• nakoupil v obchodě Česká káva před 2 týdny

To co jsem obdržel neni brazilská káva arabica Santos. Chutná jak tuctová káva robusta. Santos jsem několikrát už nakoupil v e-shopu Gresik.cz nebo kava.cz, kde byla výrazná chuť po čokoládě a měla závan chuťi lískových oříšků.
    Již zde nenakoupím.

• nakoupil v obchodě Česká káva před 3 měsíci

Objednal jsem si 1000 g kávy. Přišla mi plechovka s 250 g. Napsal jsem mail na adresu uvedenou na webu obchodu, kde jsem navrhl, že jim pošlu balík zpět, nebo oni mi pošlou zbytek kávy. Místo zástupce obchodu mi odpověděl pan Frühauf z firmy Caffé 08. Nabídl mi, že si mám na jejich webu vybrat libovolnou kávu a oni mi ji pošlou. Vybral jsem nejlevnější balení 1000 g. Druhý den mi volal opět pan Frühauf s tím, že zaplatí pouze dopravu, ale kávu si mám zaplatit sám.
    Jeví se mi to celé jako podvod.

• nakoupil v obchodě Česká káva před 7 měsíci

Nevím co mám hodnotit!Objednal jsem kávu 17.5.a dosud jsem nic nedostal.Nemohu nic jiného,než nedoporučit.

• nakoupil v obchodě Česká káva před 2 lety

• Obchod měl uvedené nižší ceny za zboží, než za jaké je ve skutečnosti dodavatel zaslal.Rozdíl činil 105,00 Kč. Na dotaz e-mailem nereagoval.

Jako zákazníka mě zklamal.V žádném případě bych obchod nedoporučila.

• nakoupil v obchodě Česká káva před 3 lety

• Kvalitní kava, výborná cena
    • Dráha doprava, není možné jej osobně vyzvednout

Obchod velice doporučuji, komunikace byla rychla a dokonce mi na přání kávu namleli, ačkoli se jednalo o menší množství.

• nakoupil v obchodě Česká káva před 4 lety

• Rychlé jednání s klientem. Došlo zboží poškozené, ne chybou přepravy, pravděpodobně přeplněním obalem zboží, okamžitě došlo k nápravě ze strany obchodu ke spokojenosti zákazníka. Ba bylo splněno více!
    • žádné

Nakupovali jsme kávu na dárek. Sami ji nepijeme. Pokud bude káva chválena dárcem. Budeme mu ji v tomto obchodě kupovat.

• kvalitu
    • nevím

• Kvalita, ryhlé dodání
    • Nevím o nich

Jenom a jenom doporučuji

• velký výběr produktů

Byla jsem mile překvapena vstřícností majitele(?) při změně adresy fakturovací na dodací - nebyl žádný problém změnu udělat.

• nakoupil v obchodě Česká káva před 5 lety

• Špatně udělané stránky. Po kliknutí velmi dlouhá odezva (desítky vteřin). Po objednávce mě došlo potvrzení o přijetí objednávky a týden se nic nedělo. Po mojí urgenci však obchod zareagoval velmi rychle a zboží jsem obdržel do 3 dnů.
  • nakoupil v obchodě Česká káva před 5 lety

• Čerstvá, voňavá a kvalitní káva za cenově přijstelnou úroveň.
    • Spokojen s prvonákupem
    • Nebyl jsem informován o předání balíku České poště.
    • Při placení objednávky by se mohlo nabízet více druhů platby, i když ta vůně z baíku by mohla být lákavá ke zcizení.

Velmi spokojen již s prvním nákupem.
    Objednávka potvrzena okamžitě. Nepřišel jen email o odeslání balíků (možná jen omylem či nedopatřením).

• Rychlá expedice
    • Vstřícný přístup

Kupoval jsem hrnek - na webu měli uvedeno 0,45l. Po objednání pán volal, že mají chybu a hrnek má pouze 0,33l, což mi zase tak nevadilo. Jako omluvu přiložil k objednávce balení kávy, takže za takový přístup chválím :)

• Rychla expedice
    • nema

Moc doporucuji

• čerstvá voňavá káva
    • nemá

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.