• Velice dobrý eschop, rychlé a příjemné jednání

Nákup zde lze jen doporučit

• Rychle dodani i odpoved od prodejce .Slusne ceny a vyber (zejmena redukci a prevodniku pro PC).Duvod proc jsem nakupoval v Compuny.cz je slusna cena a hlavne zbozi skladem,ktere v CR jen tezko sezenete.
    • Spokojenost ! Mohu vrele doporucit :-)

Jsem spokojeny zakaznik a mohu doporucit:-) 1*

• Redukce, které nabízí se dají sehnat snad jen na ebay či aliexpress. Nutně jsme potřebovali redukci z Ssd na Sata, ale atyp na ssd z X31U Asus. Což je nesehnatelná redukce.

Velká ochota, super ceny, redukci jsme obdrželi druhý den ráno. Je dobré mít tento eshop v oblíbených položkách. Dokonce jsem u nich zahlédl Gotek interface na Commodore Amiga. Neskutečné. Takže doporučuji. Fakt díky z OnlySoft.cz

• Příznivá cena,rychlá komunikace a rychlé dodání zboží.
    • nic proti

tento obchod mohu jen vřele doporučit! ! !

• Rychle dodání
    • Úžasná komunikace
    • Nic jsem nenašel

Doporučuji tento obchod, našel jsem v něm to co jinde nemají.

• Rychlé vyřízení objednávky

Dobrý internetový obchod se zbožím, které v Česku nekoupíte

Doporučuji!

• vynikající komunikace

můžu jen doporučit

• Skvělá emailová komunikace, pokud zboží není na skladě je dodáno velice rychle
    • Není možnost pořídit zboží pod 100 Kč, je dost možné že zboží nebude na skladě

S objednávkou jsem relativně spokojen. Nikde jinde bych jinak nesehnal co jsem chtěl, pouze na EBAY.com.
    Chtěl jsem pořídit jen něco za 50 Kč, takhle jsem musel koupit 2 kusy abych měl něco za 100 Kč. No ale EBAY nepoužívám.

• Skvělá komunikace,rychlé dodání.Vše super.

Rozhodně doporučuji

• Skvělá komunikace, ochota, rychlé odeslání. Díky za obchod
    • NIC

Doporučuji obchodníka

• užitečné věci za dobrou cenu
    • pokud je zboží skladem, druhý den doručeno

• Velmi dobrý obchod. Na rozdíl od jiných komunikuje okamžitě, a dotazy či problémy řeší hned. V nabídce spousta věcí, které se velmi těžko shání.
    • o ničem nevím

Určitě doporučuji.

• -vše
    • -nic

-rychlost, jednání a vstřícnost a hlavně mají věci, co se u nás jinde sehnat nedají
    -"trochu" naddimenzovaný obal na obyč kabel ale to je jen dobře :-)

• NAPROSTÁ SPOKOJENOST. S takovou ochotou už se dnes člověk málokdy setkává.Velice příjemná komunikace.Obrovská vstřícnost ke kupujícímu a jen a jen snaha vyhovět.Děkuji , kdyby takových slušných obchodníků u nás bylo více.
    • Doporučuji moc moc moc všem tento obchod. DĚKUJI
    • NIC

Jeden z nejslušnějších internetových obchodů co jsem zatím poznal.Skvělé,jen tak dál.

• Skvělá komunikace, ochota, rychlé odeslání. Díky.

Doporučuji.

• Jednoznačně perfektní,není,co dodávat.Kéž by takových bylo víc...

Určitě doporučuji všem kupujícím.

• - rychle dodanie tovaru,nakolko som nemohol nikde zohnat,
    • - len u dodavatela som nasiel, co som potreboval,
    • -neboli ziadne problemy,

- po hladani potrebneho tovaru som tento nasiel u tohto dodavetela,
    - po objednani bol tovar okamzite odoslany a expresne dodany,
    - doporuceujem aj ostatnym praielom uvedeny obchod,
    - neboli ziadne problemy s platbou a ani s dodanim a dodany tovar mi moc pomohol,

• Rychlé, seriozní jednání, doručení a kvalita......

ZELENÉ PRO reference, 5***** a 100%, jsou doporučením tohoto obchodu jako seriozního pro ostatní kupující.....

Děkuji, přeji hodně úspěchů a doporučuji

=:O)