• Dobre ceny

• pěkné zboží
    • rozumná cena

Dodávka rychlá, bez problémů

• vše ok

• 1 ks zboží jsem vracela z důvodu, že neseděla velikost; e-shop má výborně nastavený způsob vrácení zboží - jednoduše a bez nákladů pro zákazníka

• zásilka doručena velmi rychle

Vše v pořádku, vysoká kvalita produktů.. jsem velmi spokojená se střihem trika se stojáčkem značky cityzen.

výborné

Velmi pozitivne hodnotim zakaznicku servis. Dakujem

Velmi rychlé dodání, vše bez problémů

• mizerné zboží
    • zlodějské praktiky (nevrácení platby v plné výši)

Zboží dorazilo pár dní po objednání, po jeho rozbalení však přišlo rozčarování. "Hadr" který byl na stránkách výrobce vychválen jako "Skvělý, multifunkční nákrčník... vyroben z merino vlny", připomínal konzistencí a pružností/flexibilitou ustřiženou nohavici od pyžama.
    Zboží jsem tedy opět zabalil a poslal prodejci zpět. Po cca 2 týdnech jsem zkontroloval účet zda dorazila vratka, částka která se na mém účtu objevila však byla bez ceny za dopravu. Upozornil jsem prodejce na jeho chybu, tedy že dle zákona je povinen vrátit přijatou platbu v plné výši načež mi obratem odpověděl, že se omlouvá a chybějící částku na účet zašle.
    Dlužná částka za dopravu však nebyla dosud připsána (tj. cca měsíc od první platby) a bylo naposled kdy prodejce komunikoval.

Reakce obchodu Český výrobce

děkujeme za vaši reakci a mrzí nás vaše negativní zkušenost. Chybu s vrácením poštovného jsme opravdu udělali, ale okrást jsme vás opravdu nechtěli. Jsme lidé a ti dělají občas chyby. Za to se vám velice omlouváme a v nejbližších dnech to napravíme.

Do zlodějů nám prosím nenadávejte, to je snad zbytečné, nikoho jsme nikdy neokradli. Co se týče zboží, objednal jste si nákrčník z čisté merino vlny s malou příměsí elastanu. Vlna jak známo příliš pružná není. Pokud jste chtěl pružný nákrčník, poradili bychom vám některý z umělého vlákna např. coolmax thermo. Vše co nabízíme je od prověřených českých výrobců. Samozřejmě nemusí každý produkt sedět všem, z toho důvodu máme vrácení a výměnu zboží přes Zásilkovnu pro naše zákazníky zdarma a od 1500,- Kč. neplatíte žádnou dopravu. S našimi běžnými cenami, které jsou ve spoustě případů nižší než u konkurence a s věrnostními slevami pro registrované zákazníky, je u nás nákup výhodný a vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc.

Přeji hezký den :-)

Petr Kölbl
    www.cesky-vyrobce.cz

• Rychlé doručení i vyřízení celé objednávky

rychlé a krásné

• Objednávala som čiapky z merino vlny pre manžela, ktorý si ich veľmi chváli (neprefúkne ho a nepotí sa pod čiapkou).
    • Rýchle dodanie.

Opakovaně velká spokojenost.

• Rychlá reakce
    • Zboží druhý den odesláno

Rychlost, spolehlivost

• rychlost doručení
    • ceny
    • zboží od českých výrobců :)

Velice rychlé dodání a vše super.

• Rychlé vyřízení , Česká firma , kvalitní zboží , přesně jak udávají . Spokojenost.