• špatná komunikace

Obchod inzeruje zboží na skladě, což v případě vinotéky Haier HWS84GA
    nebyla pravda. Po 13 dnech od objednání nebyl obchod ani po 3 urgencích výrobek dodat. Objednávka byla zrušena.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

skladovost načítáme z centrálního skladu datovou větou. Během léta došlo k výpadku dodávky komponentů a tudíž plošně byla pozastavena dodávka. V těchto situacích došlo k nabídce adekvátního modelu, případně jiné značky s omluvou za výpadek.

S pozdravem eshop Chladničky na vino

• Široký sortiment
    • Zboží nebylo na skladě

Obchod se chová korektně, komunikuje - když zboží nebylo skladem informovali o posunu expedice

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

děkujeme za nákup i hodnocení.
    Tento model byl expedován z centrálního skladu, dodání bylo v rámci možností vyskladněno do několika dní od objednání zboží.
    Zboží, které jde z centrálního skladu, musíme zadávat s předstihem díky externí dopravě.
    V tomto konkrétním případě došlo k dodání během 3 pracovních dnů.

S pozdravem eshop TOPchlazení.cz

Velmi hlučný kompresor.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost.
    všechny vinotéky mají hlučnost, která splňuje všechny normy. Jde vždy o subjektivní pocit. Je také možné, že pokud máte zapnutý přídavný ventilátor, hlučnost je zvýšena.
    Pokud by jste se obrátil na náš eshop, jistě by došlo k řešení Vaší nespokojenosti.

S pozdravem eshop chladničky na víno

rychlá, bezproblémová dodávka

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
    Tým eshopu Chladničky na víno :)

K nákupu s registrací byl inzerován dárek/víno/,který nedorazil.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

Dobrý den, ano víno k zakoupené chladničce je zasíláno. Nezasíláme přímo my, ale je zasíláno přímo značkou Heier.
    Musíte se ovšem registrovat - zasílám odkaz

S pozdravem kolektiv eshopu

• Více možností úhrady zboží, bezplatná doprava, ochotný pracovník Toptrans, bleskové vyřízení zakázky.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

děkujeme za nákup i hodnocení našeho eshopu.
    Jsme rádi, že jste maximálně spokojeni.
    S pozdravem kolektiv eshopu :)

Výrobek vypadá tak jak byl prezentován; dodán obratem; pár dnů po dodání kontrolně volali zda je vše v pořádku a funkční

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

děkujeme v první řadě za nákup na našem eshopu a za hodnocení.
    Takto se staráme o každého zákazníka.
    Ať výrobek dobře slouží a přejeme krásné léto.
    Kolektiv eshopu.

• Rychlé jednání , dorečení na jedničku.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

To jsme velice rádi. Pochvalu vyřídím hlavně na obchodní oddělení, panu Černému, který se opravdu snaží, aby každý zákazník byl maximálně spokojený! A věřte, že někdy je to náročné :)

• - dobrá komunikace
    • - ochotný personál
    • - rychlost dodávky

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

děkujeme za nákup i hodnocení. Jistě budete spokojeni!

• Obchod deklaroval, že má zboží na skladě, ale po mém přímém dotazu přiznal, že zboží nemá a že bude nejdříve za 1,5 měsíce.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

skladovost zboží se načítá nepravidelně datovou větou.
    Obchodí oddělení v případě zjištění, že není skladem okamžitě zákazníkovi telefonuje a daný problém je aktivně řešen.
    Za tuto nepříjemnost se velice omlouváme!

