V tomto obchodě jsem si objednala vlasy na micro-ring metodu. První problém byl, že ve vlasech jsem našla mrtvolku čehosi. Na to mi bylo napsáno, že to neni možný. Ok tak jsem asi slepa a blba a vlezlo to tam a chcíplo a uschlo během expedice za tech par dni (haha).... Druhy problem- i po používání všemožných přípravků se mi po 14 dnech a dvouch žehlení žehličkou totálně roztřepily. Vypadá to moc krásně. Když jsě se opět obrátila na eshop, bylo mi řečeno, že nepoužívám ty jediný přípravky které oni doporučují. Takže to bude tím, že používam jinou řadu přípravků z drogerie. Aha, takže dámy, musíte vrazit ještě min za litr ty jejich supr doporučené přípravky jinak to asi nefunguje. Ochota na jejich info mailu mizerná. Furt se odvolávají na stovku spokojených zákaznic, ale vůbec je nezajímá jedna nespokojená. Tady už si nekoupim ani gumičku do vlasů.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Vážená paní, přijde nám, že si opravdu vymýšlíte nesmysly a snažíte se na nás neprávem naházet nějakou špínu. Pakliže byste našla ve vlasech po aplikaci nějakého broučka, tak se tam určitě nedostal od nás, je to prostě fyzicky vyloučeno z povahy výroby. Co se týká péče o vlasy, snažili jsme se Vám poradit na základě Vašeho dotazu v e-mailu, na který jsme ihned reagovali a doporučili postup co dělat, aby se Vám vlásky netřepily. Je třeba si hold uvědomit, že se jedná o pravé lidské vlasy, které jsou již ustřižené a nemají tak výživu z pokožky hlavy jako živé vlasy, tak je třeba jim věnovat více péče pro dlouhodobě udržitelný krásný vzhled. Když je i u zboží návod na doporučený šampon (mimochodem stojí 219Kč a ne tisíce jak píšete), tak jej z nějakého důvodu doporučujeme, protože vlasy nevysušuje a ty se potom netřpí a vydrží dlouho krásné. Když ten návod ignorujete a používáte jiný, se kterým ty dobré výsledky nejsou, jak jste se i sama přesvědčila, tak Vám pro zlepšení prostě znovu doporučujeme ten, který vlasy nevysušuje a po kterém se Vám třepit nebudou. Nechápeme tedy Vaši obrovskou nespokojenost s naším supportem a špinění nás nějakými nepravdami.

Komunikace s obchodem super, zboží nic moc, ale chápu, že kvalita se rovná ceně, proto nemohu očekávat za nízkou cenu super vlasy, ale bylo by fajn kdyby i zákaznice toto chápaly.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Děkujeme za Váš názor, i když se s ním běžně nesetkáváme. Často nám spíše zákaznice říkají, že měly vlasy přímo ze salonu za 10.000 - 15.000Kč a kvalita nebyla tak dobrá jako je u našich vlasů za zlomek této ceny.

• Protože se vlásky v koncích cuchají a nejdou rozčesat,taky padají.V podstatě to je asi tak vše jiná závada na tom není.

Před mnoha lety,když tyto vlásky začali,byla taková kvalita,že ty vlásky mám do dnes.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Když se Vám toto děje, doporučujeme do konečků dát trošku olejíčku (např. Mythic Oil) a použít kartáč Tangle Teezer. Ihned by se vše mělo dostat do ideálního stavu. Vše najdete mezi příslušenstvím na našem webu.

• Vlasy nebyli takové co na obrázku

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Koukali jsme na Vaši objednávku a objednávala jste kudrnaté clip in vlasy v odstínu tmavý melír a přesně ty stejné jako na obrázku jsme Vám i zasílali. Co Vám tedy přišlo, že nebylo jako na obrázku? Ještě jsme se s tímto názorem od jiných zákaznic nesetkali.

• Nekvalitní vlasy
    • Jsem velice zklamaná.Vlasy se po dvou umytích nedají rozčesat,jsou suché, zacuchané,zkrabatělé, lámou se. Bála jsem se je umýt,musela jsem 150 pramenů sundat, nešlo to rozčesat. Používám tu nejkvalitnější kosmetiku, 7 let nosím prodloužené vlasy a průběžně je obnovuji novými,za celou dobu se mi nic takového nestalo.A zkušenosti mám dost dlouho.Brečela bych.Tohle opravdu bolí.....

Nikomu bych nepřála aby si zažíl to,co já.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Je nám velice líto této Vaší zkušenosti, je to ale záhada proč se zrovna Vám toto mohlo přihodit. Tyto vlasy dodáváme již řadu let a jiným zákaznicím se nic podobného jen tak samo od sebe nikdy nepřihodilo. Neodbarvovala jste ty vlasy? Po umytí pokud máte vlasy vysušené, tak je vždy dobré používat olejíček na vlasy, aby se příliš nevysušovaly.

