• Přístup
    • Individuální řešení problémů vpodstate ve dne v noci
    • Profesionalita a zkušenosti
    • Doporučuji

Lékaři se snažili s exemem pohnout téměř 3 roky a bez nich by mi bylo líp. V centru bylin jsem konečně našla přístup, který mi pomohl se konečně pohnout z místa a dozvědět se vic o bylinkách, které jsou mocnější než kdejaka léčiva co jsem měla.

• Rychlá dodávka, kvalitní zboží a za dobrou cenu. Velký výběr.

Doporučuji.

• Super... Kvalitní zboží.. vždy objednávám a vždy spokojenost

Výborná nabídka a stejně tak i služba při výběru a dodání. Moje dobrá zkušenost se opakuje.

Super, prijemna kocka u pultu..

• Po konzultaci po telefonu s majitelem dostanete cenné rady a tipy, jak se starat o své zdraví :).

Velmi ochotný majitel tohoto obchodu, nabízející cca 6 000 druhů bylin. Mám opravdovou zkušenost, kdy nejednou mi pan Bezecný pomohl z mých trápení od populčních nemocí až po jiné další neduhy. Rozhodně doporučuji navštívit jeho obchod, nebo e-shop. Každý si tam něco najde a nebojte se i pánovi zavolat ;)

Super rýchla dodávka požadovaného tovaru - maximálna spokojnosť.

Předem zaplacená objednávka nedorazila.Pán Petr na e-maily neodpovídá…

Pan majitel vždy poradil, doporučil, má mnohaleté zkušenosti.

• Rozsáhlý sortiment, obdivuhodné znalosti Ing. Bezecného v oblasti bylin. Velmi dobře umí poradit.

Není nevýhoda

Skvělý obchod s bylinkami. Obrovský výběr a rychlé dodání.

• Komunikativní, operativní, ochotní, mají snahu pomoci s nevyzpytatelnou dopravou (Zásilkovna), kde se nejde ničeho dopátrat.
    • Měli by doporučit jiné dopravce, vůbec nenabízet Zásilkovnu aby ji neměl zákazník možnost vybrat.

Obchod výborný, doprava špatná (dlouhý termín dodání). Termín dodání je asi týden od převzetí zásilky od obchodu.

Reakce obchodu Centrum-bylin.cz

Dobry den, mate moznost vybrat PPL, tam je dodani vetsinou do druheho dne od predani zasilky

• Pan Ing. Bezecný je opravdový profesionál, který bylinám rozumí. Jeho rada opakovaně pomohla s léčbou mně i mým blízkým. Navíc zde najdete i ne zcela běžný sortiment, kvalitní balné a bezproblémová doprava jsou samozřejmostí. Za mě naprostá spokojenost!

ZBOŽÍ JSEM OBJEDNAL ON LINE A PŘIŠLO BRZO BEZ PROBLÉMU

rychlé dodání, rozsáhlý sortiment

S obchodem CENTRUM BYLIN jsem moc spokojená. Vždy u nich najdu bylinky, které zrovna potřebuji v super kvalitě :-)

• Rychlé dodání, výborné jednani

• Ochotní poradit
    • Vyhoví, když je potřeba velmi rychlé expedice
    • Důvěrychodný obchod
    • Oproti lékárně prima ceny
    • Jsou jen v Brně, kéž by měli více poboček

• Rychlost dodávky
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.