• Široká nabídka kvalitních vinoték, příjemné a vstřícné jednání.
    • 6. května 2021 jsem si prostřednicvím eshopu koupil vinotéku Dunavox DX-53.130SDSK/DP. Po telefonickém kontaktu mi bylo sděleno, že vinotéka již není skladem, i když v eshopu byla označena, že je stále k dispozici. I po týdnu, 13. května 2021 je tato vinotéka stále v nabídce e-shopu a to přesto, že je již dávno vyprodána. Bylo by dobré, kdyby prodejce stránku eshopu častěji aktualizoval! Díky této osobní zkušenosti doporučuji předem telefonicky ověřit, zda je zákazníkem vybraná vinotéka stále k dispozici. Nakonec jsem si prostřednictvím telefonického kontaktu s prodejcem vybral jinou vinotéku a jsem s ní také spokojený.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

omlouváme se, ale webové stránky se postupně upravují. Náš pracovník vždy při objednávce telefonicky ověří dostupnost v našem i centrálním skladu a pokud došlo k dočasné nedostupnosti, neprodleně informuje zákazníka a problém vyřeší k maximální spokojenosti.

S pozdravem kolektiv eshopu

• solidní jednání, vše šlo hladce
    • snad jen, že si nelze prohlédnout zboží reálně, ale to je obecný problém eshopů a kovidové éry

spolehlivé a kvalitní

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

děkujeme za nákup i hodnocení. Ano, jak píšete, trochu nám to covid znesnadnil...
    Ale pokud má zákazník zájem a vláda umožní..., lze si individuálně domluvit prohlídku modelu.

S pozdravem kolektiv eshopu

• Bohužel ledničku nelze zapnout, nemá českou zástrčku.

To, že nelze připojit k síti pokládám za zásadní vadu. Zvlášť v době kdy jsou všechny obchody zavřené.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

danou záležitost jsme již s Vámi obratem vyřešili zasláním redukce. Stalo se, že nám byla dodána zásilka zboží s upravenými zástrčkami. Již máme vše napraveno.

• Zbożí bylo doručeno za dva dny po objednání

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

Děkujeme a jsme rádi, za nákup i hodnocení.
    Jistě potěší i malý dárek :)

S pozdravem kolektiv eshopu

• Po asi týdnu od objednání telefonát z obchodu, aby se ujistili, že zboží opravdu přišlo v pořádku a nepoškozené.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

ano, snažíme se i zpětnou vazbu se zákazníkem.

Děkujeme za nákup i hodnocení!

S pozdravem kolektiv eshopu

• Doprava kvůli tekoucímu oleji nedoručila zboží ani k domu
    • místo nového zboží dodali zjevně vystavený kus (s oděrkami, bez ochranných polepů, postříkaný barvou). Jako vyrovnání mi nabídli zaslání kávy.

• Rychlost vyřízení objednávky, komunikace.
    • Trochu drhla doprava přes společnost Toptrans. Objednáno doručení Confort s vynesenim do patra. Na první pokus se to nepovedlo, musela jsem čekat na příjezd dalšího pracovníka, takže nakonec v pořádku.
    • Nebyl mi dán k podpisu žádný dodací list.

I tak mohu obchod doporučit. Vinotéka splnila naše očekávání.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

děkujeme za nákup i za hodnocení. Je nám velice líto za negativní zkušenost s dopravcem.
    Bohužel jde o selhání jednotlivce, za což se velice omlouváme!
    A věříme, že i přes komplikovaný začátek je vše v pořádku a jste maximálně s výrobkem Humibox spokojeni.

S pozdravem kolektiv eshopu.

Přehledný výběr zboží, rychlost dodání a dobrá komunikace.

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

děkujeme. Snažíme se nabídnout rychlé, pohodlné a přehledné nakupování odkudkoliv a kdykoliv.

S pozdravem kolektiv e-shopu

• spolehlivost

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

Děkujeme za pozitivní hodnocení.

• velmi dobrá spolupráce s panem Černým, perfektně poradil a vyřídil všechny požadavky na dopravu (čas doručení, odvoz starého spotřebiče

Reakce obchodu Chladnička na VÍNO

Děkujeme, pochvalu kolegovi ráda vyřídím. Pan Černý je velmi znalý v oboru a max vstřícný.