• s obchodem jsem velmi spokojena,co se tyka vlasu-nikdy vice-hruza,nejlepsi jsou na cele te parade ty spony,ktere se daji vyuzit-zbytecne vyhozene penize
    • zadne

na obchod vyborny,na vlasy jiz vyse zminene

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Naše vlasy jsou pravidelně odebírány i mnoha profesionály, kteří si kvalitu velice pochvalují, takže je zvláštní, že se Vám kvalita nezdá, ale samozřejmě děkujeme i tak za názor.

• nesplňuje to co nabízí

nedoporučují

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Moc nechápeme takovouto záměrně zápornou reakci bez jakéhokoliv důvodu či zdůvodnění a ještě od anonyma. Pokud by náš zákazník nebyl s čímkoliv spokojený, vždy se na nás může obrátit a problém vyřešíme.

Inzerovaný výrobek měl dosahovat délky 50 cm, skutečná délka však byla 43 cm, z toho od délky vlasů 36 cm byly vlasy slabé. Abych mohla vlasy použít, bylo by třeba vlasy zastřihnout minimálně o 10 cm, takže bychom byli na délce 33cm, z původně objednaných a zaplacených 50cm.
    Reakce obchodu nebyla nikterak závratná, ani žádná omluva, pouze nabídnuta výměna.
    Usoudila jsem, že je opravdu lepší si připlatit za kvalitu.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Netušíme jak zákaznice vlasy měřila, jelikož po tom co nám je zaslala zpět jsme naměřili přesně 50cm, což jsme i zdokumentovali fotkou nataženého metru vedle vlasů. Měří se komplet vlasy, ne jeden vlas či pramen samostatně, jelikož se jedná o 100% pravé lidské vlasy a ne umělé, nelze dostáhnout toho, aby byl každý vlásek naprosto identicky dlouhý.

• Nechápu,jak je možné,když jsem si objednala hřeben a přišel mi úplně jiný, snad pokud není zboží tak zašlu emailem, že je vyprodán nebo ho zašlete po týdnu třeba... musela jsem ho odeslat zpět a navíc mě to stálo ještě poštovné.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Objednala jste si kartáč na prodloužené vlasy. Máme dva typy tohoto kartáče, oba skladem, nedá se říci že jeden by byl lepší než ten druhý. Potom jste nám řekla, že byste raději ten druhý typ, tak jsme Vám ho ihned vyměnili a zaslali již na naše náklady ten druhý typ. Věříme, že je již tedy vše v pořádku a není třeba psát negativní komentář.

• Objednala jsem si 40cm vlasy evropského typu,ale nebyla jsem s kvalitou pramenů spokojená. Vlasy v některých případech dosáhly 35cm.

Nespokojená a už si nikdy nic neobjednám.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Délka se měří jako celek všech 50 pramenů dohromady. Jelikož se u nás jedná opravdu o 100% pravé lidské vlasy a ne umělé a také se jedná o precizní ruční výrobu a ne strojovou, tak nikdy nejde dosáhnout naprosto stejná délka u všech pramenů v sadě, některé mohou být o něco kratší, jiné zase delší. V kompletu ale má sada vždy udávanou délku a nebo o něco delší než udáváme. Při aplikaci také nepoužíváte jeden pramen, ale musíte jich mít 50 - 200, takže to jestli má jeden pramen o pár cm méně, Vás nebude trápit, když celek je tak jak má být :-)

• nelíbila se mi kvalita zboží,vlasy byly na koncích tak tenke ,že kdybych měla mýz zen spravný efekt musela bych spojit tak 5 pramenu do hromady ,mělo by se to tam psát že jsou vlasy tenké a nemají stejnou hustotu po cele delce.Vlasy jsem rozdělala tak uz je nemohu vrátit.Jinak stránky jsou hezky provedené a přehledné.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Děkujeme za pochvalu ohledně stránek, ohledně vlasů je to velice zvláštní co píšete, naše vlasy mají stejnou hustotu po celé délce kterou uvádíme, ale naše sady jsou obvykle ještě o pár cm delší než kolik garantujeme a ty konečky které tam máte jakoby navíc mohou být o něco málo méně husté, stejně je lepší je po pár měsících zastřihnout u kadeřnice, aby se konečky netřepili. Tyto vlasy dodáváme i do mnoha profesionálních salonů a s kvalitou jsou všeobecně velmi spokojení.

• všechny

hruza

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Tuto nesmyslnou reakci snad ani nemůžete myslet vážne .. Pokud byste byla s čímkoliv nespokojená, rádi uslyšíme konkrétní kritiku, ale bezmyšlenkovité, hloupé a zbytečné poškozování dobrého jména nemá žádný význam.

