• Zboží dorazilo s vadným akumulátorem, reklamováno hned po převzetí emailem, po týdnu další email a do dnešního dne bez reakce. Mód s vadným akumulátorem nelze provozovat. Byl jsem donucen zakoupit akumulátor nový ve spolehlivém eshopu.

• Dobrá cena
    • Neserióznost
    • Polovina zboží přišla neoriginálně uzavřená (otevřena)

Nedoporučuji, nevíte co pošlou a v jakém stavu

Reakce obchodu CigaretaNaBaterku.cz

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení i přesto, že celkově v něm obchod dalším zákazníkům nedoporučujete. Jako důvod Vašeho nedoporučení uvádíte dodání neoriginálně uzavřeného zboží, proti čemuž se musíme ohradit.

Zakoupil jste v našem obchodě dvě balení bází pro vlastní míchání liquidů. Polovinu (tedy zřejmě jedno balení) jste v recenzi označil za neoriginálně uzavřené.

Obě Vám zaslané báze byly výrobcem baleny v standardních plastových lahvičkách, originálně uzavřených víčkem s odtrhávacím kroužkem a opatřených originální nálepkou s uvedením šarže, expirace, adresou výrobce a odpovědného subjektu, s informacemi o složení, užívání a bezpečnostními pokyny v jazyce výrobce. K oběma balením byl dodán také příbalový letáček s těmito informacemi v českém jazyce. Takové balení a označování chemických látek a směsí, jakými jsou liquidy do elektronických cigaret, vyhovuje předpisům chemického zákona.

Mezi oběma zaslanými baleními byl pouze ten rozdíl, že jedno bylo navíc opatřeno folií uzavřenou papírovou krabičkou s popisky, druhé ne. Je tomu tak proto, že výrobce začal do papírových krabiček balit lahvičky s bázemi až od určitého data výroby a v současné době ještě prodáváme báze v obou těchto variantách balení.

Mrzí nás, pokud to byla tato inovace v balení, která ve Vás vyvolala dojem neserióznosti našeho obchodu.

Vždy se snažíme dodání zboží s případnou výrobní vadou eliminovat kontrolou v rozsahu možném pro daný druh zboží. Kontrola neporušenosti uzávěru u liquidů, které nejsou zapečetěny v krabičce je při expedování samozřejmostí stejně jako opatření zboží ochrannou vrstvou bublinkové fólie proti poškození během transportu. Při viditelném poškození zásilky máte právo zásilku od dopravce nepřevzít, na výrobní vady lze uplatnit reklamaci.

• NEZASÍLÁ NÁVOD K OBSLUZE AĆKOLIV MĚL BÝT SOUČÁSTÍ DODÁVKY

NEDODÁVÁ ŽÁDNÝ MANUÁL, AČKOLIV NA SVÝCH STRÁNKÁCH JEHOM DODÁVKU DEKLARUJE

Reakce obchodu CigaretaNaBaterku.cz

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení i přesto, že v něm obchod dalším zákazníkům nedoporučujete a tvoříte všech 7 % zákazníků, kteří zboží zakoupené u nás vracejí. Ale i díky záporné recenzi si mohou další zákazníci udělat svůj názor a pro nás je každá reakce zákazníka dobrou zkušeností pro další práci.

Nyní k Vašemu nákupu a hodnocení. Není pravdou, že návody ke zboží nedodáváme. Ke zboží, u kterého jsou návody uvedeny jako součást dodávky, standardně do zásilek přikládáme. Připouštíme, že u Vaší zásilky mohlo dojít z naší strany k opomenutí návod přiložit. Návod Vám byl i s naší omluvou dodatečně zaslán elektronicky i v tištěné formě ihned poté, kdy jste to prostřednictvím této recenze oznámil.

Co se týká Vaší nespokojenosti s nákupem u nás a komunikací našeho obchodu. Z naší strany Vám byla Vaše objednávka potvrzena, byla Vám rovněž podána zpráva o předání zásilky dopravci a zaslán odkaz na sledování zásilky. Není nám znám důvod Vaší nespokojenosti ani to, za jakou komunikaci jste udělil 0,5 z 5, jelikož do dnešního dne jste nás nijak nekontaktoval, ani neinformoval o nějaké závadě na zásilce. Tím netvrdíme, že by to měla být Vaše povinnost, jen se domníváme, že každý zákazník, který myslí svou objednávku vážně a obdrží zásilku s nějakou závadou, prodejce co nejdříve o této skutečnosti informuje.

K Vašemu hodnocení dodací doby 0,5 z 5 uvádíme fakta. Objednávku jste vytvořil 5. 9. 2012, tentýž den byla zásilka předána dopravci Česká Pošta. Dopravné bylo zcela hrazeno námi. Zásilka byla Vámi převzata 7. 9. 2012. Na odstoupení od smlouvy máte samozřejmě právo podle zákonem stanovených podmínek.