• blízkot obchodu, ochota
    • -

Reakce obchodu CompNett

Dobý den, jsem rád, že jste spokojen. Ať Vám počítač dobře slouží. Kdyby jste cokoliv potřeboval, jsem tu pro Vás.

• Profesionální přístup
    • Perfektní komunikace
    • Suprová znalost ve svém oboru
    • Rychlé vyřízení zakázky
    • Super cena
    • Tento obchod má vyzkoušený a nikdy nezklamal
    • Žádné

Obchod a pana majitele M.Holeše mám vyzkoušený je profesionál na svém místě.
    Obchod určitě doporučuji
    Je vyzkoušený a mnou prověřený a nikdy nezklamal.

Vážený Pane Nováku,

předem děkuji za Vaše hodnocení a vaše názory, které mi udělali radost. Zároveň i já Vám děkuji, že existují zákazníci jako jste vy. Na úrovni, slušní, čestní a tím pádem je obchod pro obě strany jen radostí. Jste též profesionál ve svém oboru a i já si Vás velice vážím. Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte mě kontaktovat. Jsem tu pro Vás. Přeji Vám pěkný den a předem se těším na další spolupráci. Michal Holeš - CompNett.

• Rychlost,průhlednost a spolehlivost
    • O žádných nevím

Jednoznačně mohu všem doporučit. Firma je velice spolehlivá a slušná. Obchoduji s ní pravidelně a vždy jsem maximálně spokojen.
    Jen více takových obchodníků.
    Stanislav

Reakce obchodu CompNett

Dobrý den, jsem rád, že jste spokojen. Právě slušnost, dobrá komunikace a solidní přístup k zákazníkům je mojí prioritou. Michal Holeš - CompNett

• Spolehlivost
    • Blízkost

Doporučení známých
    Ano doporučili

Reakce obchodu CompNett

Děkuji za Vaše hodnocení.

• Rychlé a korektní jednání, nízké ceny

Reakce obchodu CompNett

Dobrý den, jsem rád, že jste spokojena. Děkuji za Vaší důvěru a přeji hezký den.

• Rychlé jednaní firmy. Kladny přistup k zakazníkovi.

SERIOZNÍ JEDNANÍ RYCHLÍ NAKUP A SERVIS PC.

• Individuální přístup ke každému zákazníkovi.
    • Blesková komunikace.
    • Kvalitní poradenství při výběru.

Jsem maximálně spokojen.
    Mohu jedině doporučit.

Reakce obchodu CompNett

Moc děkuji. Jsem rád, že jste spokojen.

• Slušnost,
    • rychlost,
    • perfektní balení,
    • velmi slušné ceny

tento obchod je naprostá jednička a je radost tady nakupovat

Reakce obchodu CompNett

Děkuji za Vaše hodnocení Pavle, jsem rád, že jste spokojen. Přeji hezký den.

• Rychlost,komunikace,vstřícnost .
    • nemá žádné

Doporučuji !!!

Reakce obchodu CompNett

Dobrý den Luboši, jsem rád, že jste spokejen. Děkuji za Vaší důvěru.

• Rychlý kontakt s prodejcem, poradil při výběru zboží

Kvalitní zboží, dobré ceny
    Doporučuji tento obchod ostatním.

Reakce obchodu CompNett

Děkuji za hodnocení a přeji hezké prožití Vánočních svátků.

Jednání pane Holeše je velmi profesionální. Je odborníkem na PC a dokáže poradit, technicky i lidsky. Mohu jen doporučit. Využil jsem jeho služeb několikrát a nikdy jsem nelitoval. Jsem rád, že jsem jeho firmu našel a budu ji i nadále využívat.

Reakce obchodu CompNett

Dobrý den Pane Š, jsem moc rád, že jste spokojen. Hlavně jsem moc rád za zákazníka jako jste vy, slušní a na úrovni. Tak obchod i osobní jednání je jen radostí. Děkuji za Vaše hodnocení a přeji bezproblémové využívání Vašeho počítače. Přeji pěkné prožití Vánočních svátků, hodně zdraví a šťasný Nový Rok 2013.

