• Bezproblémový nákup.
    • Trochu delší dodací doba, než avizují. Bohužel v této době je to asi normální.

• cena,přístup

• Zbozi bylo doruceno rychle a v poradku.

100% spokojenost

• Rychlé vyřízení objednávky.

Rychlost a spolehlivost obchodu.

Spokojeost

• spokojenost

• Nejnižší cena matrací v porovnání s ostatními eshopy, doprava zdarma, rychlé dodání ( původně mělo být dodáno za 3 týdny, došlo za 8 dní.
    • žádná

• objednávala jsem 23.7.2020, dnes je datum 27.8. a zboží dosud nedorazilo, komunikace obchodu se zákazníkem prakticky žádná, vše si musíte hlídat a dotazovat se sami.....využijte raději obchod s dodací lhůtou kratší/zde se uvádělo 3týdny/ a lepší komunikací se zákazníkem

Reakce obchodu České-matrace.cz

omlouváme se za zpoždění. Vámi objednaná matrace je od výrobce, který má nejdelší termíny výroby ze všech našich výrobců. 3 týdny však obvykle dodržuje. Aktuálně bohužel dochází k výpadkům materiálů od dodavatelů ze zahraničí kvůli Covid stavu. Matrace nám má být doručena příští týden. Velice se omlouváme za způsobené komplikace. Tato matrace by však nebyla vyrobena dříve ani pro žádný jiný obchod v ČR. Termíny jsou pro všechny prodejce stejné.

• Uvedená doba dodání: 3 - 5 dní, se u námi vybrané matrace, protáhla až na 13 dní.

Celková komunikace s obchodem byla dosti obtížná.

Reakce obchodu České-matrace.cz

u matrací uvádíme termín výroby (ne dodání), který je potřeba brát pouze v pracovním dnech. U Vaší objednávky však opravdu došlo ke zpoždění s výrobou. Dle výrobce dochází k výpadkům materiálů od dodavatelů ze zahraničí kvůli Covid stavu. Velice se omlouváme za způsobené komplikace. Termín výroby jsme již na našich stránkách prodloužili.

Kvalita ( doufám že ČESKÁ ),cena,rychlost výroby a dopravy.Jsem zatím
    spokojený a spí se na ní dobře.

• Dodání ihned po objednání.

Spokojenost. Děkuji moc.

KVALITA!

• Matrace byly dodány již nafouknuté

• Matrace je výborná
    • Matrace byla obalena tlustým igelitem a srolovaná pomoci vakuumu. Rozbalovalo se to velmi těžko, mohla jsem nužkami řiznout látku, protože když vzduch se dostal do obalu, matrace se začala nafukovat a bylo to nemožné!
    • Na stránkách obchodu je informace, že existuje možnost platit kartou při převzetí, ale řidič dodacího servisu Fofr mi řekl, že musím platit jenom v hotovosti

• Matrace je výborná

Matrace byla zabalená do strašně tlustého igelitu a srolovaná pomoci vakuumu - strašně těžce to se rozbalovalo a bylo velké riziko říznout matrace núžkami při rozbalování. Je to zbynečně silný a nepohodlný obal. Taky byl špinavý.
    Taky je otazka proč na strankách obchodu je informace, že můžeme platit kartou při převzetí zboží u dopravce, ale objevilo se, že není to tak, musela jsem platit v hotovosti, ačkoliv to jsem vůbec neplanovala a měla jsem dostatečnou častku v peněžence jen nahodou.

• nedostatečná info o dodání zboží

• Velky vyber
    • Dobre ceny
    • Rychlost dodani
    • Nefungujici uzivatelsky profil - zakaznik nevidi prehled objednavky, nemuze ji modifikovat apod.
    • ve 21.stol. NENI MOZNOST PLATBY KARTOU
  • V dodací lhůtě psali 3 až 7 dnů, dneska je to 2 týdny a stále se nic neděje.