K objednávce mi přišly jako bonus vitamíny :-)) Super, na to že jsem objednávala jenom sáčky do vysavače.

Reakce obchodu Český prodejce.cz

Velice nás těší Vaše spokojenost, díky!

Zboží došlo, ale u jedné lahvičky chybělo víčko. Po telef. upozornění, mě pracovník nabídl, ať si ho koupím, že stojí jen 26,- Kč.
    On by prý za poštovné dal cca 120,- Kč.
    Na moji reakci, že snad jde víčko dát do bublinkaté obálky, se dlouze zamyslel a řekl, že to snad by šlo.
    No nevím, šlo-nešlo, ale víčko nedošlo do dnešního dne.
    A tak jsem rozmrzelá, je mi 70 let, nejsem z Prahy a proto na nákupy využívám internet. Ani nevím, kde to koupit. A tak tento dotazník nemám náladu vyplňovat.

Reakce obchodu Český prodejce.cz

Vážená paní, mrzí nás Vaše negativní reakce, ale musíme vše uvést na pravou míru. Vaše recenze odpovídá spíše pomstě, než adekvátní reakci - viz. hodnocení dodací lhůty, kdy jste zboží obdržela druhý den od objednání a přesto nejste spokojena. Rychleji to opravdu neumíme... Zapomněla jste také napsat, že k objednanému zboží jsme Vám přibalili, jako dárek, dvě náhradní lahve zcela zdarma. Po rozbalení jste mi hned rozhořčená volala, že jedna lahev chybí, což nebyla pravda - lahev jste nakonec našla. Pak Vám zase chybělo jedno víčko, což je tvrzení proti tvrzení. Osobně jsem balík připravoval a vše ještě kontroluje kolegyně. Přesto jsem Vám nabídl, že vzhledem k přepravním nákladům na jedno víčko za 29kč, Vám bude vše kompenzováno v příštím nákupu, což jste odmítla. Slíbil jsem Vám tedy zaslání nového víčka, které Vám budeme posílat dnes, jelikož tento artikl byl u dodavatele delší dobu nedostupný a naskladnili jsme jej až nyní. Přesto se Vám omlouvám za Vaše zklamání a přeji hezký den.

NAKOUPILA SEM V TOMHLE OBCHODE PTZ JSOU TAM VYRAZNE SLEVY.VELMI KOMUNIKATIVNI OBCHOD DORUCENI NA DRUHY DEN SPOLEHLIVOST PROSTE VSECHNO NA JEDNICKU TESIM SE NA DALSI NAKUP

Reakce obchodu Český prodejce.cz

Díky, vážíme si Vaší kladné reakce.

• Cena dobrá

Objednala jsem zboží a z obchodu mi volali v den odeslání takže super domluva

Reakce obchodu Český prodejce.cz

Vaše kladná reakce nás mile potěšila, děkujeme.

Reakce obchodu Český prodejce.cz

Děkujeme a přejeme Vám, ať Vám výrobek dobře slouží.

• Cena,ochota
    • nevím

Reakce obchodu Český prodejce.cz

Vážíme si Vašeho názoru a děkujeme.

• rychlost a kvalitu služeb

100% doporučuji

Reakce obchodu Český prodejce.cz

Vážíme si Vaší kladné reakce na nákup u nás, díky!

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Příjemné a vstřícné jednání.
    • Pěkné ceny.
    • Dárek v podobě vitamínů.

Rozhodně jsem v tomto obchodě nenakupovala naposledy. Všem doporučuji :-)

Reakce obchodu Český prodejce.cz

Moc děkujeme za Váš názor.

• je to dobry obchod
    • žádne

je přehledny a dobře se tam nakupuje

Reakce obchodu Český prodejce.cz

Děkujeme za Váš názor, budeme se snažit naše služby stále zlepšovat.

• Na mé dotazy reagovali obratem.

Celkově jsem s nákupen byla spokojená a dárek mě mile potěšil :-).