Velký výběr, detailní specifikace a možnost poradit se s odborníky přes telefon. Rychlá doba dopravy

• Rychlost, komunikace.

Rychlé doručení, kvalitní výrobek, dobře zabalené, jasná a věcná komunikace.

• velice ochotní a příjemní zaměstnanci.

Vzdy super!

vše bylo v pořádku, pouze uvádíte možnost převzetí v zásilkovně, která má být na mé adrese a uvádíte provozní dobu pekárny, která je za rohem.

Skvělá cena

Vše proběhlo naprosto v pořádku.

• Při doručování došlo k problémům a proto jsem vyzval společnost, aby podala reklamaci, ta se na to ale vykašlala, zboží měla zaplacené a tak ji zákazník a jeho spokojenost už nezajímá. Byl to můj první a také poslední nákup u společnosti.

Reakce obchodu Colosus

objednávku jste u nás vytvořil v pátek odpoledne 7.6., kdy už všechny přepravní služby uskutečnily svoz. Proto byla Vaše
    objednávka zpracována, vyřízena a odeslána následující pracovní den 10.6.

Chápu, že jste očekával doručení Českou poštou do balíkovny 11.6., ale ta svou práci zvládla až 13.6. kdy Vám zásilku doručila. Při podání reklamace nám bylo sděleno, že je zásilka v přepravě.

Uhrazené zboží Vám bylo doručeno se zpožděním, vzhledem ke kvalitě služeb Vámi zvoleného dopravce, nikoliv naší prací. Pokud by to všichni zákazníci nerozlišovali stejně jako vy, výsledky spokojenosti s eshopy na Heuréka by odpovídaly kvalitě služeb dopravců, nikoli práce eShopů.

• spolehlivost

• Rychlost dodání,
    • Výběr zboží
    • Lépe nastavit automat který doporucuje, příslušenství, ke zbrani vzduchovce - diabolky.

Srazim hvězdy za výběr Výběr doporučeno z zboží, jinak obchod doporučuji.

• Sortiment
    • kvalita

neznam

Rozumné ceny a rychlá doprava.

Rychlé a přehledné, vše bez problémů a včas :)

TROCHU DELSI DODACI DOBA,NEZ BYLA UVEDENA.JINAK VSE V PORADKU .OBAL NA ZBOZI PERFEKTNI,ZBOZI DODANO V PORADKU.

• Výborní prodavači,hezká prodejna,snadné parkování,rychlost,ochota,odborné znalosti.

• neprofesionální a neochotná obsluha

Vše perfektní, rychle.