Takove to - zbozi mame skladem, u zakaznika do 4 dnu. A cekate 14 dni a ono nic...

Reakce obchodu CentrumZdravehoSpanku.cz

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí komplikace s Vaší objednávkou.
    Bohužel nejspíše došlo k vyprodání skladových zásob nebo zpoždění dodání zboží od dodavatele.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním krásného dne.
    Jana Štosková
    zákaznický servis CZS

asi jsem měl smůlu v komunikaci, nedorazilo potvrzení objednávky - ani registrace - to bych pochopil, ale po týdnu jsem e-mailoval, neb zboží mělo dodací termín na webovkách 2-5 dnů a bylo mi sděleno , že vše je objednávku a platbu eviuí a že zboží bude za dalších 10 dní, tak nevím... třeba jen smůla, dovolené atp. , ale i tak ....

• Neskutečně dlouhá dodací lhůta a absolutní nekomunikace ze strany zákaznického servisu. Již po několikáté si zjišťuji informace o objednávce a je velký problém se dovolat. Na online chat nikdo neodpovídá.

• doprava top trans - katastrofa, telefonní komunikace s řidičem - nula,čekal jsem na něj jako trotl celý den, přijel až v 19:30, zboží přišlo asi současně s uhlím. Balíky byly bez přehánění celé černé od prachu. NIKDY VÍCE

Reakce obchodu CentrumZdravehoSpanku.cz

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaši objednávku na www.centrumzdravehospanku.cz. Mrzí nás vaše nepříjemná zkušenost s přepravní službou TopTrans, za kterou se vám velmi omlouváme.
    V případě, že došlo k jakémukoliv poškození zboží, neváhejte se na nás obrátit. Celou situaci s vámi rádi vyřešíme k vaší spokojenosti.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

zákaznický servis Centrum zdravého spánku

• Obchod nesplnění termínu dodávky nesdělil

Nakupujte jinde, tady se nedočkáte

• Ceny
    • Dodaci lhuty

Objednavka na novy rok. Podle obchodu dodani na koci ledna. Co dodat.