• 30 min po objednání mi přišlo automatické oznámení, že se na objednávce pracuje a teprve druhý den přišel email od dodavatele kávy, že s tímto eshopem už nespolupracují a že je potřeba si kávu objednat přímo na jejich stránkách:-(

Po odeslání objednávky (cca před týdnem) stále čekám na doručení, nebo aspoň na zprávu, v jakém stavu se objednávka nachází.

To co jsem obdržel neni brazilská káva arabica Santos. Chutná jak tuctová káva robusta. Santos jsem několikrát už nakoupil v e-shopu Gresik.cz nebo kava.cz, kde byla výrazná chuť po čokoládě a měla závan chuťi lískových oříšků.
    Již zde nenakoupím.

Objednal jsem si 1000 g kávy. Přišla mi plechovka s 250 g. Napsal jsem mail na adresu uvedenou na webu obchodu, kde jsem navrhl, že jim pošlu balík zpět, nebo oni mi pošlou zbytek kávy. Místo zástupce obchodu mi odpověděl pan Frühauf z firmy Caffé 08. Nabídl mi, že si mám na jejich webu vybrat libovolnou kávu a oni mi ji pošlou. Vybral jsem nejlevnější balení 1000 g. Druhý den mi volal opět pan Frühauf s tím, že zaplatí pouze dopravu, ale kávu si mám zaplatit sám.
    Jeví se mi to celé jako podvod.

• Nevím co mám hodnotit!Objednal jsem kávu 17.5.a dosud jsem nic nedostal.Nemohu nic jiného,než nedoporučit.

• Obchod měl uvedené nižší ceny za zboží, než za jaké je ve skutečnosti dodavatel zaslal.Rozdíl činil 105,00 Kč. Na dotaz e-mailem nereagoval.

Jako zákazníka mě zklamal.V žádném případě bych obchod nedoporučila.