Žádné číslo zásilky přepravní společnosti, žádné informace o zpracování. Po 14 dnech se musím e-mailem informovat o stavu zásilky.

Reakce obchodu Clatronic CZ & SK

došlo k nedorozumění. Objednal jste si náhradní díl a ten dodáváme zpravidla do 3 týdnů. U každého náhradního dílu na našem e-shopu je uvedena dodací lhůta 3 týdny.

Děkujeme za pochopení.

S přáním hezkého dne
    Clatronic CZ & SK

• O vchod který by chtěl ohodnotit musí nejdříve zboží doručit.

• Rychlé vyřízení a doručení

• Zboží nedoručeno
    • Na email nikdo neodpověděl

• Skvělé produkty

Nákup na e-shopů doporučuji, vše proběhlo hladce a rychle.

• Telefon nikdo nezvedá! Objednáno a zaplaceno 5.8.2023 a e-mail na ohodnocení 17.8.2023!
    • Zboží nikde?
    • žádná informace o případném doručení, zatím zboží nedorazilo a už přijde žádost o reference?

• Skvělé jednání ,především pana Švestky.

Nevím jak ostatní zaměstnanci firmy Clatronic, ale já mám nejlepší zkušenost s panem Švestkou. Angažoval se zcela dobrovolně ve vyřešení mého problému s náhradním dílem a vše ochotně zařídil k mé spokojenosti. Ještě jednou mu moc děkuji.

• Dobra komunikace, snaha pomoci s problemem

• Skvělé jednání
    • Nevím

Dobrý den.
    Chtěl bych moc poděkovat Clatronic ČR, obzvláště bych vyzdvihl přístup pana Švestky. Moc mi pomohl při řešení problému ohledně náhradního dílu.
    Dobrovolně se angažoval k vyřešení mého problému a já mu za to moc děkuji. Pro mne to znamená jediné. Vím, že když koupím cokoliv přes firmu Clatronic, minimálně pan Švestka v případě jakéhokoliv problému okamžitě zareaguje a pomůže.
    Ještě jednou mu chci touto cestou poděkovat a firmě Clatronic ČR přeji další takové skvělé zaměstnance jakým je právě pan Švestka.
    S pozdravem Jiří L

Dobry den.
    Objednavku jsem pred tydnem vytvorila a online zaplatila. Na maily nikdo nereaguje, telefon nikdo nebere a objednavka zatim stale nikde. Doufam, ze se bezy vyresi.

Reakce obchodu Clatronic CZ & SK

omlouváme se za vzniklou situaci. Chybou nastavení e-shopu bylo možné objednat již nevyráběný a vyprodaný artikl. Objednávku jsme stornovali a ihned vrátili platbu zpět na účet.

Těžko se hledá ale zboží dorazilo v pořádku a v čas děkuji

• rychlé vyřízení a doručení
  • posílat žádost o hodnocení před vlastním dodání je slušně řečeno opavdu podivné. Kdy bude dodáno ????
    pro jistotu
    ratmirouhrabka@ gmail.com
    602 331 863

• Objednané zboží bylo 2.11.2022 uhrazeno a do 15.11.2022 nebylo doručeno, aniž by obchod informoval o důvodu neodedlání objednávky.

Od objednávky bohužel žádná zprava o stavu objednávky.

• rychlost a dostupnost.

rychlost a dostupnost.

• Konvektor nebyl na skladě. Dostal jsem informaci, že bude až v prosinci, proto objednávku ruším.

• Neposílá informace

Nemám žádné zprávy, kdy dorazí zboží. Chcete hodnocení a nedostali jsme zaplacené zboží!

byl to první nákup takže spokojenost