• klidé prostředí
    • užasné

• ???
    • malo zboží

• Prohlédnu si hodně zboží najednou a z domova na počítači. Nemusím obcházet kamenné obchody.
    • Žádné

S výběrem i nákupem zboží jsem spokojená. I jednání po telefonu probíhalo k mé spokojenosti.

• Cena, komunikace
    • zboží inzerované skladem bylo vyprodáno ale bylo to obratem oznámeno mailem

slušný obchod. nebojte se tam nakoupit

vše v pořádku

• pohodlí z domova
    • našla sem to co jsem chtěla
    • velký výběr zboží
    • nevýhody neznám

S obchodem mám dobrou zkušenost a určitě ho zase využiju při dalším nákupu. Určitě obchod doporučím i ostatním, kteří budou potřebovat nakoupit v tomto sortimentu.

• Výhody = 0
    • Komunikace s klientem

můj názor:Samochvála a když jste mě přesvědčily,abych vás vyzkoušel tak objednal jsem si zboží,dal si peníze stranou a NIC nepřišlo a ani žádná reakce z vaší strany.

Reakce obchodu Chirurgická ocel

Dobrý den, pokukud uvedete v objednávce platbu předem, nebude do uhrazení zboží odesláno, děkujeme za pochopení. Mrkva Vítězslav

• slušné ceny
    • spolehlivost
    • dodávka přes Českou poštu - to ale není asi problém obchodu, ale úplně jinde

mohu doporučit po všech stránkách

• Sleva po registraci
    • nezjištěno

spokojená

• nedokáže splnit přání zákazníka

doporučuji se vyhnout nákupu zboží na těchto stránkách

Reakce obchodu Chirurgická ocel

přání mohou být různá, opravdu asi nedokážeme splnit všechna přání, ale vždy se snažíme zákazníkům vyjít vztříc.

Mrkva Vítězslav

• nízké ceny
    • při nákupu jsem si myslel že vude objednane zboží v šedo-bílém provedení tak jak to bylo na obrázku. Zboží přišlo v červeno-hnědé nikde jsem se nedočet o barevných variantach trochu zklamaní.

vyhodné a nízké ceny v mnou žádaném zboží.
    až na problém s barvou zboží která neodpovídala obrázku a nebyla nikde v popisu je komunikace obchodníka dobrá.
    pokud se předem ujistí že barva fota a popisu odpovída tak doporučim

V obchodě se dobře nakupuje,rychle dodá a je docela levný.Jsem spokojena se vším co mi mohl tento obchod nabídnout.

• výhodné ceny
    • možná by to chtělo větší sortiment a více druhů

• Pro mě je největší výhoda v tom, že nabízíte zboží z chirurgické oceli, jelikož jsem alergik!!

jsem velice spokojená!!!

• Žádná komunikace