• -Hlavně kvalita "masa" spíše odřezků všeho a ne masa
    • -Komunikace
    • -Váha

Nakupuji celkem pravidelně,ale poslední objednávka byla příšerná !!! Smrdí všechno v mrazáku a po uvaření i barák,navíc to žádné zvířata nežerou a to se jim nedivím,prostě hrozný

• velký výběr

jsem spokojena, doporučuji

• Cena krmneho masa
    • Z objednaneho krmneho masa mi přišla polovina a ještě ke všemu něco jiného než jsem objednala. Nikdo mi nereaguje na emaily, telefon nezvedaji. Ze 4 objednávek byly dvě v pořádku. Paní si sama pozmenuje objednané položky a neinformuje, že něco neodesle, takže po rozbalení máte vzpomínku na hodove slavnosti, kdy jste si kupovali na pouti štěstíčka...

Pokud vám nevadí ze přijde jiná objednávka, její polovina nebo nedojde vůbec, objednejte...

V balíku sušených plicích byla přibalena jedna vepřová nožička . Dárek to asi nebyl, :-D ale trochu změna pro psí slečnu. Nevadilo nám to.

Výborné konzervy, vstřícné jednání, rychlá dodávka. Doporučuji.

• Dobré ceny

Tento e-shop doporučuji

• Čerstvost i když jde o krmné maso

V pohodě a bez obav jsi objednejte

• nedodali mi objednávku
    • nedá se do obchodu dovolat

• dáreček
    • kvalita

Nakupuji v něm pravidelně, jsem spokojen a můj pes taky vždy má v balíku ještě nějaký dáreček ☺
    Doporučuji.

• maso bylo v tak špatném stavu, že jsme ho museli zlikvidovat - sice je to krmné maso, ale tak zkažené maso jsem snad ani nečekala

nedoporučuji

• masové konzervy MAX
    • dobrá komunikace

• Přijatelná cena.
    • Dlouhá doba dodání (chápu, že je to spíš problém dodavatele). Ač byla v objednávce sjednána platba dobírkou nebo platební kartou, firma DPD při doručování vyloučila možnost platby platební kartou a vyžadovala pouze hotovost.

• jednoduchost nákupu
    • nemá

18.4. objednáno ... zaplaceno a nic se neděje ... Telefony neberou a na email neodpovídají.
    Mrzí mi to ... ceny a kvalita vypadají dobře ... ale nedoporučuji!

• Měli údajně zboží, co sháním...
    • Nikdy se mi zatím neozval, zboží nedorazilo, komunikace veškerá žádná!!!

Se zbožím již nepočítám, ani se sem nebudu vracet.

• Přehlednost

• Nabízí dobrá a kvalitní krmiva, oproti obchodním řetězcům. Ceny jsou zde výhodnější.
    • K vzhledem 1.nákupu nemohu posoudit, zda má obchod nějaké slabiny. Věřím, že nemá žádné slabiny.

Po shlédnutí "Jídlo s.r.o." s Romanem Vaňkem Ve firmě Falco bylo pro mě rozhodující tento nákup realizovat a nelituji.Ovšem ani náš kočičák Zrzoun nelituje.

• rychlost vyřízení

• nevím

absolutně nulová komunikace,14 dní se nic neděje

• Sortiment
    • Dodací lhůta, po 10-ti dnech stále nic

Bohužel pouze zde jsem našel to, co jsem hledal. Riskl jsem objednávku i přes špatné hodnocení. Dodnes zboží nemám. Kdyby se alespoň ozvali, s omluvou, že nestíhají, ať ještě vydržím, tak to beru. Ale nic.