• nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 2 týdny

• nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 3 týdny

Rychlé a spolehlivé
    A.M.

• nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 3 týdny

Expedovanie tovaru prebehlo ihneď po uskutočnení platby. Rýchlosť dodania a kvalita tovaru boli dobré.

• nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 1 měsícem

• Často se v něm dostane to, co jinde není.
    • Není možnost posoudit vzorky, je nutné hledat jinde.

Spokojenost, doporučuji.

• nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 1 měsícem

• Rýchle vybavenie objednávky.
  • nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 2 měsíci

• Kamenný obchod je nevýhodně umístěn v Michli v boční ulici a hlavně na budově špatně označen. Bylo by lepší, kdyby bylo možné vyzvednout zboží na některé Uložence, aniž by se muselo platit předem.
  • nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 2 měsíci

• Paní mi velmi ochotně doručila zboží po Praze i mimo oficiální pracovní dobu, které jsem si všiml až po objednávce a která mi v předvánočním čase nevyhovovala
    • Díky :-)
  • nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 2 měsíci

dodání obratem, ve čtvrtek jsem objednala, v pátek ráno posláno, v pondělí jsem si dopoledne vyzvedávala balíček na poště :-). Informovanost o tom, v jaké fázi se moje objednávka nachází. S radostí doporučuji.

• nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 2 měsíci

• rychle připraveno a zasláno - vše v pořádku

• rychlost, dobrá cena

• Rychlé vyřízení objednávky

• Vstřícnost, ochota

• Trochu nepřístupná adresa

+ velký výběr

• velký výběr
    • vstřícnost
  • nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 4 měsíci

• Vstřícné jednání, ochota poradit a pomoct při výběru
  • nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 4 měsíci

První zkušenost je špatná. Nejedná se ani o komunikaci s obchodem ani o dodací lhůty. Přeprava taky proběhla v pořádku. Bohužel zboží samotné nějaký pracovník tohoto obchodu připravil k expedici a vůbec ho nezajímalo v jakém je stavu. CD disky byly zapatlané nějakým kvalitně lepkavým "sajrajtem". Nechtělo se mi to řešit reklamací, tak jsem oba disky čistil cca půl hodiny a jakž takž se zadařilo - začal to brát i přehravač a to je hlavní. O další nepříjemné překvapení se postaral výrobce - na disku jsou jiné písničky než je uvedeno na obalu - tím pádem i v mé objednávce. Vím, že tento obchod už asi nebudu využívat. Pokud má někdo lepší zkušenost, mohl jsem mít prostě smůlu, ale to nemíním řešit - ještě se mi nic podobného nestalo.

• nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 4 měsíci

• Nabídka kvalitních souborů děl významných skladatelů
    • Zatím méně známý obchod s nabídkou klasické hudby
  • nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 5 měsíci

• PŘEHLEDNÁ NABÍDKA
    • STRUČNÝ POPIS
  • nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 7 měsíci

• osobní odběr možný ihned druhý pracovní den, jeli zboží skladem
  • nakoupil v obchodě Classicdvd.cz před 8 měsíci

Venkoncem seriozní a spolehlivá společnost Classic DVD ctí své zákazníky a umí si jich vážit. Samozřejmostí je vstřícná ochota, výtečná komunikace a v neposlední řadě i rychlost vyřízení objednávky. Mohu s radostí doporučit tuto firmu i dalším. Zkuste a nebudete zklamáni !