• Dobrý den, naprosto špatné zkušenosti. Na emaily vůbec nereagují. Při kontaktování na mobil: "volaný účastník nedostupný, zavolejte později". Zkoušeno 3x za den. Při opětovném kontakování na email, znovu nic.
    • PeB

Neskutečně negativní

• Po nějakých nedorozumění jsem nakonec velmi spokojená. S pánem dobrá domluva, ochota a zboží zatím super.

• Super komunikace! Urcite doporucuji! majitel je velice ochotny a vstricny! Objednala jsem spatny typ digestore a zjistila jsem to az skoro po 3 mesicich,co jsem otevrela krabici

100% doporuceni!

• Dobrá komunikaca, příjemné jednání, rychlé dodání
    • nemám co bych vytkla

Minulý týden jsme si objednali odsavač Concept opk4690. Odsavač nám v pátek dorazil a dnes jsme ho přidělali. Vypadá skvěle. Všem mohu doporučit. Děkuji za pomoc s výběrem Marcela

• Před 5 dny jsem zaplatila za digestoř a nic se neděje. U mého účtu se vytrvale zobrazuje, že čekají na platbu. Na mail nereagují. Mám vztek na sebe, že jsem asi nalítla podvodníkovi.

Nenakupujte.

• nereagují, nefunkční email

Vzhledem k nekomunikaci rozhodně nedoporučuji.

nekomunikuje, telefon neustále nedostupný. Určitě nedoporučuji obchod u této společnosti!!!!