• nakoupil v obchodě Český obchoďák před 2 týdny

Standartní,bezproblémový rychlý obchod.Dobré ceny.Nemám vážnějších připomínek a doporučuji.

Dobrý den paní Jindřiško,
    děkujeme za recenzi, vážíme si Vaší spokojenosti. Budeme rádi, když u nás příště zase nakoupíte.

• Profesionalita

V zimě kdy potřebujete problém s vytápěním řešit rychle, je super když zboží dorazí hned a ne s prodlevami. Velká spokojenost.

Reakce obchodu Český obchoďák

děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Váš další nákup!

• nakoupil v obchodě Český obchoďák před 2 týdny

Zboží přivezeno v porušeném obalu, obal byl vyšísovaný, jako by zboží někde stálo 5 let. Zboží jsem odmítl převzít.

Dobrý den pane Tomeši,
    objednal jste u nás sněhovou frézu, která Vám byla obratem ihned odeslána na paletě v originální bedně připáskované k paletě, tak jak jsme ji obdrželi přímo od výrobce. Jestli je karton bedny vyšisovaný např. od světla z jedné strany není přeci důvod odmítnout zásilku, která nebyla poškozená. Fréza byla zkontrolována v předprodejní kontrole a v bezvadném stavu. Paletová přeprava stojí 700,- Kč / zásilka což si bohužel někteří zákazníci dosud neuvědomují a myslí si pořád, že se jedná o nějakou hru na odesílání. Vaši recenzi považuji s prominutím za vrchol drzosti.

Český obchoďák.

• nakoupil v obchodě Český obchoďák před 1 měsícem

• Dobrá informovanost o stavu objednávky
    • Rychle dodáno

Kompresor i nabíječka dorazily rychle a nepodložené, díky pečlivému zabalení. Za mě super.

Reakce obchodu Český obchoďák

děkujeme za kladné hodnocení a Váš čas, který jste vyplnění dotazníku věnoval. I nadále se budeme zákazníkům věnovat s maximální péčí.

• rychlost vyřízení
    • ceny

Reakce obchodu Český obchoďák

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že objednávka byla vyřešena k Vaší spokojenosti.

• zavadny vyrobek

U zbozi bylo na jedne strane ulomene drzadlo.nereklamuji,zalepime.

• Kvalita

Spokojenost

Reakce obchodu Český obchoďák

děkujeme za recenzi, vážíme si Vaší spokojenosti. Budeme rádi, když využijete našich služeb i při Vašem dalším nákupu.

• nakoupil v obchodě Český obchoďák před 4 týdny

• nový tovar prišiel už použitý,v obaloch prelepených izolepou,tovar bol doškriabaný a špinavý
    • v ceskomobchodaku dalej nedvihali telefon ked som volal na reklamacie ani uz nezavolali naspat
    • neodporucam nakupovat cez cesky-obchodak.eu

Dobrý den pane Šlachto,

nakupoval jste u nás stavební kozy Magg (dvě sady). Až nyní z dotazníku se po 10 dnech dozvídáme, že bylo něco špatně. Stavební kozy jsou zabaleny v kartonech od výrobce, nikdo se to nepřebaluje. Pokud bylo zboží poškozené či poškrábané, mohl jste nám napsat popř. zaslat foto, obratem bychom Vám zboží vyměnili. Pokud se nedovoláte na první pokus, je to možné a doporučuji to zkusit za chvíli znovu. Denně vyřizujeme opravdu mnoho telefonátů.

Omlouváme se za komplikaci, která se ale dala vyřešit promptně obratem - výměnou.

S pozdravem,

Petr Drápalík - servis, reklamace
    Český obchoďák - internetový obchod

• Super cena

Za mě bez chyby!

Reakce obchodu Český obchoďák

velmi děkujeme za kladné hodnocení, i nadále se budeme snažit, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni.

• Snaha komunikace obchodu

Těžko se dá doporučit obchod, když nedošlo k žádné transakci, i když nedodání zboží nebylo vinou obchodu, ale ukončení prodeje výrobcem Gude. Ale kladně hodnotím komunikaci obchodu po emailu.

Dobrý den pane Milane,
    moc nás mrzí, že nedoporučujete náš obchod ostatním, přestože za neuskutečnění transakce jak píšete nemůžeme. Komunikovala jsem s Vámi kvůli tomu pružně i ve večerních hodinách. Nicméně Váš názor respektuji.

S pozdravem,
    Irena Drápalíková

• rychlost dodání zboží
    • super cena
    • komunikace

Reakce obchodu Český obchoďák

velice si vážíme Vaší příznivé recenze. Potěšilo by nás, pokud byste i při dalším nákupu vybrali náš obchod.

• příznivé ceny
    • přehledný e-shop a dobrá komunikace
    • rychlé dodání u zboží skladem

Obchod jsem si zařadil do oblíbených, pro další nákupy. Mohu všem doporučit.

Reakce obchodu Český obchoďák

chtěli bychom poděkovat za čas, který jste si udělali pro ohodnocení našeho obchodu. Zpětné odezvy našich zákazníků si velice vážíme.

Maximální ochota vyjít vstříc ! Doporučuji

Reakce obchodu Český obchoďák

děkujeme za recenzi. Věříme, že Váš nákup u nás nebyl poslední.

Velmi ochotný personál.

Reakce obchodu Český obchoďák

děkujeme za recenzi, vážíme si Vaší spokojenosti.

• nakoupil v obchodě Český obchoďák před 2 měsíci

• Objednat zboží a za půl hodiny píšou,že je zboží odeslané tak s tím jsem se ještě nesetkal.Za mě super.

Reakce obchodu Český obchoďák

Děkujeme za recenzi. Věříme, že Váš nákup u nás nebyl poslední.

• Vcelku standard

Reakce obchodu Český obchoďák

děkujeme za 100% recenzi. Na službách zákazníkům si zakládáme a těší nás vaše spokojenost.

• nakoupil v obchodě Český obchoďák před 2 měsíci

objednávka byla vyřízena rychle a k plné spokojenosti

• Rychlá dodavka
    • Kvalitní komunikace

Měli skladem laser Bosch, který jinde nebyl k dostání. Doporučuji.

Reakce obchodu Český obchoďák

děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Váš další nákup!

trvalo to dlouho

Dobrý den Karle,
    nakupoval jste mezi svátky, kdy bylo zavřeno. Objednávky se následně zpracovávali chronologicky, jak šli po sobě až po novém roce. Objednávku jsme na Vaši žádost zrušili, jelikož jste na sadu imbusů nechtěl počkat.

• nakoupil v obchodě Český obchoďák před 2 měsíci

• Prodávají co nemají na skladě.

Reakce obchodu Český obchoďák

u štípače, který jste objednal bylo uvedeno, že není skladem. Navíc jste objednával mezi svátky, kdy byl obchod uzavřen. Přesto jsem Vás na tuto skutečnost upozornil v den objednávky a nabídl alternativní, dostupný produkt.