• Zboží skladem nebylo skladem

Objednávku jsem zrušil, protože zboží skladem nebylo ve skutečnosti skladem. Velký palec dolů, tento shop nedoporučuji.

• Nekomunikují.

26.11.2023 jsem si objednal v obchodě čočky a hned je zaplatil převodem. V pondělí musely peníze do obchodu dojít. Ale bohužel žádná odezva jestli peníze přišly! A žádná komunikace kdy zboží bude odesláno atd. Takže ještě počkám a pak to budu řešit.

Píšou skladem a nic nemají skladem akorát klamou zákazníka.
    1.11.2023 objednáno a zatím žádné info o zboží.
    Nedoporučuji

Hezký den Vážený pane,

kapky Artelac TripleAction 10 ml nejsou momentálně nikde dostupné a měly by být dle odhadu přibližně do dvou týdnů skladem. U produktu máme uvedeno, že se jedná o předobjednávku - zřejmě jste tento dodatek přehlédl.

Mrzí mě pak takovéto hodnocení, přičemž vlastně chcete zákazníkovi pomoci a ulehčit práci a nervy s hledáním.

Jednatel.

Na dodání zboží čekám více jak týden bez předchozího upozornění.

• obchod potvrdil objednavku, zbozi neodeslali

Obchod potvrdil objednavku, zbozi ani po tydnu neodeslal. Pravdepodobne nabizi zbozi, ktere nemaji.

• Dlouhá dodací lhůta

• Velmi dlouho trvá dodaní

• Roztok na čočky byl těsně před expirací a to byl vyroben před 4 lety. Takže eshop někde koupil zbytky a prodává je za plnou cenu. Parádní.
    • Jako refundaci jsem s další objednávkou mohl dostat obal na čočky zdarma. Wow. Místo roztoku co potřebuji dnes dostanu obal v další objednávce.

Reakce obchodu cockyhk.cz

dle dostupné komunikace jsme Vám jako vstřícný krok nabízeli za kratší expiraci další ROZTOK s pouzdrem zdarma navíc jak jste požadoval.

Zřejmě jste si text řádně nepročetl a pak udělal unáhlený závěr na na tomto hodnocení. Naše nabídka stále platí, záleží jen na Vás zda ji využijete a přehodnotíte Vaše vyjádření. Necelá stokoruna je za 80 ml cestovního roztoku přiměřená.

Děkujeme za Váš nákup.

• Nízké ceny
    • Žádné komunikace
    • délka čekací doby

• Objednáno před týdnem a stále nic ..

22.7. objednáno, zboží skladem, on-line zaplaceno.
    31.7.ještě nemám žádnou informaci o odeslání zboží.

Zboží nedorazilo ani po týdnu od objednání a uhrazení. Komunikace ze strany obchodu žádná. Pokud není zboží skladem a je na dotaz či delší doba dodání, měl by to mít obchod na svých stránkách uvedeno.

• nedostatečné informace-přijetí platby od zákazníka,jaký je stav odesílání zásilky ,delší dodací lhůta

• zboží nabízíte,ale nemáte

Reakce obchodu cockyhk.cz

ano, bohužel Sanytol gely opravdu již nejsou (situaci zná asi každý z medií). Nabízeli jsme pouze před-objednávku s dodací lhůtou 1-2 měsíce. Tato informace byla uvedena u produktu velkým písmem.

Z výrobních a kapacitních důvodu výrobce (včetně obrovské poptávky), jsme byli nuceni produkt dočasně stáhnout z nabídky. Pokud gely seženeme, opět zboží uvidíte na našem eshopu a budou nejprve osloveni zákazníci, kteří si u nás zboží objednali. Aktuálně by se mělo ale distribuovat pouze primárně do státního sektoru.

Děkujeme za pochopení.

• Zásilka ještě stále nedorazila

Stránky obchodu klamou zákazníka. Vybrané zboží se tváří že je skladem, ale skladem u obchodníka vůbec není, teprve ho shání. Doporučuji obchodníkovi stránky upravit tak, aby zákazník přesně věděl kde zboží je (např. skladem u výrobce ...). Zboží jsem objednala u konkurence a druhý pracovní den jsem měla doma.

• Obal balíku byl neporušený (tedy za přepravce OK), ale jednotlivé předměty uvnitř v balíku byly v poškozených/rozlepených krabičkách.

Reakce obchodu cockyhk.cz

Vaše zásilka byla řádně zabalena i s roztoky uvnitř včetně fixačních prvků proti poškození. Pokud byl obsah poškozený, měl jste provést záznam s dopravcem a obrátit se na nás s reklamací, popř. zaslat fotodokumentaci poškozeného zboží. Nic jsme ale od Vás neobdrželi, jen toto hodnocení. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis.
    Děkujeme.

• O žádných nevím
    • Nekomunikují

Po 14ti dnech od objednání a potvrzení přijetí objednávky, obchod nereagoval na mé dotazy.

Reakce obchodu cockyhk.cz

omlouváme se za chybu v emailové komunikaci. Informaci ohledně termínu dodání Vašich specifických kontaktních čoček jsme Vám již zaslali na email.
    Děkujene za připomínku.

• Dobrá cena
    • Délka vyexpedování
    • Nepřehledné internetové stránky

Zboží nebylo doručeno v avizovaný den před svátky. Pravděpodobně se prodloužila doba vyexpedování ze skladu, a proto lituji, že jsem nezvolila osobní odběr, když jsem měla tu možnost. Zvolila jsem dopravu přes Uloženku a musím čekat na doručení po Velikonocích, čímž se doba od objednání k doručení prodloužila na skoro dva týdny. Příště se vrátím ke svým ověřeným obchodům, ta ušetřená stovka mi za to nestojí.

• nabídli jste zboží, které jinde neměli
    • doprava

nepříjemně opakované změny v termínu dodání

Reakce obchodu cockyhk.cz

děkujeme za hodnocení. Moc nás mrzí nepříjemnosti s dopravcem, mohlo se jednat pouze o nedorozumění s jednotlivcem při zvýšené zátěži doprav před svátky. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Jan Kotík.