• Obchod mi ani nepotvrdil objednávku, ted počkám 2 týdny a pokud nic nedorazí objednám jinde.

• rychlá komunikace, barevná kombinace na přání
    • objednané zboží dorazilo poškrábané, prakticky vůbec nezabalené, odškodnění vyloženě směšné

objednávala jsem rozkládací postel, kterou přivezli poškrábanou a odřenou na 90% dílů.
    jako kompenzace mi byla nabídnuta vyloženě směšná částka, která opravu od truhláře v žádném případě nepokryje. Vracet jsem nechtěla, protože to nesmí být posláno českou poštou a chtějí to v orig.balení ( to byla pouze potr.folie v minimálním množství), takže kdybych to posílala tak jak to bylo zabalené, tak mi to ani neuznají.
    tenhle obchod nedoporučuji, podle jednání je vidět, že je to nejspíš na běžném pořádku, vinu svádí na špatnou kvalitu silnic, výrobce atd a nikoliv na sebe a z nespokojenosti zákazníků si nejspíš nic nedělají
    lituji, že jsem nevybrala nakonec konkurenci

Reakce obchodu České Výrobky.cz

Bohužel za eshop musím konstatovat, že se nejedná o naši objednávku. Na našem eshopu rozkládací postele nenabízíme. Jako vedoucí eshopu jsem toto nikdy neřešil. Jedná se o omyl, který vznikl nedorozumněním od tohoto zákazníka.

Tato zkušenost zákazníka nemá s naším eshopem nic společného a jedná se o objednávku z jiného eshopu.

Za eshop ceskevyrobky.cz Petr Vestfal vedoucí eshopu

První nákup byl na doporučení. Nakupovala jsem zde zatím 3x a jsem vždy spokojena. Pokaždé koupím něco nového na zkoušku.

Jen samé výhody, hlavně finanční.

• nakoupil jsem kvůli příznivé ceně
    • obchod se nevyhýbá komunikaci, která se mi jeví jako otevřená bez zastírání
    • delší doba, než bylo zboží předáno dopravci

nevylučuji v budoucnu další nákupy

• Nasel jsem zbozi, co jinde v CR nemaji
    • Dlouha doba prirazeni platby (placeno z MBank do MBank, prevod behem nekolika vterin), prirazeni platby az po upozorneni, ze jsem.platil pred tydnem a porad nic. Od pripsani platby uplynul dalsi tyden a zbozi stale neni vyexpedovano, pritom na eshopu je skladem.

• Dobré ceny
    • Žádné

Rychlý nákup za skvělé ceny

Obchod doporučuji- zboží dodáno rychle a bez závad. Komunikace s obchodem v pořádku. Stránky obchodu přehledné.

• české výrobky, nižší ceny než na jiných e-shopech

• Podpora českého podnikání za dobré ceny

Vřele doporučuji!!

• české výrobky

• ušetřím čas a peníze
    • nevím

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Objednal jsem si regály Futur! Prostě pecka!
    • Přišly IHNED, sice píší 7 až 14 dní ale přišly již druhý den, všechno v pořádku, vše tak jak mělo být :)
    • Můžu jen doporučit!

Spolehlivý, rychlý, a za levné peníze.

Příště zase rád objednám :)

• české zboží
    • lepší ceny v porovnání stránek výrobce (cože je téměř pravidlo)
    • viz popis situace níže

jen díky recenzi na heureka jsem dosáhl vrácení peněz zpět za opravdu nekvalitní zboží - ano může se stát,tak jako se to stává u jiných výrobců a jiných prodejců, že se prostě všechny výrobky vždy nepovedou na 100%- avšak způsob řešení reklamace a následné neuznání, telefonát asi "nejvyššího" manažera a přesvědčování abych změnil recenzi na kladnou, svědčí jen o tom, že bez negativní recenze by se nic nestalo a musel bych vše řešit přes soudního znalce...
    Možná to u této společnosti byla první reklamace :O
    Takhle by se neměl chovat žádný 10let zaběhnutý eshop.
    Jestli je to selhání jednotlivce už je irelevantní.
    V budoucnu mozna nakoupim znova,predpokladam ze si z tohoto pripadu vezmou velke ponauceni...

• Vše jak má být. Spolehlivost, rychlost, výborná komunikace.

Vřelé doporučení ostatním nakupujícím.

• přehlednost, výborná komunikace

hned po objednávce mne telefonicky kontaktovali, aby se ujistili, že jsem nevybrala nežádoucí zboží (typ lyží)
    obchod doporučuji

• Dodací lhůta.

Předpokládám, že pokud mají zboží skladem, bude dodáno nejdéle do 7 dnů jako u jiných e-shopů. Čekám na zboží, které bylo skladem, již 12.den. Proto tento obchod nedoporučuji.