• Zboží dorazilo 4 dny po odhadovaném doručení.

• Zboží neodpovídá popisu

Koupil jsem Adventní Kalendář. Očekával jsem otevírací okénka, dostal jsem "bonboniéru" s 24 bonbóny.

Objednávka (3 ks zboží) z 16.12. 2022 byla doručena včas, před vánocemi. Překvapivě - minimální trvanlivost bonboniér byla stanovena pouze na 19.3.2023. Pralinky byly poživatelné, ale ne čerstvé a - nepochutnali jsme si na nich. Velké zklamání za horu peněz.

• Zboží bylo zasíláno jako dárek, který velmi potěšil. Především potom kvalita pralinek byla velmi pozitivně hodnocená.
    • Zboží bylo rychle dodáno.

Chtěla jsem zaslat několik balíčků do jedné firmy, s jednou adresou, různým lidem. Bohužel takovýto požadavek není možné realizovat v jedné objednávce. Na kontaktním e-mailu Vám velmi odtažitým způsobem sdělí, že tuto službu neposkytují a musíte si udělat tolik objednávek pro kolik zasíláte osob. Když někomu zasíláte produkt za nižší částku tak jako bonus zaplatíte poštovné přestože na uvedenou adresu posíláte několik balíčků.

• zboží dorazilo pozdě až po po požadovaném termínu doruččení a to už podruhé!

Reakce obchodu Chocolissimo.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Ověřili jsme stav doručení balíku a podle stránky sledování byl balík doručen včera (19.10.2021) v poledne. Vybraný termín doručení zásilky není garantovaným termínem pro doručení, jedná se o tzv. preferovaný termín doručení, který se z různých důvodů a za různých okolností může změnit. O této skutečnosti informujeme na našem webu. Jestli máte nějaké otázky ohledně preferováneho termínu doručení nebo chcete znát detaily doručení balíku, prosíme o kontakt s našim Zákaznickým centrem na [email protected]. Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme krásný den.

• Pralinky, které jsou určeny jako dárek na Vánoce 2021- 24.12.2021,mají
    • doporučenou spotřebu 27.12.2021 - si děláte srandu, ne ??

Už u vás nakupovat nebudu.

Drahé

• předražené pozlátko
    • chuť nic moc
    • o fakturu jsem si musela napsat, ale byla mi pak zaslána obratem

• Firma komunikuje ale ve finale nepomuze.
    • Dlouha dodaci doba
    • Porusene baleni

Každý si rozmyslete zda vyhodíte 400 Kč za 50g čokolády (4 bonbóny) v krabičce 10x10cm. Moje blbost, že jsem si to pořádně nepřečetl, ale je to zlodějna.

• Přišla mi jen pětina objednanéno a ZAPLACENÉHO zboží.

• balení s chlazenim
    • dodáno v požadovaný den
    • balící služba
    • poměr cena/výkon vlastního zboží
    • velikost výrobku

Vše v pořádku, balení,dodání v požadovaný datum. Jen velikost dodaného zboží se značně lišila od mé představy co lze za danou cenu koupit. Opravdu malé balení, no spíše miniaturní !!! Moje chyba, nebudu již nakupovat jen podle obrázku. Kvalitu čokolády nemohu posoudit, nebyla určena pro mě. Za mě příště určitě raději jinde.

• Široký sortiment
    • Přehlednost obchodu
    • Rychlá komunikace
    • Vysoké, předražené ceny
    • Nesmyslně vysoká cena i za poštovné
    • Velikost výrobků
    • Kvalita čokolády

Určitě byla moje chyba, že jsem se nepodívala na váhu výrobku, jelikož nafocené jsou produkty tak, že vypadají , jako by měly klasickou velikost, na kterou jsme zvyklí, takže když za tu cenu došly produkty o velikosti pro mravence (vajíčko jsem předpokládala v klasické velikosti vajíčka, ale velikost odpovídala lentilce), tak jsem byla velmi zklamaná. Chuťově sice ano, bylo to lepší, než klasická čokoláda z obchodu, když koupíte velikonočního zajíčka, ale i tak zde prodejce neuvádí procenta kakaa a v obsahu to je samé Éčko, takže i nad kvalitou údajných "exkluzivních" produktů bych polemizovala. Co bylo pěkné, tak udělané hnízdo z čokolády, to vypadalo i jako dekorace, ale bylo z chuťově dobré čokolády. Ve finále bych ovšem určitě bych udělala lépe (především pro peněženku a ve finále i pro příjemce dárku), kdybych koupila zajíčka, vajíčko značky Milka nebo Kinder. Chocolissimo sice dobře komuikuje, e-shop mají pěkný, přehledný, dobré lákadlo, ale výrobky malinké a naprosto nesmyslně předražené, proto spíše nedoporučuji nákup zde, já už tu určitě neobjednám.

Zboží mi na první pokus nedorazilo, i když jsem dostala sms, že bude v daný den doručeno - nestihla jsem tedy dárek předat včas.

Naprostý chaos, nikdo neví, co je s mojí zásilkou, zda se bude či nebude doručovat. DPD tvrdí, že je chyba na straně Chocolissima, Chocolissimo tvrdí, že je chyba na straně DPD, slečna a drátě arogantní a drzá jako opice. Zásilka objednána dne 12. 2. 2018, řádně zaplacena a objednána jako dárek na den 1. 3. 2018...výsledek viz výše. Už nikdy více. A storno? Klient přijde o dopravné.

Dorazilo zlomene srdce na Valentyna...no komment

Produkty Chocolissima neskutečně předražené.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Nevidím naprosto žádnou výhodu
    • Nekompletní objednávka. Rychlá, ale nepříjemná komunikace

Zboží mi dorazilo po neúměrně dlouhé dodací lhůtě nekompletní, cena dobírky byla ovšem za kompletní dodávku. Zbytek jsem obdržel až po reklamaci.