Opakovane zde nakupuji,spokojenost,rychle dodani.

• Přehlednost eshopu
    • Rychlost doručení

Objednával jsem si sférické čočky od Carla Zeisse, byl jsem spokojen. Pak jsem potřeboval větší dioptrii a ta v prodeji nebyla, musel jsem si objednat sférické čočky od jiné značky. Po vyzvednutí objednávky se zjistilo, že čočky nejsou sférické, tuto informaci jsem nalezl na oficiálním webu značky a bylo to vlastně i vidět. Takže cocky-kontaktni.cz mají chybné informace na webu. Zboží jsem reklamoval, ale o žádné reklamaci obchod nechtěl slyšet a tvrdil že mají správně uvedené informace na webu. Nabídli mi 50% z ceny nevyhovujících čoček formou kreditu do zákaznického účtu, což je ke smíchu.

Reakce obchodu Čočky-kontaktní.cz

Vaše nespokojenost nás velmi mrzí.
    V systému jsme si vyhledali Vaši objednávku, abychom situaci prověřili.
    Sférické čočky mohou mít i asférický design, který na korekci myopie či hypermetropie nemá vliv. Asférický design je obecně mnohem přizpůsobivější oku a navíc eliminuje sférické aberace. Obraz je tedy lepší. Proto má asférický design velká část sférických čoček.
    Informace na stránce produktu jsou tedy pravdivé.
    Jestliže Vám při měření navýšily dioptrie a čočky, které jste nosil nejsou v nové dioptrické hodnotě dostupné, měl jste situaci řešit nejprve s očním specialistou. Ten by Vám poskytl diagnostické (zkušební) čočky. Jakmile byste společně našli čočky, které Vám bez výhrad vyhovují, mohl byste opět nakupovat bez obav online.
    V případě, že hledáte čočky sám, berete na sebe veškerá zdravotní i ekonomická rizika, protože nevhodně zvolené čočky není možné vrátit ani reklamovat.
    Je nám líto, že jste nepřijal ani kredit, který jsme Vám v rámci zachování dobrých vztahů nabídli jako částečnou kompenzaci.
    Hezký den.

• rychlost, dobre ceny, prakticky drobny darek jako odmena za vetsi nakup

• Letitý zákazník s maximální spokojeností. Není co vytknout.

Velmi rychlé doručení zboží. Vše v pořádku.

Rychlé a spolehlivé služby

Vše OK

• Velice rychlé jednání

Čočky objednávám pravidelně, velká spokojenost, rychlé doručení, nikdy žádný problém .

• Rychlý a vyšli mi vstříc s rychlejším dodáním. Doporučuji.
    • Dobrá cena čoček

Spolehlivost, velmi rychlé dodání

• Rychlé doručení

• Rychlost jednání

• Kvalitní zboží

Vřele doporučuji, vše v pořádku jako vždy.