• Rychlé doručení
    • Čokoláda dorazila rozbitá
    • E-shop nekomunikuje

Čokoláda vypadá krásně, ale bohužel dorazila rozbitá a e-shop na e-mail nereaguje.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Dodání bylo rychlé,i když cena vyšší,ale je to ruční výroba,tedy dá se to pochopit
    • Balíček s čokoládou (dárkem pro milovanou osobu) přišel v pomačkané krabičce.Ovšem po otevření krabičky obdarovaným se ukázala ne tabulka čokolády,ale hmota rozlámaná na kousky.To mě hodně naštvalo a taky mrzelo☹️.Chuť prý dobrá . Chápu,že za to může dopravce,ale na balíčku nebylo označeno,že jde o "KŘEHKÉ"zboží.Tedy zřejmě chyba i u dodavatele.

• Dobrůtek mnoho, ale nevím, zda je to opravdu výhoda...ach jo...
    • jsou úžasní, co vše dokáží z čokolády vyrobit :-).

spolehlivost, komunikace, rychlost

• Rychlé, přišlo poštou, v pořádku.

Pokud jsem dobře hledala, nenašla jsem rozměry (aspoň přibližné rozměry).

• Vše přišlo v pořádku, krásný jako na fotce. Super.

• Skvělá komunikace
    • Rychlost odeslání
    • Nádherná práce

• Skvělá komunikace
    • Široký výběr produktů
    • Přehledný web i objednávkový systém

Nádherné čokoládové produkty, vypadají jako opravdové.

• originální výrobky vhodné jako dárky

Krásné výrobky, vypadají úplně jako skutečné předměty, zvlášť nářadí nebo nůž rybička. Chuť čokolády nemohu posoudit, je určeno jako dárek.

rychlost, seriózní informace, komunikace, kvalita

+ naprosto úžasné výrobky
    + super

• Všem tento obchod maximálně doporučuji! Objednávala jsem zde několikrát a jen poslední objednávka nebyla vyřízena dle mých představ, tak jsem do firmy volala a pán byl neskutečně milý a dokonce se mi zaručil, že zakázku sám vyrobí a dohlídne na to, aby byla dle požadavků a přišla úplně úžasná, detailní replika pistole, že oslavenci udělá ohromnou radost. Tímto moc děkuji za tak rychlé vyřízení reklamace a přístupu firmy a určitě to není moje poslední objednávka. Klobouk dolů :) moc Vám děkuji ještě jednou. S tímhle přístupem a ochotou se málokdy setkáte :)

Ochota, vstřícnost, poradí

Čokolandii mohu jedině doporučit. Komunikace ohledně úpravy fakturačních údajů byla skvělá a velmi rychlá. Samotné dodání objednaného zboží bez problémů a opět velmi rychle zprostředkováno. Zboží je TOP.

nikam nemusím

• nářadí vypadá opravdu jako skutečné , bude pěkným dárkem

I didn't get what I ordered!
    1x BTC, 1x LTC, 1x SOL, 1x ETH and 1x BNB were ordered. I underlined this again in a separate letter to the company. Unfortunately I got the same thing 5 times. 5x BTC. What should I do with it?
    So I warn all customers NOT to order from this company. Also because my extra letter wasn't responded to, I'm only giving it one star! It's a shame about the money and time.

• Skvělý přístup k zákazníkovi
    • Úžasný sortiment - dárky pro každého