OK

• Líbí se mi, že se jedná o prodej konkrétního technologického zařízení- zde vše k vysávání- od trubek k instalaci až po vysavač s příslušenstvím. Jakožto stavebník jsem se rozhodl provést již v rámci stavby zabudování rozvodů a po čase nebyl problém k tomu zakoupit zbývající zařízení. Vzhledem k záruce dávané na strojní zařízení v cizině /v SRN 10 let/ není třeba ani hledati jiného vybavení.
    • Ať přemýšlím jak chci, tak nedostatků nenalézám. Komunikace na úrovni. Nepodbízí se, neobtěžují zbytečnou aktivitou. Jejich nabídka a následné jednání je férové, rychlé. Dnešní doba je o komunikaci na internetu a tak ve čtvrtek jsem objednal a zadal příkaz k platbě a již v pondělí dopoledne byl výrobek doma.

Nechť každý s rozvahou zhodnotí různé nabídky a pak se svobodně rozhodne. Já jsem se rozhodl pro tohoto prodejce a jsem plně spokojen- a nejen já, ale i moje ženuška.

• Poradenství.
    • Odběrní místo jen ve středu.

Doporučuji - bezproblémové, seriózní.

• Dostupnost
    • Žádné

Bezproblémový

• Cena, množství nabízeného sortimentu

Doporučuji.

• Má vše co potřebuji

Ano doporučuji ostatním

• Je zavedený - dlouho sleduji nabídku a ta je velice seriozní.
    • nemá slabiny

doporučuji bez výhrad.

• termín dodávky
    • nemá

Som spokojná s vašimi službami,zatiaľ námám vysavač zapojený ale dúfam,že bude slúžiť dlho a hlavne spoľahlivo.
    Pozdravujem a prajem veľa spokojných zákazníkov

• možnost výběru zboží z obýváku,
    • přehledné stránky
    • měl by poskytovat při dalších nákupech výrazné slevy jako to dělají obchody s instlatérskéma potřebama

přehledné stránky,
    velmi rychlé doručení objednaného zboží
    ano- z výše uvedených důvodů

• fantastická komunikacedorazilo zboží druhý den
    • kvalitní zboží
    • dobrá cena
    • návod k montáži vysavače na webu
    • detail - snad jen to potrubí bych obalil ještě nějakým kartonem při přepravě (chodí to jen ve foliích). Přišlo to v pořádku, ale měl bych strach, že to nějaký nezodpovědný přepravce rozmlátí.

Snad nejlepší eshop s jakým jsem se setkal. Osobní přístup, ochota. Chválím a opravdu doporučuji!

• Příslušenství k centrálním vysavačům mají za příznivější ceny než oficiální prodejci značek.

Bezproblémový e-shop.
    Pohodová komunikace.
    Můžu doporučit

• přehlednost, návody jak používat a sestavovat.
    • malý výběr vysavačů, žádný levný vysavač.

Doporučuji, přehledné a poučné. Bez předchozí znalosti lze vybrat potřebný materiál.

• přehlednost, rychlost, cena.
    • kvalita balení

Obchod je přehledný, rychlý, ceny příznivé a kvalita dodaného zboží odpovídá nabídce e-shopu. Jedinou připomínku mám k balení. Zakoupil jsem kompletní rozvod centrálního vysavače včetně zásuvek odboček atd. Trubky ( rozvod) byly zabalené stahovací páskou na třech místech a obalené černou fólií. Po rozbalení jsem zjistil, že jedna trubka má na třech místech zborcenou stěnu dovnitř, díky silnějšímu stažení trubek páskou. Jednalo se jen o jednu trubku, tak jsem ji využil na kratší spoje kolem zásuvek, takže jsem obchod nekontaktoval a zboží jsem ani nereklamoval. Je možné, že k poškození došlo při přepravě, ale viděl bych to spíš na nabušenýho baliče :). A reklamace by byla dražší než je hodnota trubky. Jinak celkově spokojenost a můžu jen doporučit k nákupu.

• praktické rady ohledně instalace rozvodů

Spolehlivý a přehledný obchod.

• dostupnost, téměř komplexní nabídka
    • nízká cena
    • možnost osobního vyzvednutí
    • rychlost dodávky
    • otravná zvuková znělka při každém načtení webu
    • absence nástavce na odstraňování zvířecích chlupů
    • neochota vyslechnout názor zákazníka

- nakoupila jsem zde z důvodu, že některé komponenty jsem koupila v tomtéž obchodě již před několika lety a doufala jsem, že vše bude kompatibilní
    - obchod má nejnižší cenu kvalitního cv
    - obchod bych doporučila kvůli cenám a rychlosti dodávky
    - upozornila bych ale na fakt, že některé komponenty bylo třeba reklamovat, protože neseděly k jiným (trubky)
    - dále bych upozornila na to, že pokud má potenciální zákazník doma zvíře, nemá smysl se dotazovat na nádstavec na jejich odstranění, protože majitel obchodu je dost nesmyslně přesvědčen o tom, že by se neprodával, tak ho na skladě nemá. Musí se tedy (stejně jako já) obrátit jinam.

Reakce obchodu Centrální vysavače.cz

Vážená paní,
    všechny komponenty jsou kompaktibilní a nebylo je třeba reklamovat.
    Jednalo se pouze o záměnu potrubí. Náš dodavatel trubního potrubí nám nedopatřením poslal balík potrubí, které bylo opravdu vadné - mělo větší průměr a proto nepasovalo na objednané komponenty.
    Skutečnost, že potrubí je vadné jste nám oznámili telefonicky ve večerních hodinách v den převzetí a druhý den byly trubky vyměněné.
    Je nám lito, že jsme Vám způsobili komplikace a ještě jednou se za ně omlouváme, ale naší snahou bylo danou věc co nejdříve vyřešit a to se i stalo.
    To, že nemáme v nabídce některé typy vysávacích kartáčů je dáno tím, že je spoustu výrobků, ale všechno prodávat nelze.

Centrální vysavače s.r.o.

Široký sortiment a bezproblémové dodání. Určitě doporučuji.

• Špatne označené výdejní místo.

• nejsou tu slevy pro montážní fimy

• zboží má jistý původ - Kanada
    • Původní trubky z Kanady byly lepší - lépe se montovaly
    • Jako velkoobchodní odběratel nemám výhodu slev, což je velká nevýhoda

Mám dobré zkušenosti
    Trochu malý sortiment v porovnání s konkurencí