• Nekvalitní produkty.
    • Příjde mi nečestné zaplatit velké peníze za něco co nevydrží.

Nejsem s tímto obchodem spokojená.
    Možná se to týče jen jednoho produktu, jelikož nakupuji poprvé.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Netušíme co si přesně zákaznice u nás zakoupila, ale dbáme na nejvyšší kvalitu našich produktů a v případě problému vše se zákazníkem řešíme. Pokud se nám tato zákaznice ozve přímo na e-mail: [email protected] rádi s ní jakýkoliv problém probereme a vyřešíme.

• přehlednost
    • dostupnost
    • pěkná grafika
    • přijatelné ceny
    • vlasy NEJSOU v REMY kvalitě!

Obchod je dobrý,ale jsem zklamaná z toho,že vlasy nejsou v kvalitě REMY,jak uvádí obchod.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Děkujeme za pozitivní komentář, jen nechápeme jak můžete tvrdit, že vlasy nejsou v Remy kvalitě, dodáváme totiž jen a pouze remy vlasy, obyčejné ani v nabídce nemáme a garantujeme, že remy 100% jsou.

• rychlost vyrizeni objednavky
    • zbozi neodpovida popisu, misto ofiny pro dospele zeny dorazila velikost jako pro panenky, kvalita vlasu take neni idealni,strizeno "horkou jehlou", celkove nelze nosit jako ofina pro dospele, mozna tak pro deti na karneval

nedoporucuji (viz kvalita zbozi)

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Všechny rozměry naprosto odpovídají popisu, velikost pro panenky to určitě není, tyto ofinky denně nosí stovky našich zákaznic a jsou s nimi spokojené, takže nám není moc jasný tento názor anonymní zákaznice :-/

špatné fotky,přišel mi uplně jiný odstín vlasů,ale potřebovala jsem je na akci tak jsem je obarvila.....škoda,určitě si příště vyberu jinde.....s pozdravem Dáda

• Dodání do druhého dne
    • Bonusový barevný pramínek, který přišel jako dárek v rámci akce, je příjemným spestřením
    • Možnost poradit se a najít vhodný odstín vlasů

Skvělý obchod, rychlé dodání, u zboží není nutné kupovat více sad - bohatě stačí, jsem úplně spokojená.

• usetri cas ale mnohdy se take napali kvalitou kako ja!
    • misto pravych vlasu jsem obdrzela umele,ktere jsem neojednala!

doufam,ze se mi ozve nekdo kompetentni,k vyreseni trapne situace ze strany clip in

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Vzhledem k tomu, že příspěvek píše anonym, jde pravděpodobně o konkurenční boj. Žádné umělé vlasy neprodáváme, za tím si stojíme a 100% jsme schopni to garantovat. Každá zákaznice si může přijít sama na vlastní oči osobně přesvědčit před zakoupením. Tento příspěvěk od anonyma je naprosto nepravdivý. Prodáváme jen pravé lidské vlasy v nejvyšší možné kvalitě.

• Možnost rychlého objednání a krátké doby dodání
    • Lépe je si dříve zboží vyzkoušet v kamenném obchodě

Důležité je si produkt dobře prohlédnout na internetu a připadné nejasnosti konzultovat s obchodem. Já jsem si zakoupila CLIP-IN Ofinu a myslela jsem si, že bude mít na rubu tři sponky na uchycení(takovou už jsem si zakoupila v jiném obchodě), ale tato ofina má jen 2 sponky na uchycení a nejsem až tak přesvědčená, zda bude dobře držet a bude dobře splývat s vlasy. Musím ji dát ještě upravit ke kadeřnici(délku) a uvidím, jak to dopadne. Určitě bych příště raději upřednostnila nákup v kamenném obchodě. Nevím, zda bych mohla tuto ofinu, ještě před úpravou u kadeřnice u Vás vyměnit, za ofinu se třemi sponkami? Zda takovou ofinu máte v obchodě.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Máme vyzkoušeno se třemi i dvěma sponkami a dvě sponky se nám osvědčili lépe, proto máme v nabídce již jen tyto - rychlejší nasazení a díky silikonovým proužkům na clip in hřebíncích drží velice pevně a třetí sponečka by tedy ztrácela význam.

• rychlost vyřízení objednávky
    • 300,-Kč jako stornovací poplatek

Cenově nevýhodné a neoprávněně vysoké stornovací poplatky

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Stornovací poplatek jsme byli nuceni zavést proto, aby poctiví zákazníci, kteří si objednané zboží převezmou a kterých je většina nemuseli doplácet celkovým navýšením cen kvůli některým nepoctivím, kteří si objednají zboží a potom nepřevezmou, čímž samozřejmě vznikají nemalé náklady.