• Nejsem spokojená, jelikož pytlíky do vysavače jsou velké.Název vysavače jsem napsala.

Vzhledem k tomu, že jsem objednal a zaplatil a nikdo nekomunikuje ani zboží nepřichází, tak jsem asi přišel o peníze.

• velmi pozitivní komunikace, nabídka HEPA filtru pro vysavač, který jsem velmi přesně definoval
    • Přestože dle katalogu a na základě odkazu obchodu jsem objednal pro vysavač příslušný filtr, tento do něj absolutně nepasuje.

Snaživý obchod, který doporučí filtr, který do vysavače nepasuje = nyní reklamace, nutnost HEPA filtr zaslat zpět obchodu atd...místo vyřízené věci další starosti.

• Objednala jsem sáčky do vysavače podle typu vysavače, bylo napsáno na který typ to je. Sačky nesedí, jsem zklamaná.
  • ...dostal jsem špatný druh pytlíku, ale po menších úpravách je možno s ním vysávat. JiM...

• Sáčky ani filtr neodpovídá požadovanému typu - reklamace

• Rychle doručeno
    • Obchod ani po týdnu neodpovídá na mail s infem o nespokojenosti s koupeným výrobkem

Zakoupené sáčky jsou nepoužitelné, obchod byl informován, nicméně bez reakce, takže nedoporučuji na obchodě cokoli kupovat, je to risk tam cokoli koupit.

sacky do vysavace nepasuji

• rychlost, cena
    • zboží nesplňuje vše co uvádí

špatná zboží nedorazilo

Sáčky do vysavače dorazili ale nepasují na objednaný typ vysavače.
    Na odpověd co s tím už nikdo nereaguje.

• Přišlo jiné zboží

Obchod dodal sáčka do jin=ho typu vysavače než jsem si objednal-po upozornění si vyžádal foto -štitku vysavače ,nasazeného sáčku,to jsem mu zaslal a od té doby obchod nereagoval.
    Nedoporučuji.

• popis zboží neodpovídal realitě

• Prodají cokoliv za každou cenu. Přes dotaz na typ poslali nepodařený paskvil.

• Zaslány od poslední objednávky úplně jiné sáčky a to v tom smyslu,že jsou poloviční a navíc otočena plastová kartička na zasouvání a to ne na šířku ale na délku.A vnitřek prostoru vysavače je na šířku.Sice tam pasují ale vůbec se mi to už nelíbí.

• Našel jsem si vysavač, který mám a u tohoto vysavače jsou úplně jiné sáčky do vysavačů, než ty to tady nabízejí

• Sacky byly k ničemu !

Sacky byly k jinemu vysavaci - bud spatne oznacené, nebo zamena .... prvni a posledni nakup !

• sáčky mají jiný rozměr i tvar oproti originálu (festool CTL midi do roku 2018)
    • nekvalitní šítí sáčku

První sáček při prvním použití se uvnitř vysavače roztrhl ve švu, čehož jsme si zprvu nevšimli. Díky tomu se totálně zanesl filtr a musel být vyměněn.
    Navíc originální sáček lépe vyplní prostor ve vysavači a tudíž se do něho vejde i větší objem vysávaných částic.
    Tvar tohoto sáčku jsme vůbec nepochopili. Originál má jiný tvar.
    Tyto sáčky "za rozumnou cenu" se nám vůbec nevyplatily.
    Dalším nákupem se vrátíme k originálu, který je dražší, ale spolehlivý.

• Byly mi doručeny filtry úplně jiné