• rychlost vyřízení objednávky

Nakupuji pravidelně a vždy jsem byl maximálně spokojen.

Opakovaně a ráda zde nakupuji, kvalitní zboží, přijatelné ceny, skvělá komunikace s obchodem. Vřele všem doporučuji.

Několik let odebírám jen u tohoto obchodu super komunikace a doručení nemám potřebu hledat jiný obchod

• Rychlé dodání, dobré ceny

• Rychle a bezchybne vyrizeni objednavky jako vzd

• výborné jednání, a výrobky cenově dostupné

obchod doporučuji, jsem delší dobu zákazníkem a jsem spokojena

• dobré ceny

• Objednávku jsem provedla 8.12. a do dneška zboží nedorazilo. Telefon uvedený na stránkách vůbec nefunguje a na email reagovala paní Denisa s tím ,že 18.12. zboží dovezou, což se však nekonalo. Takže obchod již nedoporučuji. Nakupovala jsem v něm pravidelně a vždy bylo vše ok. Tak nevím co se stalo.

• obchod nekomunikuje ani po opakované urgenci nedoporučuji!

Objednal jsem e-cigaraty a spousty Liquidu( 18lahviček),nevím jestli se jednalo o špatnou šarži nebo to zkoušeli nechat namíchat jinde,ale po vyzkoušení se mi dělalo nevolno a pálila mě žáha.Opakovaně sem se pokusil s firmou domluvit na vrácení ,nebo výměně nerozbaleného zboží (3lahvičky 10ml mají jako jeden kus 30ml-načnete jednu a dvě zbývajicí již není kus:( () -nedoporučuji

hodnotím kladně, dobrý přístup, objednávky bez problémů, milí a vstřícní lidé, tuto firmu mohu doporučit. Za celou dobu, kdy jsem jejich zákazníkem, jsem neměla žádné problémy, vždycky došlo ke vzájemné shodě. Hodnotím na jedničku !!!!

• rozumné ceny
    • rychlost vyřízení objednávky

Nakupuji zde pravidelně a vždy jsem byl maximálně spokojen. Obchod mohu doporučit.

• Dosud jsem objednávala převážně z tohoto internetového obchodu. Při předposlední zásilce na mě zapomněli, ale po připomenutí vše napravili a zaslali ještě malý dárek. Při poslední objednávce jsem zaplatila předem, a i když se zboží tvářilo, že je skladem, opak byl pravdou. Byla jsem kontaktována z e-shopu, že zboží mnou objednané není. Přála jsem si tedy zrušit objednávku a zaslat peníze zpět. Transakce proběhla do druhého dne, takže OK. Mrzí mne, že se takto obchod pohoršil.

Super, rychlé dodání

• Skvělý obchod - ochota, spolehlivost, rychlé, bezproblémové dodání. Nakupuji pravidelně. Vřele doporučuji všem.

• nakupuji zde pravidelně káždé 2 měsíce, super cena a doprava vždy spolehlivá
    • mohl by být ještě větší sortiment

• bezkonkurenčnost, super ceny
    • bezproblémovost, spolehlivost
    • DOPORUČUJI !!!

• rychlost, spolehlivost
    • přijatelná cena
    • široká škála zboží
    • VŘELE DOPORUČUJI!!!

Spolehlivé dodání a vždy vše v pořádku.

ráda v tomto obchodě nakupuju, mohu jen doporučit

• věrnostní systém

Nakupuji zde pravidelně a vždy jsem byl naprosto spokojen. Mohu doporučit.