přehledný

• týden čekat na dodání je moc

Objednal jsem si zboží, které mělo být, dle informace před koupí, skladem. Bohužel nebylo a na zboží jsem čekal týden...

Dostatečně široký sortiment v nabídce, bezkonkurenční ceny. Velmi efektivní komunikace. Nevýhodou může být, že na naskladnění některých položek je třeba pár dní počkat, ovšem při včasné objednávce úspora stojí za to.

spokojenost

• Rare goods
    • There was no report of receipt of payment and the beginning of the processing of the order
    • The estimated delivery date does not match the real date

• Velký výběr,super ceny

• Při nákupu bylo na stránkách uvedeno, že zboží je skladem. Po dvou dnech mi přišel děkovný dopis za objednávku a platbu za zboží. Obj. prý odešlou po naskladnění. Obj. jsem obdržela týden po odeslání.

Vážená paní Katko,
    Sice jste objednávku zhotovila dne 20.10, ale platbu jsme dostali na náš účet až 23.10. Objednávky přes účet vyřizujeme až po připsání dané částky na náš účet. Vaše platba nám dorazila v pondělí 23.10 a na druhý den jsme vám potvrdili přijetí platby a informovali jsme vás o stavu zboží. Nicméně jste na tento email nereagovala. Ve čtvrtek 26.10. vám bylo zboží odesláno a již v pátek 27.10. vám bylo i doručeno. Dodací lhůta tedy byla 4 dny od vaší platby a nikoliv týden jak uvádíte. Navíc jste zboží nevrátila, tudíž usuzuji, že vám vyhovovala cena i kvalita. Je fajn, že vám můžu tímto prostřednictvím předat fakta o doručení vaší zásilky. Pěkný den.

Bezkokurenční cena i sortiment, průměrná doba dodání (celkem 10 dní, z toho Česká pošta prodloužila bez omluvy dodání o jeden den). Dobrá komunikace obchodu, zboží bylo třeba doskladnit, což sdělili. Výhodný nákup, rozhodně doporučuji, pokud neobjednáváte na poslední chvíli:-)

• kdo nespěchá, tak dobrá cena
    • kdo spěchá, musí si počkat

kdo objednává s rezervou, tak není problém, cena předčí pár dní dodání

Zboží sice opravdu levné - dle informace šlo o výprodej. Dodací doba uváděná na e-shopu byla tři dny. Ale objednáno 29.8. a doručeno 12.9. 17. Zboží jsem urgovala a teprve poté jsem se dozvěděla o zpoždění dodávky s argumentem, že dodavatel nedoručil včas. Předpokládala jsem, že když jde o výprodej, tak je zboží na skladě tam, kde objednávám.

Dobrý den paní Smolíková,
    dodací lhůta u vámi objednaných čoček je 3 pracovní dny. V den kdy jsme obdrželi vaši platbu jsme vás informovali o tomto stavu. Navíc jste na něj nereagovala s dotazem, že na ně nějak spěcháte. Ano, dodavatel nám doručení čoček o pár dní zpozdil, ale ihned po jejich obdržení vám v pondělí 11.9. byly odeslány. Samozřejmě, že se můžeme stále zlepšovat v našich službách, nicméně dodání od dodavatelů opravdu neurychlíme ani neovlivníme. Přesto vám děkujeme, že jste si u nás zboží zakoupila. Pěkný den!

Obchod jsem si vybral kvůli ceně zboží. Zboží ( kontaktní čočky a roztoky ) bylo skladem. Dle informací to zde znamená dodání za 2-3 dny. Zboží jsem zaplatil předem. Následně - ( ač jsem měl uveden i telefon ) jsem druhý den našel v mailu zprávu, že zboží nemají a že mi ho mohou dodat až za cca 3 týdny. A že budou mít teď dovolenou. Naštěstí se mi tam podařilo dovolat a dohodlo se, že mi poslané peníze obratem vrátí na účet, což se také nakonec stalo, ač původní návrh zněl, že mi je pošlou až za 3 týdny...po dovolené... Kdybych ovšem nešel do mailu během toho pátečního dopoledne, tak bych měl miminálně na 3 týdny bloklé peníze na nějakém jejich účtu a byl bych navíc bez čoček a roztoků. Za mě tedy - tento shop nebrat. Ne kvůli té dovolené, ale kvůli špatné informaci o dostupnosti zboží. Na druhou stranu - peníze vrátili obratem, tak jak slíbili.

