super

Děkujeme Vám! S pozdravem, Cocochoco

• Rychlost,spolehlivos

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, zásilky expedujeme každý pracovní den. :-) S pozdravem, Cocochoco

• i) Rychlost vybaveni objednavky.
    • ii) Produkt jako takovy - je proste fantasticky. Krepate vlasy pryc, navic pekne voni a vlasy nejsou ulepene ani behem 3 dni po aplikaci, nez je mozne vlasy umyt.

Nenasla jsem

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Jsme moc rádi, že jste spokojená a budeme se těšit opět příště :-) S pozdravem, Cocochoco

Rychlost a spolehlivost.

Dobrý den, moc Vám děkujeme :-) S pozdravem, Cocochoco

dobrý nákup

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení! :-) S pozdravem Cocochoco

• Keratin funguje výborně. Doporučuji.

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den Sábo, moc děkujeme za Vaší recenzi. Velice nás těší, že jste s produkty COCOCHOCO spokojená. Budeme se těšit na Váš další nákup. :-) S pozdravem, COCOCHOCO.

Musím říci ,že jsem velmi spokojená s výrobky ,jde vidět kvalita

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den, velice se vážíme Vašeho názor a jsme potěšeni, že jste s našimi produkty spokojená. Budeme se těšit na Váš další nákup. S pozdravem, Cocochoco :-)

• Super je, že jednoduše objednáte znovu jen kliknete na položku v minulé objednávce a jste přímo v obchodě na stejném výrobku,nic nikde nehledám mám to ,co jsem vyzkoušela a nemusím nic vyhledávat.

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Snažíme se dělat vše proto, aby naši zákazníci byli co nejvíce spokojeni. Budeme se těšit na další objednávky. S pozdravem, Cocochoco. :-)

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaší kladnou recenzi. Velice nás těší spokojenost našich zákazníků, proto děláme maximum, aby byl každý balíček odeslán co nejdříve. Budeme se těšit na Váš další nákup. S pozdravem, Cocochoco. :-)

• Rychlé odeslání, komunikace, přehlednost stránek.

Přehlednost eshopu, rychlé odeslání. Velká spokojenost.

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den, velice děkujeme za recenzi. Balíčky odesíláme každý den, aby se co nejrychleji dostali k zákazníkům :-). Budeme se těšit na další nákup. S pozdravem, COCOCHOCO.

• Dobré ceny
    • Keratin je skvělý
    • Obchod je kvalitní

Celkově jsem s obchodem velmi spokojená, nakupují zde už po několikáté a vždy super, občas se žádati akční nabídka jako teď takže to je další plus.

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den, Kamilo, mockrát děkujeme za Vaší recenzi. Dělá nám radost, když jsou zákazníci spokojeni a děláme vše proto aby tomu tak bylo. Budeme se těšit na Váš další nákup. S pozdravem, COCOCHOCO :-)

• Zlepšení kvality vlasů
    • Drahé

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Jsme velice rádi, že Vám naše produkty pomohli. Vzhledem k tomu, že naše produkty jsou prémiové kvality odpovídají ceně, ošetření brazilským keratinem vydrží 3-4 měsíce a tím pádem máte na tuto dobu o vlasy postaráno. S pozdravem, COCOCHOCO :-)

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den Dano, velice nás těší tvé hodnocení. Snažíme se, aby balíčky odešli co nejrychleji a zákazníci si mohli produkty COCOCHOCO užívat co nejdříve. S pozdravem, COCOCHOCO :-)

Spokojenost, rychlé dodání.

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den Madlen, velice děkujeme za Vaší recenzi. Budeme se těšit na Váš další nákup :-) S pozdravem, Cocochoco

Objednávka dorazila brzy a co se týče keratinu? Jedním slovem TOP. Obden jsem si musela žehlit vlasy,po keratinu nemusím žehlit vůbec, což mým vlasům rozhodně prospěje Já jsem spokojená a doporučuji

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Jsme velice rádi, že Vám produkty od COCOCHOCO vyhovují :-) Budeme se těšit na další nákup :-) S pozdravem, COCOCHOCO

• Rychlé doručení

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den Eriko, moc děkujeme za recenzi. Zboží expedujeme každý den, aby každý zákazník obdržel své zboží co nejdříve. S pozdravem Cocochoco. :-)

• Super komunikace.

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den Martine, velice nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen :-) budeme se těšit na Váš další nákup. S pozdravem Cocochoco.

• Rychle dodání do 2 dnů.Již několikrát jsem objednavala.Celkova spokojenost s obchodem i výrobkem.Mohu jen doporučit.

Velký výběr vlasových přípravků, rychlost dodání zboží

Reakce obchodu COCOCHOCO-keratin.cz

Dobrý den, moc Vám děkujeme za recenzi. Snažíme se dělat vše proto, aby naši zákazníci byli spokojeni :-) S pozdravem, Cocochoco

Dobrý den, moc děkujeme! S pozdravem, Cocochoco