Inzerje to, co nemá k dispozici

• nabídka sušených pamlsků, jež nabízí málo výrobců
    • Absolutní nezájem o zákazníka, liknavost, nepochopím, jak paní majitelce může připadat normální, že na zboží označené skladem zákazník čeká více jak týden a stejně tak nepochopím, jak si v dnešní době ještě někdo může dovolit tímto ignorantským způsobem vést obchod...

Po dvou tragických zkušenostech v časovém rozpětí téměř jednoho roku se dost divím, že e-shop ještě pořád funguje. S ohledem na nabízené zboží, které vůbec není špatné, je to velká škoda.

• maso pro psy bylo zkažené

Doporučuji, pokud Vám záleží na Vašem pejskovi, nenakupovat nebo mu zničíte zdraví.

• Levné maso slušné kvality.
    • Možnost po dohodě odebrat maso chlazené.
    • Špatná komunikace, dlouhá dodací lhůta. Zboží, které bylo označeno jako skladem nakonec nebylo. Co mělo být chlazené, jsem nakonec dostala mražené.

Pokud na nákup nespěcháte, můžete si na místo dojet osobně a chcete slušné maso, za rozumnou cenu, doporučuji vyzkoušet.
    Pokud chcete objednávat i jiné věci, než syrové maso, tak doporučuji nespoléhat se na web, zavolat, ověřit dostupnost a podle toho naplánovat celou objednávku.

• Spedice, zmenit

• -Hlavně kvalita "masa" spíše odřezků všeho a ne masa
    • -Komunikace
    • -Váha

Nakupuji celkem pravidelně,ale poslední objednávka byla příšerná !!! Smrdí všechno v mrazáku a po uvaření i barák,navíc to žádné zvířata nežerou a to se jim nedivím,prostě hrozný

• Cena krmneho masa
    • Z objednaneho krmneho masa mi přišla polovina a ještě ke všemu něco jiného než jsem objednala. Nikdo mi nereaguje na emaily, telefon nezvedaji. Ze 4 objednávek byly dvě v pořádku. Paní si sama pozmenuje objednané položky a neinformuje, že něco neodesle, takže po rozbalení máte vzpomínku na hodove slavnosti, kdy jste si kupovali na pouti štěstíčka...

Pokud vám nevadí ze přijde jiná objednávka, její polovina nebo nedojde vůbec, objednejte...

• nedodali mi objednávku
    • nedá se do obchodu dovolat

• maso bylo v tak špatném stavu, že jsme ho museli zlikvidovat - sice je to krmné maso, ale tak zkažené maso jsem snad ani nečekala

nedoporučuji

• Měli údajně zboží, co sháním...
    • Nikdy se mi zatím neozval, zboží nedorazilo, komunikace veškerá žádná!!!

Se zbožím již nepočítám, ani se sem nebudu vracet.

• nevím

absolutně nulová komunikace,14 dní se nic neděje

• Sortiment
    • Dodací lhůta, po 10-ti dnech stále nic

Bohužel pouze zde jsem našel to, co jsem hledal. Riskl jsem objednávku i přes špatné hodnocení. Dodnes zboží nemám. Kdyby se alespoň ozvali, s omluvou, že nestíhají, ať ještě vydržím, tak to beru. Ale nic.

• Komunikace že strany obchodu
    • Dodací lhůta
    • Neschopnost odpovědět kdy zboží dostanu

Kvalitní zboží, ale neschopní lidé starající se o e-shop

• Záměrně jsem objednala jen to zboží, které bylo udáváno skladem (17.3) dodnes zboží nemám. (28.3)

• nulová komunikace