Reakce obchodu Čerpadla OVSP

Velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení :-) a budeme rádi, když se na nás příště opět obrátíte. Tým Čerpadla OVSP.

• DODÁVKA DO DRUHÉHO DNE OD OBJEDNÁNÍ

Reakce obchodu Čerpadla OVSP

Omylem 20.2. přišla jiná zásilka ale po telefonickém upozornění už 23.2.byla doručená ta správná a dopravce vzal tu špatnou nazpátek

Reakce obchodu Čerpadla OVSP

Vše proběhlo v pořádku. Firma volala a informovala mě o zdržení dodávky kvůli naskladnení. Přesto vše dodáno do týdne a ještě přes telefon poradili se zapojením.

Reakce obchodu Čerpadla OVSP

Obchod síce predáva komponenty pre studne, ale potom napíše, že nemá čas sa požiadavkou zaoberať pričom ide o nákup kompletného prislušenstva od šachty až po jej vybavenie cez čerpadlo k tlakovej nadrži, k spínaču a filtrov. Dôvod odmietnutia? Zaoberajú sa realizáciou. A môj názor? Že nemajú robiť teda eshop.

Reakce obchodu Čerpadla OVSP

Velmi nás Vaše recenze mrzí, objednávka byla zrušena z důvodu, že na Slovensko nedodáváme. Nemáme nasmlouvanou dopravu a řešení případných reklamací je také komplikovanější. Na tuto skutečnost jsme Vás nejednou upozornili, a to ještě před provedením objednávky, kde jste úmyslně zadala špatnou adresu, protože Vám to dodání na Slovensko nepovolilo. Vaše další požadavky na návrh a osobní vyzvednutí celé sestavy, jsme odmítly s odkazem, abyste vyhledala někoho v dosahu, kdo Vám nejenom navrhne a prodá, ale také zajistí podporu a případně provede i montáž. Snažíme se zákazníkům zajistit potřebnou podporu a řešit případné problémy, což je na Slovensku komplikovanější, a proto na Slovensko nedodáváme. Věříme, že jste někoho takového našla v dosahu a přejeme spokojenost s provozem.
    Tým Čerpadla OVSP

rychlé dodání doporučuji.

• Rychle

• zkušení dodavatelé

Perfektní a okamžitá odborná pomoc

• O.K.

Nakupoval jsem zde sice poprvé,ale překvapila mne rychlost dodání zboží.
    Palec nahoru-doporučuji a děkuji. Miroslav

Reakce obchodu Čerpadla OVSP

• rychlost dodání, zatím spolehlivé

Reakce obchodu Čerpadla OVSP

• výborná domluva a rychlost zaslání

Reakce obchodu Čerpadla OVSP

Rychlé a dobrá komunikace.

• perfektní poradenství,
    • rychlá reakce na dotazy k sortimenu
    • dodací termíny

vše v pořádku

Reakce obchodu Čerpadla OVSP

• Odborná konzultace při výběru zboží
    • Flexibilita na změnu objednávky

Reakce obchodu Čerpadla OVSP

• příkladná komunikace i mimo pracovní dobu

• dobré ceny
    • dobrá komunikace