• Netradiční dětské oblečky

Bylo mi oznámeno, že zásilka bude odeslána ihned po obdržení peněz. Načež mi přišla také informace ze zásilkovny, že očekávají dodání daného zboží. To dorazilo až deset dnů na to. Na email obchod neodpověděl, telefon nezvedali.

• hezké originální zboží
    • nezodpovědnost

Zboží došlo v pořádku a kvalitní, ale jinak je celková zkušenost špatná. Zboží jsem objednala 22.11., po 10 dnech, jsem zjistila, že něčí chybou byla zásilka stornována, na což jsem si musela ovšem přijít sama a zajímat se o to, kde je chyba. Byla mi potvrzena chyba obchodu, nicméně o dva dny později mi bylo oznámeno, že jedna ze dvou věcí, které jsem objednala mezitím došlo a musím počkat týden na dodání. Na zásilku jsem čekala ještě další dva týdny, takže ve výsledku bylo zboží dodáno až 18.12.

• Neschopnost dohledat platbu, která byla uskutečněna za pomoci složenky, abšak pod stejným variabilním symbolem a jménem na správný účet obchodu. Musela jsem po týdnu zasílat potvrzení o placení, neboť obchod platbu nedohledal.
    • Dlouhá dodací doba.
    • Doručení jiného zboží, než jaké bylo objednáno.

I přes poslání doporučeně, balík dorazil po měsíci. Musela jsem chodit na poštu a ptát se, zda zboží již dorazilo, neboť mě nikdo o doručení balíku na poštu neinformoval.Je však možná chyba na straně České pošty.
    Po tak dlouhé době dorazila zcela jiná objednávka, zboží tedy obratem posílám zpět a budu čekat na vrácení peněz.

• Originální zboží, které není jinde moc k sehnání.
    • Největší slabina byla dodací lhůta, platba jim došla 23.11. a zboží mi bylo doručeno až 4.12., a to až po mojí urgenci. Odpověděli mi potom, že mi zboží zašlou společně s omluvou, ta však v balíčku žádná nebyla. Na dnešní poměry opravdu slabé.

Nakonec jsem byla ráda, že mi zboží vůbec dorazilo, už jsem se bála, že jsem přišla o svoje peníze a zboží mi ani nezašlou. Ocenila bych možnost osobního vyzvednutí zboží s platbou na místě.

• Originální sortiment

Vše ok

• Zboží nedorazilo a obchod nekomunikuje.

Obchod nedoporučuji, zboží bylo údajně expedováno s tím, že do 5 dnů by mělo být dodáno, ale ani po 14 dnech nebylo doručeno a není uloženo ani na poště. Proto jsem činila již po týdnu dotaz e-mailem, zda by zjistili stav zásilky, zda není chyba na straně České pošty a nedostala jsem žádnou odpověď.

• příliš vysoké ceny, hlavně za dopravu - vyzvednutí na místě odběru 60,- je opravdu hodně (v jiných eshopech je tato možnost zdarma) - dohromady tak doprava o hodně navýší cenu zboží

• Velký výběr a rychlé objednání a kvalita výrobků pro nejmenší
    • Mohl by se rozšířit sortiment výrobků i pro větší děti.

Určitě doporučuji!!!

• Dostupnost
    • Mohl by být větší sortiment

• Lokalita pro osobní vyzvednutí

• zajímavé zboží, rychlost dodávky

• zajímavé nápady

• kvalitní zboží a velmi rychlé dodání

• vysoké ceny

Již jsem doporučila známým :-).

• originalita
    • vyšší ceny zboží

• v tomto obchodu jsem se rozhodla nakupovat kvůli
    • - vtipným názvům
    • - úžasný materiál koupeného zboží
    • Chyběl mi tu nějaké vtipné body když babička kupuje prvnímu vnoučkovi nebo první vnučce, jinak jsem velice spokojena s tímto obchodem

vše perfektní

• Kvalitní a originální zboží
    • žádnou jsem nezaznamenala

• Hlavnú slabinu vidím v komunikácií obchodu a doručovateľa (česká pošta). Vôbec som nebola informovaná v akom stave sa moja objednávka nachádza. Nikto ma neinformoval, kedy bude tovar doručený.