• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dlouha expedice zbozi

Zboží jsem zaplatil, ale již tři týdny marně čekám a nedostal jsem ani informaci.

Reakce obchodu Cesta přírody

mrzí nás vzniklé problémy. Pošta evidentně nestíhá a Vaše zásilka byla uložena na pobočce.

Ale 3 týdny nám to netrvalo: Objednal jste 16.11., pak 21.11. byla připsána Vaše platba na náš účet a 22.11. jsme balík odeslali. Bohužel pošta doručovala včera 26.11. a balík uložila. Informace zašlu v emailu.

Omlouváme se za napříjemnosti.

www.cestaprirody.cz

• Zbozi ktere vypadalo na eshopu ze ke skladem, nebylo a podle toho take vypadalo doruceni.
    • Obchod ani sam neoznamil ze zbozi neni, museli jsme se sami informovat, proc zbozi jeste nedorazilo

Reakce obchodu Cesta přírody

Když se stane chyba, je to nepříjemné. Znovu se omlouváme...

• ochotné jednání
    • Bohužel z tohoto nákupu jsem neměla dobrý dojem. Z dvou produktů za které jsem už zaplatila, byl skladem jen jeden. Kdybych věděla hned na začátku, že druhý produkt není skladem, tak si koupím naráz všechny produkty jinde a ušetřila bych za dvojité poštovné. Prodejce potom zkomplikoval zaslání na jinou zásilkovnu. V závěru jsem zásilku obdržela až dalším týdnem..

Z jiných obchodů jsem zvyklá na rychlé a bezkomplikované doručení.

Reakce obchodu Cesta přírody

snad se mohu jen omluvit za nepříjemnou souhru nepříjemností. Děkuji, že jste ohodnotila alespoň naši snahu věc řešit.

www.cestaprirody.cz

• objednané zboží označené jako skladem nebylo dodáno, protože vůbec skladem nebylo a prodejce jej nedokázal opatřit.

Dobrý den.

Co se týče aktuálnosti skladu, tak ten je vždy závislý na tom, jestli tuto možnost mají i naši dodavatelé. Vzhledem k šíři sortimentu a tomu, že zboží bereme od cca 30 různých dodavatelů, z kterých aktuální skladovost uvádí prakticky jen 3 výrobci nebo dovozci, tak můžeme spoléhat prostě jen na to, že přes rok většina zboží prostě k dispozici je. Před Vánoci se však všechny sklady točí takovým tempem, že i běžně dostupné a vždy skladem zboží se vyprodá nebo nám i přes potvrzení od dovozce není dodáno.

Mrzí nás, že jste s nákupem nebyl spokojen. Ve svém oboru a v našem sortimentu děláme maximum možného.

Přeji pěkné Vánoce
    www.cestaprirody.cz

• Není u zboží stav skladu, tak je nejisté něco objednat.

Místo dvou objednaných past přišla jen jedna. Se zaškrtnutým počtem na faktuře 2ks. Reklamovat pastu za 60 Kč nebudu. Jedna zkušenost ale stačí.

Reakce obchodu Cesta přírody

mrzí nás, že jsme v předvánočním shonu udělali tuto nepříjemnou chybu. Není ovšem nic jednoduššího, než nás na ni upozornit na mail a chybějící zboží můžeme obratem odeslat. Byli bychom rádi zcela bez chyb, ale jsme jen lidé. Své nedostatky však umíme přiznat a pokusit se je co nejlépe napravit.

Co se týče aktuálnosti skladu, tak ten je vždy závislé na tom, jestli tuto možnost mají i naši dodavatelé. Vzhledem k šíři sortimentu a tomu, že zboží bereme od cca 30 různých dodavatelů z kterých aktuální skladovost uvádí prakticky jen 3 výrobci nebo dovozci, tak můžeme spoléhat prostě jen na to, že přes rok většina zboží prostě k dispozici je. Před Vánoci se však všechny sklady točí takovým tempem, že i běžně dostupné a vždy skladem zboží se vyprodá nebo není dodáno výrobcem.

Přeji pěkné Vánoce

• Tento tovar bol momentálne na trhu len u Vás
    • Platba predom na účet.Zo Slovenskej republiky ide o zahraničnú platbu,ktorá je drahá.