Dobrý den pane Oldřichu,
    objednávku v našem eshopu jste zhotovil ve čtvrtek 3.8. s platbou přes účet. Vaše platba nám přišla v pátek 4.8. a tentýž den jsme vám psali potvrzení platby a stav vaší objednávky. Bohužel v pátek byly vaše čočky již vyprodané a jelikož jsem vám uvedla, že následujících 14 dní máme dovolenou, dodání by tedy bylo do 3 týdnů. Nezlobte se, ale zboží nebudeme objednávat na sklad v době, kdy by ho nemohl nikdo převzít. Byl jste informován okamžitě, abyste se mohl sám rozhodnout co s objednávkou. Platbu jsme vám ještě 4.8. odeslali zpět. Bohužel, neovlivním to, že jste na čočky spěchal a trefil jste se do naší dovolené. Na druhé straně jste byl ihned informován, abyste se podle toho mohl zařídit. Jiní zákazníci by tuto rychlou reakci přivítali kladně.

• Velmi přívětivá cena
    • Obchod nespravuje skladové množství zboží, takže když jsem si objednal více kusů, tak neměli všechny na skladě a musel jsem čekat, což u takového zboží byl poměrně problém

Až na nedostupnost zboží, které jsem si objednal, jsem spokojený.

• Cena, rychlost dodání, ochota, komunikace
    • Ceny nejsou jednoznačné, akční cenu se dozvíte až po "proklikání se" u jednotlivých výrobků a ne v celkovém přehledu. Ale po telefonickém kontaktu obchod vše ochotně napravil v můj prospěch.

Příjemná komunikace s obchodem, ochota, včasné doručení zboží, příznivá cena.

• Rychlá komunikace
    • Ochota a servis

Má druhá objednávka z tohoto obchodu a veliká spokojenost.
    Poprvé jsem objednával minulý rok, a tento rok jsem zapomněl mé parametry a potřeboval jsem čočky poslat do Německa.

Na email mi bylo odpovězeno ten den a druhý den jsem již měl telefonát s informacemi, postupem atd..
    Parametry mi zjistili během pár dnů z faktur za minulý rok, objednal jsem si a za krátkou dobu jsem je měl již na cestě do Německa.

Jsem s jejich službou opravdu spokojený a doporučuji.

objednávky za 10 dní stále nedorazila, snaha o komunikaci ze strany obchodu chybí

Vážená paní Aneto,
    zboží vám nedorazilo z jednoho prostého důvodu. Při objednání zboží jste zvolila variantu platba přes účet s osobním odběrem. Takže napřed musíte zboží zaplatit a potom dostanete zprávu o možnosti osobního vyzvednutí. Jelikož jste do dnešního dne žádnou platbu neprovedla, nemůžete se divit, že zboží zatím nemáte. Bohužel, jste se na vaši objednávku za celou dobu ani neinformovala a bohužel vám také musím sdělit, že Heuréka ji určitě nevyřídí. Nicméně chyba je ve vašem případě na vaší straně a ne na straně obchodu. Pokud příště nebudete něčemu v objednávce rozumět, můžete nám, před zhotovením objednávky, zavolat či napsat email. Naše kontakty najdete na hlavní straně našich stránek. Rádi vám poradíme a vše vysvětlíme.

Dobrá komunikace , odpověď na email rychlá . Zavolali a ujistili se ,že je objednávka správně zadaná ,protože jsem měl žádanou jinou doručovací adresu . Spokojenost .

• Přehlednost zboží, přijatelné ceny, rychlost dodání zboží.
    • Žádné jsem nenašla

Jsem velmi spokojená, určitě zde budu ještě nakupovat. Můžu pouze doporučit.

• Doba dodani

Dobrý den pane Ondřeji,
    nevím, proč hodnotíte záporně náš obchod a to hlavně kvůli době dodání. Ve vaše případě jste si u nás objednal čočky, které měly dostupnost týden. To znamená, že do toho týdne je budeme mít skladem a poté je budeme odesílat. Vaše platba nám přišla ve čtvrtek 25.5. na náš účet a od tohoto dne jsme měli týden na naskladnění vašich čoček. Čočky jsme naskladnily ve čtvrtek 1.6. a hned v pátek 2.6. vám byly odesílány. Nevidím tady problém v dodání, ale problém v tom, že jste si jako zákazník nevšiml dostupnosti. Navíc máte možnost se na zboží informovat, než se rozhodnete učinit objednávku. Jste jen dalším důkazem, že si zákazníci nekontrolují, co objednávají, natož různých poznámek uváděných u zboží. Tito lidé pak zjistí, že včera už bylo pozdě a jediné co mohou je házet chyby na obchod.

• Solidnost a perfektní zboží.
    • Nemá slabiny.

Velmi doporučuji.

Opravuji předchozí recenzi. Obchod se ozval, a zaslal jako kompenzaci nové čočky od jiné firmy. komunikace naprosto v pořádku. Takže hodnotím kladně.