• Rychlé doručení zboží
    • Došlo v pořádku

• nedodržuje ponuku ceny z internetu, nepošle dotaz na súhlas s vypočítanou sumou, ihned oznamuje, že objednávku posiela dopravcovi atd ..,

v internetovej ponuke je cena včítane DPH a doprava zdarma, v skutočnosti však pripočíta DP/H k cene a doprava poriadne narastá , rozdiel je až vyše 500 Kč

Reakce obchodu ČerpadlaBezStarostí.cz

Dobrý den, nerozumím, kde je problém a proč jste nám dal negativní hodnocení. Objednal jste si čerpadlo v ČESKÝCH KORUNÁCH s doručením na SLOVENSKO a s platbou DOBÍRKOU. V e-shopu si snadno můžete zobrazit cenu v EUR a objednat přímo v EUR, což také většina Slovenských zákazníků dělá. Na Slovensku samozřejmě není možné vybírat dobírky v CZK, takže objednávka byla automaticky převedena do EUR a byla Vám naúčtována běžná EUR cena, která je uvedena v e-shopu. V e-shopu máte také zcela zřetelně uvedeno, že zásilky na Slovensko jsou VŽDY zpoplatněny. Cenu dopravy jste zároveň viděl v rekapitulaci objednávky. Pokud jste s ní nesouhlasil, nemusel jste objednávku potvrzovat. V den odeslání zásilky jsme Vám v potvrzovacím e-mailu poslali elektronickou fakturu, kde jste viděl cenu čerpadla v EUR a cenu dopravy v EUR. Pokud jste s celkovou cenou na faktuře nesouhlasil, mohl jste objednávku zrušit, nebo jste zásilku nemusel vůbec přebírat. Připočítání DPH je samozřejmě nesmysl, všechny ceny v e-shopu jsou uvedeny včetně DPH.

Obchod mě informoval. že zaplacené zboží bylo odesláno a dál je to nezajímá. Kdy ž jsem včera u obchodu nedodání bylo mi sděleno, že se v pondělí poptají

Reakce obchodu ČerpadlaBezStarostí.cz

Objednávku jsme odeslali v den objednání, ale bohužel kvůli chybě na straně České pošty došlo ke zpoždění. Zákazník nás v pátek informoval, že zásilka stále nebyla doručena. V pondělí jsme objednávku odeslali znovu přes jiného dopravce a v úterý byla úspěšně doručena. Chyba nebyla u nás, ale na straně České pošty, přesto jsme ihned reagovali a dodali nové zboží.

• rychlé dodání zboží, v této části vše bez problémů
    • když přijde na řešení problému, tak už tak vstřícní nejsou

Reakce obchodu ČerpadlaBezStarostí.cz

Zákazník si telefonicky stěžoval, že dodané čerpadlo má nedostatečný výkon a vysoký příkon. Nabídli jsme mu zdarma svoz čerpadla do reklamace, kde by byla provedena funkční zkouška a přeměření. Na tuto nabídku nereagoval. Více bohužel udělat nemůžeme...

Zboží jsem objednal po telefonickém potvrzení data dodání. To nebylo dodrženo.

Reakce obchodu ČerpadlaBezStarostí.cz

Dobrý den, mrzí nás, že se zásilka o 1 den zpozdila a nepodařilo se ji včas doručit. V tomto případě jsme objednávku obdrželi v pátek 1 minutu před koncem lhůty pro odeslání zboží a vzhledem k velkému množství objednávek jsme zásilku odeslali až následující pracovní den. Další den byla zásilka přepravní službou neúspěšně doručována (odmítnuta adresátem). Zákazníkovi jsme se omluvili a jako kompenzaci jsme nabídli slevu 15%. Věříme, že Vás tato zkušenost neodradí od případného dalšího nákupu v našem eshopu.

• Zboží bylo nefunkční, musela jsem ho složitě reklamovat.

Reakce obchodu ČerpadlaBezStarostí.cz

Mrzí nás, že bylo nutné čerpadlo reklamovat a že Vám s tím vznikly komplikace. Zejména u těchto nejlevnějších plastových čerpadel se v ojedinělých případech může stát, že jde o vadný kus, což byl Váš případ. Bohužel není v našich silách ani technicky možné všechna zakoupená čerpadla před odesláním zkoušet. Reklamaci jsme vyřídili standardní cestou v souladu s reklamačním řádem - reklamované zboží bylo zákazníkem společně s vyplněným reklamačním protokolem zasláno zpět a druhý den jsme odeslali nový funkční kus. Zároveň jsme nabídli úhradu nákladů na zaslání reklamovaného čerpadla k nám. Jednodušší a rychlejší způsob řešení reklamace při nákupu v internetovém obchodě bohužel neznáme. Omlouváme se za vzniklé komplikace a věříme, že Vás neodradí od dalšího nákupu.