• nakoupil v obchodě CEBERA před 1 rokem

Inzerje to, co nemá k dispozici

jsem spokojena

• Nevím

• nakoupil v obchodě CEBERA před 2 lety

• Nakupuji jen konzervy od Sokola, s kterými jsme velmi spokojeni. Náš boxer se po nich může utlouct.

• platba předem
    • rychlá komunikace
    • poměr kvalita/cena odpovídající
    • Nenalezla jsem žádné slabiny

Obchod bych doporučila, doposud nikdy s vyzvednutím zboří či jeho kvalitou nebyly žádné problémy.

• nakoupil v obchodě CEBERA před 2 lety

• Dobré ceny a brzké dodání
    • žádné

Doporučuji.:-))

• nejlepší cena
    • Při mém prvním nákupu jsem žádné slabiny nezjistil

Dobrá cena a kvalita zboží

• kvalitní maso
    • žádné

• velký výběr,kvalita
  • nakoupil v obchodě CEBERA před 2 lety

• nabídka sušených pamlsků, jež nabízí málo výrobců
    • Absolutní nezájem o zákazníka, liknavost, nepochopím, jak paní majitelce může připadat normální, že na zboží označené skladem zákazník čeká více jak týden a stejně tak nepochopím, jak si v dnešní době ještě někdo může dovolit tímto ignorantským způsobem vést obchod...

Po dvou tragických zkušenostech v časovém rozpětí téměř jednoho roku se dost divím, že e-shop ještě pořád funguje. S ohledem na nabízené zboží, které vůbec není špatné, je to velká škoda.

• sortiment prvovýrobce
    • nedostatek detailů výrobku, grafika a členění obchodu, filtry.

utilitární

• nakoupil v obchodě CEBERA před 2 lety

• maso pro psy bylo zkažené

Doporučuji, pokud Vám záleží na Vašem pejskovi, nenakupovat nebo mu zničíte zdraví.

• Niske ceny
    • Žadne

Všem mohu doporučit

• nakoupil v obchodě CEBERA před 2 lety

• Český výrobce, české suroviny, český produkt.
    • Nízké ceny, chovatelská balení.
    • Podporujme naši zemi a naše výrobce!

Myslim, ze budete spokojeni a váš miláček taky. Podle toho, ze prijde mega velka a super smradlava krabice, nasi psi poznaji, ze se blizi vanoce.

• nakoupil v obchodě CEBERA před 2 lety

• Levné maso slušné kvality.
    • Možnost po dohodě odebrat maso chlazené.
    • Špatná komunikace, dlouhá dodací lhůta. Zboží, které bylo označeno jako skladem nakonec nebylo. Co mělo být chlazené, jsem nakonec dostala mražené.

Pokud na nákup nespěcháte, můžete si na místo dojet osobně a chcete slušné maso, za rozumnou cenu, doporučuji vyzkoušet.
    Pokud chcete objednávat i jiné věci, než syrové maso, tak doporučuji nespoléhat se na web, zavolat, ověřit dostupnost a podle toho naplánovat celou objednávku.

• Spedice, zmenit
  • nakoupil v obchodě CEBERA před 2 lety

Kvalita sušených vepřových plic je výborná a daleko lepší než jsem zatím odebírala od jiných dodavatelů. Je v nich hlavně velice málo "přesušených až připálených" a zatvrdlých kousků,které se při krájení hned rozpadnou. Já plíce krájím na menší kousky-starý pes a má málo zubů- a tak jsem opravdu spokojená a budu objednávat znovu zde.

• nakoupil v obchodě CEBERA před 2 lety

• tuzemský sortiment sušených pamlsků
    • Po objednání zboží velmi špatná a opožděná komunikace, jednou bez reakce.
    • V nabídce jsou některé produkty uvedeny skladem, ačkoliv skladem nejsou

Byl jsem spokojen, že jsem našel tuzemského výrobce sušených pamlsků. Sice jsou poněkud strohé popisy u zboží, ale samotné produkty jsou podle prvního pohledu kvalitní.

Návrh na zlepšení shopu- neuvádět a neslibovat zákazníkům, že zboží je skladem a přesto na ně zákazník 1/2 měsíce čeká. Žádná reakce shopu na to, že zboží není skladem, jen strohé potvrzení objednávky, na dotaz proč po 10 dnech se s objednávkou nic neděje nejprve nereagují a až po opakované urgenci odpoví, že čekají na dodání zmíněného produktu, který byl při nákupu skladem a je stále veden skladem.
    Pokud se zlepší přístup a komunikace se zákazníkem, může to být dobrý shop.
    Pro objektivnost uvádím, že jsem obdržel dárek, který určitě potěšil.

• skvělý sortiment
    • kvalitní sušené pamlsky
    • příznivé ceny

V tomto obchodě mají naprosto skvělé sušené pamlsky. Jako majitelka velkého psa mám problém sehnat přírodní pamlsky, které by psovi dlouho vydržely a které by nebyly baleny v balíčcích po miniaturních kouskách, jako tomu obvykle v obchodech bývá. U Cebery se dají pamlsky objednat po kilech a přijdou vám opravdu velké kusy. Psovi velice chutnají a navíc jsou za příznivé ceny.