhověno. Díky. Na matraci jsem se již vyspala. Fakt dobré. Dobrý obchod.

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 1 rokem

Zaplatíte, potvrdí vám objednávku, čekáte 10 dní a po telef. urgenci objednaného zboží vám řeknou, že se omlouvají, ale zboží není.

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 1 rokem

• výhoda je,že si mohu objednat zboží s dodáním až domů

Objednávám si zboží poprvé, nemám zatím zkušenosti, čekám na dodávku, zatím nedorazila.

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 1 rokem

rychlost vyřízení, dostupný osobní odběr

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 1 rokem

Komunikace s obchodem, zabalené zboží i doprava až na adresu všechno tak jak jsem si představovala - spokojenost. Díky.

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 1 rokem

19.4 jsem objednání zboží. 23.4 potvrzení objednávky s dodáním do 28.4. Dnes je 7.5 a nemám žádné zboží ani další informace. Ještě, že nechtěli platbu předem.

• zakoupeno v Cool-nabytek.cz před 2 lety

Výhody: Nákup se povedl, s kvalitou zboží jsem spokojená.
    Nevýhoda: Dlouhá dodací doba.