• rychlost, pohodlí

• rýchlost,ochota,spolahlivost

• rychlost dodání,výborná komunikace

Naprostá spokojenost.DOPORUČUJI.

• Rychlé dodání zásilky,velmi ochotní.....jsem naprosto spokojená!

• rychlé odeslání do 24 hodin

• Zboží 3 roky po expiraci
    • 4 z 20 lahviček bylo poloprázdných
    • Někdy bylo v lahvičce namíchán řídce tekutý liquid, jinde zase hustý.
    • Polovina lahviček byla otevřena (bez zatavení)

Objednal jsem 20ks 16mg Máta liquid. Že byl liquid zcela bez vůně, mě překvapilo, ale ještě bych to za tu cenu překousnul. Ale že bylo zboží 3 roky po expiraci (28.3.2018 - do tohoto data není u zboží na eshopu nikde napsáno, že se jedná o zboží po expiraci), některé lahvičky po vybalení poloprázdné a přesná polovina lahviček bez zatavení (otevřené), tak to už mě donutilo napsat recenzi. Navíc (u těch nezatavených) byla konzistence liquidu velmi různá od klasicky hustého po vodově řídký. Ještě že si míchám své a měl jsem to tedy v čem "rozpustit". Nikdy více tento obchod.

• Dlouhodobě nakupuju, liquidy jsou mnohem příjemnější na jazyku než Čína. Aspoň mě to přijde jemnější a méně dráždivé v krku. Navzdory EET se dají sbírat bonus body. Oproti Shell pumpám (pro řidiče) body mají průhledná pravidla a skutečnou hodnotu.

• Skvělý e-shop, vynikající a spolehlivé produkty, komunikace na jedničku, vše řeší hned, reklamaci, když jsem měla, hned vyřešili a ještě občas přijde i dáreček :-)
    • A ještě - maximální rychlost dodání.

okamžité dodání, dobrá komunikace

Vše v pořádku.

rychlé dodání, bezproblémový obchod

• Reakce rychlá a když jsem já hlava děravá jednou zapomněl zaplatit, tak slušně upozornily a vůbec se nerozčilovaly. Od té doby platím předem.
    • Hodilo by se i větší balení

• Skvělá komunikace, rychlost, prostě vše na max ok. A taky - občas dárek :-)

Reakce obchodu Equites

děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme! Nutno říci, že i z naší strany je komunikace s Vámi skvělá a příjemná.

Erik Malach

e-mail: [email protected]
    gsm: +420 724 971 921
    tel.: +420 545 220 054
    web: http://www.ceskenaplne.cz/

---Your hi-tech and quality equipment---

Jsem naprosto spokojen a nemám žádné výhrady

Reakce obchodu Equites

Děkujeme za Vaše hodnocení! Velmi si vážíme Vaší spokojenosti.

• Rozmanitost zboží

Reakce obchodu Equites

Děkujeme za Vaše hodnocení! Výhledově připravujeme další rozšíření našeho sortimentu, zejména našich českých e-liquidů.
    Tým Equites

Super jednání,dokonce přibalili při první objednávce dárek.Česká firma,český výrobek.Naprostá spokojenost,jinde už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Equites

Děkujeme za Váš příspěvek a hodnocení našeho obchodu! Vážíme si Vaší spokojenosti a ocenění naší práce.
    Tým Equites

• Dobre zboží za dobré ceny
    • Kvůli dobirce musím dělat větší objednávky,nebo si to koupit v obchode

Jinak super

Reakce obchodu Equites

Děkujeme za Vaše hodnocení!
    V případě, že zvolíte platbu převodem na účet či některou z variant platební brány, doběrečnému se vyhnete. Bohužel je platba na dobírku placená služba pravděpodobně všech dopravců. Při objednávce nad 999 Kč jsme schopni poplatky za dopravu i dobírku pokrýt sami a tedy Vám je poskytnout zdarma.

• Sedím na zadku
    • Netuším mne sa páči ako je

• ˇUžasná vstřícnost,ochota a ohleduplnost k nám starším(méně chápajícím)zákazníkům a rychlá dodací doba.
    • xxx

Jeden z mála netových obchodů,kde nakupuji s naprostou důvěrou .I v případě reklamace jsem se setkal s naprostou ochotou,zboží bylo vyměněno bez problémů,s omluvou a dárkem.Doporučuji všem!!!