Spolehlivé doručení.
    Medaile, jedním slovem krása :-)

Tým České mincovny

• bezproblémová a rychlá komunikace
    • bezproblémové zaslání

Zboží dorazilo za 1 měsíc

spokojenost
    dobrá komunikace

Tým České mincovny

Nemám námitky, jen samou vstřícnost a ochotu ze strany ČM.

Tým České mincovny

Rychlé vyřízení objednávky, přehledná fakturace

Tým České mincovny

Zboží doručeno v bezvadném stavu a v dohodnutém termínu

Tým České mincovny

Jedna z mincí měla rozbitou kapsli. Na reklamaci nikdo 2 týdny nereagoval a nikdo se doposud neobtěžoval reagovat ani na urgenci. Navíc stříbrné mince Český lev jsou v ČR prodávány Českou mincovnou za podstatně vyšší cenu, než je jejich cena v Německu.

Vážený zákazníku,
    vaší reklamaci řešíme a poškozenou kapsli jsme vám přidali do stávající objednávky jak jste v reklamačním protokolu navrhoval. Kolegyně z reklamačního oddělení vás bude kontaktovat, ale reklamace je vyřízená způsobem, jaký jste navrhoval.
    Co se týče cen našich produktů u jiných prodejců a zvláště na sekundárním trhu, tak ty nemůžeme žádným způsobem ovlivnit. Garanci naší prodejní ceny máme ošetřenou výhradně u našich smluvních partnerů.

Děkujeme za pochopení.

Vše naprosto v pořádku.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

vím, co kupuji a je to rychle vyřízené

• vstřícnost, ochota

jsme spokojeni

vždy spolehlivý

Ok

Tým České mincovny

děkuji za aktivní přístup a radu jak vylepšit moji objednávku (úprava věnování na svatební minci)

Vážený zákazníku,
    Bylo nám potěšením a máme radost, že finální podoba věnování na minci se Vám líbí.

• hezké zboží
    • dlouhé čekání

Vážená paní Jano
    velmi nás těší Vaše spokojenost v hodnocení a rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za doporučení dalším zákazníkům. Delší dodací lhůty vznikají díky zpožděným závozům střižků od zahraničních dodavatelů.
    Tým České mincovny

Výborná nabídka produktů, spolehlivý obchodník. Tradičně.

Tým České mincovny

• Ochotne a informovane odpovedi na vsechny me dotazy

Tým České mincovny

S objednanou pamětní medailí jsem velmi spokojen. Uvítal jsem možnost, nechat na zadní stranu medaile vyrýt věnování. I přes předběžný odhad zhotovení, stačila mincovna dodat objednaný produkt dříve, takže jsem mohl předat dárek v den promoce.

• Velmi kvalitní, ověřená značka
    • Špičková kvalita
    • Zákaznický servis
    • Nelze využít Zásilkovnu

Vážený zákazníku,
    velmi nás těší Vaše 100% spokojenost v hodnocení a rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za doporučení dalším zákazníkům. Se Zásilkovnou budeme v nejbližších dnech jednat o spolupráci.

Rychlost a serióznost