Měsíční čočky v strašné kvalitě. Čočka vydrží maximálně týden, pak praskne, nebo se zlomí.I když E shop prodej jen zprostředkovává, vůbec se nenamáhal s odpovědí, jak toto řešit.Dobrý prodejce by měl mít zájem prodávat jen kvalitní zboží. Taže za mě nedoporučuji vůbec, vyhozené peníze.

• Obchod, kde dané čočky nabízejí nejlevněji
    • Možnost osobního odběru v centru Olomouce
    • Dlouhá dodací doba
    • Nutné zaplatit předem, ale nelze zvolit jako možnost při nákupu (nutná dodatečná domluva přes e-mail, telefon...)

Levné čočky, osobní odběr, s dlouhou dodací dobou není problém, pokud s ní počítáte a objednáte v dostatečném předstihu

• Dobré ceny
    • Skvělá komunikace
    • Krátká dodací lhůta

Obchod má velmi dobré ceny a pokud není zboží skladem apod. hned zákazníka telefonicky kontaktují.
    Nakupovala jsem zde již 2x a určitě budu i v budoucnu.
    Obchod určitě doporučuji.

• o něco delší doba dodání (v řádech caa 1 týdne), ale nějak zásadně to nevadí. Není to prostě do 2 dnů :-)

• nejlevnější na internetu, mají i větší balení čoček což je úžasné

• Dobrá komunikace
    • Rychlé odeslání
    • Zboží bylo označeno jako skladem, ale aktuálně skladem nebylo, bylo však na cestě a rychle doručeno

Jsem spokojený s komunikací, která byla velice rychlá. Ceny jsou skvělé. Celkově jsem spokojený a nakoupil bych zde i příště.

• Zaslání objednávky na poštu
    • zatím jsem žádné nenašla

• Přehlednost
    • výhodné ceny zboží

Nakupovala jsem v tomto obchodě, protože má výhodné ceny zboží, které mi vyhovují a byl to můj první nákup. Určitě bych tento obchod doporučila, protože je přehledný, obsahuje vše, co člověk hledá a potřebuje a dodání zboží je rychlé.

• Objednávka byla asi přijata, přišel mi automaticky mail. Od te doby se nikdo neozval a nyní mi pouze prišla zadost o hodnocení obchodu!! To je asi výsměch směrem ke kupujícímu. Tento prodávající nabizi sice levné čočky, ale uz je nedoda.

• CENA, RYCHLOST
    • ŽE JSEM SE NA NĚJ NEOBRÁTILA JIŽ DŘÍVE

Vyřídila jsem vše, co jsem potřebovala, za dobrou cenu a v nekratším termínu.

• není jasné jak je to s roztoky zdarma,
    • jak si je případně vybrat ...
    • (nic dalšího, kromě objednaného, jsem neobdržel)

• nízká cena
    • delší dodací lhůta (byl jsem o ní však telefonicky informován, s možností objednávku zrušit)

Zboží dorazilo po 18 dnech a to jen díky tomu, že jsem do obchodu zavolala. Dodavatel měl údajně jen jedno balení a čekalo se na druhé...to bych se ovšem bez vlastní iniciativy nedozvěděla. Jelikož už jsem nevěřila, že mi zboží dorazí, objednala jsem si čočky i jinde. Od konkurence dorazilo zboží za 4 pracovních dnů!

• Nejnižší ceny.
    • Je nutné platit převodem přes internetové bankovnictví. Ocenil bych přidání nějaké platební brány.

Doporučuji ;)

• Jednoznačně cena
    • Trochu delší dodací doba (o které jsem ale byl informován)

Nemám výhrad. Čočky nejsou věc, kterou bych kupoval na poslední chvíli, takže několikadenní zpoždění mi nevadí. Navíc jsem o tom byl telefonicky informován s možností objednávku zrušit, pokud by mi čekání vadilo.

Neskutečné ceny, nakoupil bych klidně i víc do zásoby, ale asi bych nestihl spotřebovat do exspirace. :)

• Super cena

Skvělá cena, proto ani trochu delší dodací lhůta nevadí.Objednané zboží dorazilo do týdne od objednání.

• zboží byla za akční cenu
    • uplynulo 9 dnů od zaplacení azboží nemám

Kupujde jinde tady se načekáte, žádná zpráva od prodejce o nějakém zdržení, nic, konkurenční obchody doručí od zaplacení do 2 dnů.

• Super ceny, velký výběr, skvělá komunikace, rychlost.

• Vstřícnost
    • Možnost osobního odběru v Olomouci