• Naprosto perfektní výběr.
    • Paní majitelka maximálně ochotná, poradila, vyšla vstříc a vše naprosto fantastické. Děkuji.

Jsem velmi spokojena, kvalitní zboží. Určitě nakoupím znovu. Ještě potřebuji šedý achát.

Skvela kvalita produktu, odporucam.
    E-shop promptne komunikuje

Rychlé dodání, kvalitní, krásné balení, skvělé.

• Katastrofa

Přes týden čekám na zboží které mají skladem, nechápu!!!!!!!!!
    Jinde to mám do max 2 dnů doma

Reakce obchodu Chakra Original

Vážený pane, vaše objednávka byla zadána v neděli 1.10. ve večerních hodinách, 2.10.prošla zpracováním a kontrolou platby a dále pak k přípravě na expedici, která by standartně byla ve ST 3.10. nejdříve. V pátek 6.10.jste obdržel mail a fakturu s informacemi o dodání zboží!!!!!!!!! Přes týden čekáte???... OK. Takže ANO SAMOZŘEJMĚ- je to naprostá katastrofa a "končí celý svět", protože není zboží HNED.... Šílená doba...

A navíc. Na našem webu JE UPOZORNĚNÍ, že zásilky budou o pár dnů opožděny, což se stát může a nevidím v tom žádnou tragédii. Spousta e-schopů stále standardně dodává do týdne a mě by nikdy nenapadlo dávat takovouto recenzi kvůli pár dnům.

Tímto zároveň sděluji všem zákazníkům, že náš e-shop není rychloobrátkový a dodáváme tak, jak to stíháme sami v klidu logisticky zajistit. Pokud vám dělá potíže pár dnů počkat, pak si, prosím, objednávejte jinde. Zároveň děkuji všem, kteří jsou v pohodě a nepotřebují si vylívat své negace naprosto zbytečně :)
    S pozdravem za celý tým, Petr.

• Přehledné stránky

V případě nejasností v objednávce vás kontaktují a vše se doladí k vaší spokojenosti.

• Veľmi milý a chápavý prístup k zákazníkovy a krásna kvalita minerálov

Veľmi pekne ďakujem týmu obchodíku Chakra, obzvlášť pani Anite, ktorá sa starala o moju objednávku. Po objednaní sa zistilo, že nie je dostupná ruženínová verzia yoni paličky, ktorú som si objednala. Pani Anita ma kontaktovala a vše sa rýchlo vyriešilo. Ešte sa postarala, aby som ju mala u seba expresne rýchlo, pretože som odchádzala naspäť do zahraničia. Vďaka nej prebehlo všetko v ľahkosti a jednoduchosti :) Veľmi si toho vážim. Toto je už môj druhý nákup cez Chakra.cz, a tak ako v prvom, tak aj v tomto nákupe je naprostá spokojnosť, ako s výrobkamim ktoré majú nádhernú kvalitu a energiu (sú to proste nádherné minerály), tak aj s celkovým prístupom a procesom. Ďakujem a teším sa naďalšie nákupy :)

Úžasná komunikace a ochota vše vyřešit k maximální spokojenosti

• Velmi vstricny pristup
    • Osobni komunikace se zakaznikem
    • Darek k objednavce

• Vynikajici komunikace, vše rychle funguje
    • Ochota a úsměv

Jako pravidelný zákazník musím říct, že i v této složité době, kdy vzniká spousta překážek, funguje tento obchod a jeho tým skvěle, vždy v lidské rovině, vstřícně a s láskou. Děkuji.

• Rychlost odeslání, kvalitní zboží.

Obchod doporučuji, byl jsem s nákupem spokojený.

Doporučuji. Vstřícné osobní jednání. Kvalitní zboží.

rychlost

• Krásné a užitečné produkty
    • Dárek k nákupu
    • Velký výběr

Jsem moc spokojená s produkty a především přístupem a ochotou majitelky, která mi vše vysvětlila a poradila.
    Tyto stránky vřele doporučuji!!

• Vynikajici kurz pro panevni dno

Kvalitní zboží, příjemné jednání, profesionalita a obrovský záběr praktických znalostí lektorky, skvělé individuální vedení! Za mě absolutně top odbornost a přístup.

• Krásné zboží

Rychlá reakce obchodu, snaha o vykrytí objednávky v co nejkratším termínu. Konzultace a nabídka jiné možnosti v případě, že nemají na skladě vše co jsem si objednala.