• obchod nekomunikuje
    • objednal jsem a zaplatil zboží které mi nebylo dodáno již 10dnů od objednání

Tento obchod je neseriozní, nekomunikuje. Nemohu nikomu doporučit.

Reakce obchodu ChlapskaZasilka.cz

Vaše objednávka byla z důvodu vyprodání stornována, byl jste na to upozorněn emailem a peníze Vám byly vráceny.

Martin z ChlapskáZásilka.cz

• jednoduché objednání
    • přiložený dopis pro přítele, líbí se mi rozeznání, jestli objednává žena nebo chlap

Reakce obchodu ChlapskaZasilka.cz

děkujeme za Vaši recenzi a skvělé hodnocení. Jsme rádi, že se zásilka líbila. Těšíme se na Váš další nákup. :)
    Martin z ChlapskaZasilka.cz

• Lživě údavané informace o skladové dostupnosti = zboží skladem nemají skladem
    • 10 dnů od objednání a zaplacení od obchodu nepřišla žádná informace o zpracování nebo odeslání. Po kontaktování z mé strany přišla reakce že balík odesílali ale že se ztratil u dopravce. Po vyžádání sledovacího čísla balíku abych si mohl ověřit zda uvádí pravdu nebo se jen snaží vymluvit přestali komunikovat.
    • Výsledek je nedodané zboží, ztráta času při marné komunikaci

Tento obchod bohužel nemohu doporučit pro lživé informace o skaldové dostupnosti a pro tragickou zákaznickou komunikaci/ nekomunikaci

• dobrý nabídky, přijatelné ceny
    • doručovací služby tragedie - změnit na někoho spolehlivého

Martin z ChlapskaZasilka.cz

• Přehledné internetové stránky, rychlé dodání.
    • Nemám

• vše ok

Martin z ChlapskaZasilka.cz

Vše ok. Profesionální. Boxerky jsou super.

• Solidní nabidka

Martin z ChlapskaZasilka.cz

Už dlouho jsem nebyl tak spokojen s úrovní tohoto obchodního případu.
    Tak vtipně zabalený balíček,ale nejvíc nás potěšil průvodní list.Něco tak vtipného od obchodní organizace jsme ještě nedostali.Moc jsme se nasmáli.Díky Vám všem kdo jste to vymysleli.Zdena.

Martin z ChlapskaZasilka.cz

• při dotazech výborná komunikace
    • zboží kvalitka

Martin z ChlapskaZasilka.cz

Moc děkuji za vstřícné jednání a ochotu. :-) Obchodu mohu jen doporučit. Nenakupovala jsem naposledy. :-)

Martin z ChlapskaZasilka.cz

• Originální krabice s potiskem svého obchodu
    • Solidní zboží
    • přijatelná cena.

Nákup v obchodě proběhl v naprostém pořádku. Nicméně nemám zkušenosti s případným vrácením, popřípadě s reklamací. Vyřízení objednávky ale proběhlo celkem rychle.

Martin z ChlapskaZasilka.cz

Velmi dobré a rychlé dodání..

Martin z ChlapskaZasilka.cz

• V baleni byl darek ve forme dopisu. Bylo to krasne gesto,ktere mi udelalo ohromnou radost. Urcite nakoupim znovu.

Martin z ChlapskaZasilka.cz

Objednávala jsem zde poprvé. Jsem velice spokojena s rychlostí doručení zboží. Velice pěkné a nápadité je i balení. Přímo nadšená jsem byla s vloženého dopisu pro obdarovaného. Tento nápad je opravdu vtipný a milý, ještě jsem se s podobným nesetkala.

Martin z ChlapskaZasilka.cz

Super obchod- kvalita,rychlost a krásně zabalené.

• Neflexibilni

Reakce obchodu ChlapskaZasilka.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Vaši zásilku jsem odeslali následující den po objednání, bohužel se nám vrátila jako nevyzvednutá, zřejmě Vás Česká pošta nezastihla na adrese a balíček nám vrátili. Ozvěte se nám na [email protected] a sjednáme nápravu. :)

• Doporučuji

• Velice rychlé dodání

Martin z ChlapskaZasilka.cz

Bezvadné baleni a rychlost dodání je Super