Zrovna nelevnejsi produkt

Vše Ok

V počátku došlo k nesrovnalostem ale po jejich vyjasnění je vše v pořádku.

• Dobrý obchodní název Clic Medic

Objednávka číslo 19023099 z 21.01.2022 19 byla doručena Českou poštou 28.01.2022. Obsah balíku neodpovídal objednávce. Uvedené telefonní číslo 660812840 neexistuje. Pod ním je skrytý link na jiné +48530355393, ale rovněž nefunkční. Odeslal jsem reklamační email na [email protected], zatím bez odpovědi. O výsledku budu informovat. Už se mi to dlouho nestalo.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka

• Telefonny kontakt neexistuje!
    • Platba kartou nefunguje
    • Gmailova adresa obchodu

Objednavku som zrusil.

• dáreček k nákupu
    • kvalita výrobku
    • není návod

Bohužel oxymetr začal fungovat až po třetí výměně baterek (všechny byly nové). Stále psal, že prst uvnitř není, i když byl na mém prstě. I teď během používání občas nenačte hodnoty. Výrobek na mě nepůsobí, že by byl nový a vypadá dost "fórově". Snad vydrží po dobu, co ho budu potřebovat. Naštěstí ho nepotřebuji doživotně. Asi cena odpovídá kvalitě.

• Reklamace a vrácení peněz bez problému, dobrá komunikace bez výmluv.

Bylo mě dodáno nechtěně o jedno balení méně zubních hlavic. Po kontaktu emailem se postavili k tomu čelem uznali chybu a peníze za nedodané balení vrátili bez výmluv a problému. Navíc komunikace proběhla v pohodě a slíbené peníze byli včas vrácený na účet.
    Mohu doporučit tento obchod

• Dobré ceny
    • Větší výběr sortimentu

17.11.21 objednaný tovar oximeter + darček kysl.flasa 1L, po troch !!! týždňoch prišla LEN fľaša BEZ oximetra (?!), samozrejme reklamácia, z obchodu len samé sľuby že to napravia, dohodli sme sa že vrátia peniaze keďže to mal byť darček starkej k narodeninám, ale nie k tým o rok... (medzitým som z iného e shopu kúpila náhradu a ktora prišla do 3 dní od objednávky!) Sľuby že mi vrátia peniaze zostali len sľubmi, ťahanie za nos, vraj to už odoslali ci mam na účte, keď som pýtala potvrdenie tak zrazu sa pomýlili a pošlú znova, a o týždeň znova.... najväčší gól bol že sme sa dohodli na vrateni peňazí a 27.12.21 mi prišiel od nich oximeter.... takže po 6 týždňoch mi prišla už dávno neaktuálne objednávka ktorú som stornovala! Ich riešenie? Pošlite tovar naspäť a vrátime peniaze, vravím nemám problém, ale chcem minimálne poštovné vopred pretože ma tahate za nos už tretí mesiac. A znovu to isté poslali sme, skontrolujte si účet, samozrejme na účet nič neprišlo...... toto je najhorší obchod s akým som sa stretla na internete, odporúčam vyhýbať sa VELKYM OBLUKOM !!!!

Dobrá komunikace

• zboží došlo rychle a v pořádku

• OCHOTA,
    • VSTŘÍCNOST
    • RYCHLOST
    • PROFESIONALITA
    • CENA

• Rychlé vyřízení objednávky.

Vše, co bylo objednáno dorazilo ve skvělé formě

• Nebylo mi známo, kdy zboží přijede a musela jsem pak na poštu.
    • objednala jsem, zaplatila a zboží nedorazilo

Reakce obchodu clickmedic

Zasilka byla davno odeslana a je ulozena na Poste
    RR6819377237L

- slaba komunikacia
    - ani po dvoch tyzdnoch mi nezaslali pozadovanu fakturu
    - telefonovat sa k nim neda ... cislo nefunguje

Reakce obchodu clickmedic

Zasilka nebyla zaplacena. Jsem zbozi neposlala.

• Přestože jsem oxymetr hned při objednávce zaplatila, dokonce i při připomenutí, že stále zboží nemám jsem zaslala doklad o zaplacení, stále oxymetr nemám - je t už více jak 2 týdny.

Reakce obchodu clickmedic

Zasilka byla davno odealana. Cislo balciku je RR6819378507L . Skontrolujte prosim na Poste.

• Z počátku reaguje
    • Neodpoví přímo, co je s objednávkou.
    • Email bez podpisu
    • Objednavku nelze sledovat, na vyzvu zašle info pouze o cisle objednavky
    • Objednavku nelze otevrit a kontrolovat stav.

Patrně jde o podvodný eshop, vzhledem k prázdné komunikaci. Hraje na čas.
    Přidám se k předchozím nakupujícím s oznámením na obchodni inspekci.