Vše OK

• Rychlé dodání.

Velmi rychlé, přesné, kvalitní.

• rychlost vyřízení objednávky a její doručení

Zásilka byla předána včas

• Naprosta spokojenost
    • Zatím zboží nebylo doručeno

• rychlost, druhý den od objednání bylo zboží u mne

• není možnost platit kartou

Prodejce v pořádku, ale doprava přes Fofr je běs, bída a utrpení, přišel mi roztrhaný a smradlavý balík, příště raději jiného dopravce, je NE Fofr!!!

• Zboží mi přišlo špatně zabalené a tudíž poničené. Jednotlivé díly do sebe nezapadly.

Reakce obchodu CONTIA

do dnešního dne jsme bohužel žádnou reklamaci na poškozené nebo nekvalitní zboží od zákaznice neobdrželi. Jakmile tak učiní, není problém vadné díly vyměnit.

Překvapila mě výrazně delší záruční lhůta (10 let). Takže předpokládám že výrobku věří. A cena byla též potěšující. Obchod doporučuji.

Super jednání. Vse přehledné a co slibili také dodrzeli. Doporučuji. Za mně super.!

• Zboží bylo rychle expedováno ze strany Contia
    • Doručovací služba Fofr stojí za hovno.
    • řidič se neozval. výmluva proč nebylo doručeno byla že auta jim vypovědela službu 0 komunikace s osobou ohledně předání zboží

• objednala jsme zboží na firmu ve čtvrtek 9.3., do poznámky dle jejich pokynů jsem uvedla, že chci vystavit zálohovou fakturu, do pondělka žádnou zál. faktura neposlali, zboží jsem přesto zaplatila bez zál. faktury v pondělí. Vybrala jsem přepravní službu FOFR- dodání do 3 pracovních dnů. V pondělí 20.3. zboží stále nedorazilo, psala jsem mail, žádná odpověď, ve středu konečně zboží dorazilo, ale bez faktury, faktura nebyla zaslána ani elektronicky, zaslána byla až na mé vyžádání.

• Mají zboží, které potřebujeme

Doporučuji, vše probíhá bez problémů

Doporučuji všem,naprostá spokokojenost.

• žádné nevidím
    • tento produkt jsem nalezla pouze zde
    • špatná odezva v komunikaci

produkt jsem nalezla pouze v tomto obchodě,bylo mi dodáno barevně jiné,než jsem objednala,a s mírnou vadou(prasklina mimo spoj,(tedy evidentně ne naše vina). V odpovědi již bylo očítáno s tím, že to budeme těžko prokazovat,a záměně barvy ani slovo, natož prominte.Až poté jsem se podívala na recenze,a zjistila,že nejsme sami.
    Nedoporučila.
    Proč ne je výše popsáno.

Reakce obchodu CONTIA

Zákazníkovi bylo nabídnut standardní způsob řešení reklamace. V případě reklamované záměny zboží zaslání fotografie výrobku nebo obalu, abychom mohli posoudit, že k záměně skutečně došlo. Pokud se týče reklamace poškozeného dílu, tato byla vyhodnocena jako sporná, protože podle přepravních dokladů převzal zákazník zboží nepoškozené a před reklamaci provedl kompletní montáž=sestavení výrobku. K poškození dílu mohlo dojít tedy i při výsledné montáži. Možnost vrácení zboží na vlastní náklady ve lhůtě 14 dnů zákazník nevyužil.

• spolehlivost

dobra zkušenost