• vše proběhlo v pořádku

• rychlé doručení

• Ozvali se rychle, omluvili se, že došlo k chybě na skladu

Objednané zboží neměli skladem, platba kartou předem se vrátila relativně hned.

ok

• Obchod inzeruje zboží, které nakonec nemá a další dodání únor.

Plánovaná výhoda vyzvednout zboží v obchodě skončila špatně.Objednavku jsem zrušil.

• SUPER domluva a rychlost.

• Nízké ceny
    • Zajímavý výběr
    • Málo / žádné pobočky

Dobrý ceny a zajímavý výběr , objednávám pravidelně

• Rychlost dodání zboží.
    • Nevím.

Doporučuji.

• velmi ryhle odesláno
    • výběr zboží

Byla nejlepší cena na netu, zboží dorazilo bez poškození, vše v pořádku.

• komunikace obchodu za 1
    • stránky jsou přehledné
    • partnerské prodejny s možností vyzvednutí bez poplatku
    • ceny někdy spíše jen průměrné

Obecně COMFOR doporučuji. Když nastane problém, tak řeší ku spokojenosti. Několik objednávek jsem zde už měl a vždy bez potíží. Pouze tentokrát se mi stalo, že objednáno zboží v akci za výbornou cenu. Volil jsem osobní odběr u COMFOR partnera a bohužel ten měl inventuru. Tuto informaci nejspíš COMFOR nemělo. Druhý týden jsem volal na podporu COMFOR. Milá ochotná paní, takže komunikace za 1. Proč ještě zboží doručeno nebylo bohužel také nevěděla. Nakonec mi další den volali z COMFOR s omluvou a zboží je možné si vyzvednout. Malé mínus, že informace o nedostupnosti partnerské prodejny nebyla již při objednávání zboží, ale chyba možná nebyla u COMFOR.

• Ceny
    • Výdejní místo hned u zaměstníní
    • Naprosto příkladná komunikace se zákazníkem, opravdu chválím, že i v dnešní době jde prodejci o spokojenost zákazníka :)

Nebýt dopravce, který celou objednávku zazdil, byla by spokojenost 100%, ale i tak jsem díky příkladné komunikaci věděl co se děje a že někoho opravdu zajímá jak věc vyřešit k mé plné spokojenosti .

• vyzvednutí na pobočce zdarma
    • dobrá cena /výkon

• dobrá cena
    • ne příliš dobrá komunikace

Edit: Upravuji hodnocení. Z obchodu se mi ozvali a omluvili se za zmatky viz níže, což oceňuji. Původní hodnocení: S cenou a dodací lhůtou jsem byl spokojen. Nebyl jsem ale spokojen s komunikací. Objednal jsem si zboží s tím, že ho zaplatím v partnerské prodejně. Na začátku mi přišly dva emaily, že obchod přijal moji objednávku a že ji budou expedovat za 16-48 hodin. Pak nepřišla žádná další informace až sms z prodejny, že si objednávku mohu vyzvednout. Čekal bych ještě informaci, že objednávku expedují, jak je běžné v jiných eshopech. Partnerská prodejna pak chtěla platbu hotově s tím, že v nejhorším případě by to šlo kartou. Navíc jsem při platbě nedostal fakturu, s tím, že to není přímo jejich zboží a že mi ji pošlou z eshopu. Když nepřišla a v eshopu jsem žádal o její zaslání, tak jsem dostal odpověď, že mi ji měli vystavit na prodejně, protože přijali platbu a že mě prodejna kontaktuje, což se zatím (po třech dnech) nestalo.

první nákup

Ceny skvělé. Jen email o informaci, že je zboží připraveno k vyzvednutí (Praha, Antala Staška), spadl do spamu (což jsem zjistila až o týden později..). To, že je zboží na prodejně, jsem se dozvěděla jen díky sms. V té se však neuvádí, jaká je lhůta pro vyzvednutí.

• Konkurenční ceny
    • Výhodná a rychlá doprava