• vyborna komunikace,rychlost

Reakce obchodu CompNett

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení.

• Rychlost, spokojenost. Super jednání
    • o žádných nevím

Všem doporučuji

Reakce obchodu CompNett

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Jsem rád, že jste spokojen. - Michal Holeš - CompNett

• přesnost

předně proto, neb je to můj dobrý známý, ale i ostatním vřele doporučuji, protože v popředí je hlavně zodpovědnost a důslednost k zákazníkovi

Reakce obchodu CompNett

Děkuji Martine. Ono se bez slušnosti a zvořilosti ani podnikat nedá, aby podnikatel v dnešní době vůbec přežil. Děkuji za Tvé hodnocení, potěšilo mě.

• Serioznost,vstřícnost,jinde zboží nebylo

Reakce obchodu CompNett

Děkuji za Vaše hodnocení.

• rychlost a výborná komunikace,ochota
    • nabídka na pc přehledná

Zboží,které jsem hledala na internetu, bylo v nabídce tohoto obchodu v perfektní cenové relaci.
    Komunikace s panem Michalem Holešem výborná.
    Ano,již jsem doporučila.

Pro ochotu a vstřícnost, rychlost dodání.

Reakce obchodu CompNett

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení, určitě moc potěší. Jsem rád, že jste spokojená. S pozdravem Michal Holeš.

• Koupil jsem použitý hardisk za výbornou cenu!

Důvěryhodný, nákup bez problémů.

Reakce obchodu CompNett

Dobrý den, děkuji za Váš kladný názor.

Všechno použité zboží je nejprve otestováno jestli je bezchybné a pak teprve prodáváno. Jakékoliv poruchové kousky jsou zlikvidovány a nejsou určené k prodeji.

Veškeré bazarové zboží je za výbornou cenu.

Jsem rád, že jste spokojen. Děkuji za Váš nákup.

• kvalita
    • dobrá cena
    • solidní přístup
    • dostupnost

Nakupuji od Pana Holeše pravidelně, je to profesionál a jeho služby jsou kvalitní. Moc dobře ví co povídá. Má srdce na pravém místě, dobře poradí, vysvětlí a nakonec i cena je rozumná, že si jí dovolím i s nižším platem. Jen tak dál Pane Holeš, máte před sebou velikou budoucnost se vvým přístupem a citem spolu s lidskýma cenama.

Reakce obchodu CompNett

Děkuji, jsem moc rád, že jste spokojen.

• Profesionální přístup p. Holeše.
    • Dodržel dohodnutý termín o zakoupení a instalaci produktu.
    • Provedl bezproblémovou instalaci i nastavení
    • Na mé dotazy ohledně PC ochotně poradil.
    • Ceny za servis i zboží jsou příjemné.
    • Rozhodně doporučuji.
    • Je to výjimečné.Žádnou slabinu jsem nenašel.

Doporučuji p.Michala Holeše každému,kdo hledá rychlý profesionální servis PC. Jeho ochota a odborné znalosti jsou v dnešní době nevídané.
    Ceny velice příjemné.

Reakce obchodu CompNett

Jsem moc rád, že jste spokojen. Děkuji za Váš milý přístup a obchod s Vámi a předem se těším na další spolupráci pokud budete mít jakýkoliv problém s PC. Jsem tu pro Vás. - Michal Holeš - CompNett

• Služby České pošty jsou velmi drahé.

Vážený zákazníku,

reaguji na Vaší poznámku, že služby České pošty jsou velmi drahé. Ano, opravdu jsou drahé, je to dáno ceníkem České pošty. Zboží, které je odesíláno Českou poštou obsahuje dodání zásilky až do rukou či na poštu, k tomu je každá zásilka brána jako křehká, k tomu je přidána služba sms oznámení a emailové oznámení před dodáním zásilky + balné + dobírečné. Určitě bych byl raději pokud by poštovné bylo levnější, ale je to čistě dáno ceníkem České pošty a s tím bohužel nic nesvedu. Děkuji za Vaše hodnocení a přeji bezproblémové využívání zakoupeného výrobku.