Certasoft

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Certasoft

104 recenzí z celkového počtu 241 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Certasoft získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Certasoft

Přidáno: 1. února 2018

rychlost,ceny

Tomáš Holcman

Přidáno: 29. ledna 2018

• Super komunikace. S panem Tesaříkem jsem byl nadmíru spokojen. Vše řádně vysvětlil a nikdy nebyl problém zavolat, nebo cokoliv kolem instalace a aktivace vyřešit přímo s ním. Určitě doporučuji. :) Jinak zboží došlo během... 5 vteřin? :-D

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojen a budeme rádi když nás doporučíte ostatním.

Lubomír

Přidáno: 27. ledna 2018

• Komunikativnost , ceny
  • Viz popis:

Zakoupil jsem v obchodě produkt Windows 10 pro. Vůbec jsem nevěděl co je ESD licence. Proto jsem volal na uvedenou společnost , kde mi vše ochotně vysvětlili . A to jsem nevolal jen jednou.Po té jsem se ještě poohlédl po informacích na netu a protože byli tak ochotní tak jsem si win u této společnosti objednal. V zásadě proběhlo vše rychle. Během dne jsem měl vše na mailu. Horší to bylo , ale s aktivací produktu. Poslali mi 3 licenční čísla a ani jedno nefungovalo. I přes pokus v servise kde bylo pc sestaveno se to nepovedlo. Musím říct že už jsem byl dost nepříjemný. A kdo by nebyl , když za něco zaplatíte a nefunguje to. I přes to se stále snažil pan Tesařík věc nějak řešit. Já osobně jsem odstoupil od kupní smlouvy, protože mi došli nervy. I když měla společnost Certasoft měsíc na poslání peněz zpět , peníze přišli na účet během pár dní. Protože jsem napsal dost zápornou recenzi na heureku kontaktoval mě pan Tesařík , že ho to mrzí a protože mu jde o spokojené zákazníky tak že mi pošle originální krabicovou verzi s licenčním číslem. Je pravda , že někdy trvalo než pan Tesařík plnil svoje sliby. Win poslal až po týdnu. Ale pravda je že krabice s win je doma. Jestli bych obchod někomu doporučil nevím. Je to těžký.Na jednu stranu po těch problémech ne. Na stranu druhou tady čtu kolika zákazníkům to fungovalo a taky mi poslali to co nemuseli. Ale jak jsem řekl i přes to že jsem byl už dost nepříjemný pořád se pan Tesařík snažil věc řešit a komunikoval ochotně.

Pavel Dvořák

Přidáno: 26. ledna 2018

Po pár nedorozumění a vyjasnění telefonicky vše v pořádku. Doporučuji
Certasoft. Jsem s Windows 10 Pro velmi spokojen.

Pinkfloyd

Přidáno: 16. ledna 2018

Zatím vše OK.

Pavel

Přidáno: 2. ledna 2018

Velmi promptní vyřízení objednávky (elektronická verze MS Office). Během pár minut po zaplacení jsem mohl provést aktivaci.
Příznivá cena.

výtečné

Jan Ricar

Přidáno: 20. listopadu 2017

• Vynikajici pristup, ochota

Domluva i po telefonu, ferove jednani. Doporucuji!