• Vše v pohodě,rychlé zaslání a přehlednost zboží.
    • Málo titulů na konzoly xbox 360 oproti zahraničí.

Vše OK, příznivé ceny.

• Vše OK

Rychlá reakce.

• Rychlost, přehlednost

Kupoval jsem Game Pass Ultimate pro Xbox. Kód přišel emailem téměř okamžitě.

• Špatně zabalené zboží

• Rychlá a kvalitní komunikace
    • Zaslání fotek
    • rychlé vyřízení objednávky

• Rychlost jednání

Super obchod , rychlost doručení zboží ,super ceny...

Zboží ihned odesláno. Akorát zabalení bylo vcelku parodie na to jak se to má balit. Strašně málo vystýlky a celá ta krabice byla fakt strašná. Naštěstí to dorazilo v pořádku.

• Rýchle doručení
    • Dobré ceny

• Vše OK

Rychlé dodání vše v pořadku

Zbozi prislo a bylo v pohode, jsem spokojeny.

rychlost

• Neinformovanost ohledně objednávky
    • Klamavé informace na webových stránkách

Zakoupila jsem 3x balíček Oversize card 3PK Pokémonů. Dle jejich slov: V případě objednávky vícero kusů dáváme každý jiný kus pokud je to možné. Možné to asi nebylo, neboť mi obchod zaslal 3x úplně stejný balíček karet. Již v době objednání měli na skladě jen stejné balíčky a na webu o tom neinformovali (dokonce stále nabízeli různé druhy balíčků). Neinformovali ani mě jako zákazníka, jestli souhlasím se 3 stejnými balíčky. Neboť kdo by chtěl objednat 3 stejné balíčky, že? Místo synovo radosti z 12ti různých karet dostane jen 3 karty dokonce třikrát.. Zklamalo mě, že mě obchod neinformoval, nenabídl mi ani žádnou jinou alternativu, krom vrácení zboží, což se mi vzhledem k hodnotě karet absolutně nevyplatí. Šlo mi spíše o princip, karty nebyly pro mě, ale pro malé dítě. Ale obchod chtěl prostě vydělat a vydělal.. Rozhodně nedoporučuji nákup v tomto obchodě!

Reakce obchodu cheapgame.cz

V popisu zboží bylo jasně uvedené, že zasíláme podle skladové dostupnosti a že v případě objednávky vícero kusů dáváme každý jiný kus pokud je to možné! Zboží bylo taky oproti konkurenci za poloviční cenu a nabídli jsme Vám, že můžete zboží vrátit!

Takže žádné klamavé informace na webových stránkách a dotázat jste se mohla sama když jste zakoupila úplně poslední kusy co byly skladem.

• Rychle vyrizeni objednavky

Rychle dodání