Chýba možnosť úhrady kartou alebo dobierkou.

Reakce obchodu Cesta přírody

mrzí nás, že jste nebyla spokojená. Podmínky prodeje jste znala dopředu, tak mne převapuje, že jste u nás nakoupila. Rádi bychom podmínky zlepšili, ale zatím nemáme dostatek kapacit pro rozšíření nabídky i pro Slovensko.

www.cestaprirody.cz

• Inzerovane zbozi casto neni skladem a tak cekate nez prijde od dodavatele. Informace o tom je-li zbozi skladem neni pro kupujiciho k dispozici.

Reakce obchodu Cesta přírody

mrzí nás, že jste si od našich služeb sliboval to, co jsme Vám nemohli splnit.

Dodací lhůty jsou v cca 95% 1 - 3 pracovní dny od obdržení objednávky nebo přijetí platby. Přes léto, bohužel, občas průtahy jsou a to z důvodu dovolených v dodavatelských firmách. Zboží, u kterého je důležitá maximální čerstvost (což přírodní produkty rozhodně jsou) velmi neradi předzásobujeme na maximum, tím bychom krátili dobu spotřeby našim zákazníkům.

Jednoduše: S naším sortimentem (šíře, zaměření, expirace, kvalita, marže) to o moc lépe dělat nejde...Rezervy jsou vždy a na zlepšení neustále pracujeme.

www.cestaprirody.cz

• Dobré ceny, přírodní produkty, osobní jednání!

Doporučuji!

Reakce obchodu Cesta přírody

děkujeme za kladnou reakci. Škoda, že jste se uklikla v celkovém hodnocení :-).

• velký výběr
    • zboží vždy dobře zabaleno
    • mohli by na plánovanou odstávku (dovolená atd.) upozornit na stránce eshopu. To, že mou objednávku začnou vyřizovat až za týden z důvodu uzavřeného skladu jsem se dozvěděla až z mailu po vytvoření objednávky. Ale to je jen taková maličkost.:-)

Po zaplacení (platila jsem předem) mi bylo oznámeno, že jedna z věcí se již nevyrábí a není skladem. Napsala jsem si tedy o vrácení 574,- na učet který jsem uvedla a o zaslání zbytku věcí. Peníze mi místo na účet poslali v balíčku s věcmi, v obálce (což je fajn), ale jen 500,- (to už není fajn)... Těch 74 Kč klidně oželím, jen mě to zklamalo a odradilo od dalších nákupů zde v tomto jinak doposud solidně vypadajícím shopu.

Reakce obchodu Cesta přírody

předně si dovoluji se znovu omluvit. Opravdu nás takové situace mrzí. Konkrétně se jednalo o velké balení růžové vody, kterou permanentně odebíráme přímo od výrobce a je stále dostupná. Výrobce nás naprosto neseriozně neinformoval o ukončení výroby produktu (nově budou vyrábět v menší lahvičce), a tak jsme ze ze dne na den byli bez běžně dostupného zboží. Peníze v mincích lepíme na vnitřní část víka krabičky, pokud jste ji ještě nevyhodila, měly by tam být. Jinak Vám dlužnou částku zašlu na účet. Jako omluvu nabízím poštovné zdarma pro další objednávku, pokud nám dáte ještě šanci...

www.cestaprirody.cz

• Obchod píše, že fakturu a ostatní řeší individuálně, od 26.6. dodnes, 7.7. se nikdo neozval.

Reakce obchodu Cesta přírody

potvrzení jsem zasílal obratem.

Patrně byl Vámi uveden špatný email. Omlouvám se vzniklé komplikace, překlepy v emailových adresách zatím intuitivně odstraňovat neumíme.

Pakliže Vám na mail potvrzení nedorazí nejpozději ráno po objednání, tak se stačí ozvat nám. Není problém uvést kontaktní údaje na pravou míru.

• široký sortiment
    • neodpovídající údaje o zboží v eshopu i na faktuře,stálé omlouvání se za nedostatky

Reakce obchodu Cesta přírody

díky Vašemu upozornění došlo ještě v den mailu k opravě chyby na stránkách.

Omlouváme se za chybný údaj (rozdíl 5 ml v objemu vzorků) a je nám líto, že naši upřímnou omluvu považujete za nedostatek.