příliž plouhá doba dodání

Reakce obchodu CD-hudba.cz

K tomuto hodnocení bych se rád vyjádřil. 15.9. si paní objednala zboží, které má dostupnost 1-3 týdny. 29.9. byla její objednávka vyřízena a 30.9. doručována. Dohromady tedy 15 dní. Jinými slovy, paní nedoporučuje obchod, protože jí dodal zboží v termínu, který u zboží uvádí. Dává to smysl? Podle mě nikoli. A ještě to paní zveličuje, když uvádí, že zboží dorazilo za 3 týdny. 15 dní nejsou 3 týdny. Chápu, že pro někoho je naše dodací lhůta dlouhá, ale na stránkách je u každého zboží férově uvedeno, jak dlouho může dodání trvat, a každý má právo se sám rozhodnout, zda uvedenou lhůtu akceptuje či nikoli.
    Jiří Novák, provozovatel obchodu

• Už 18 dní mám objednáno a zaplaceno a CD ještě nedorazilo. Když jsem urgovala bylo mě odpovezeno že je to normální!A že mám čekat.Z tohoto obchodu si už nikdy nic neobjednam!

Reakce obchodu CD-hudba.cz

Není to přesně tak, jak klientka uvádí. Objednávku nijak neurgovala, pouze se 10. den od vytvoření ptala na její stav. Na to jsem ji napsal, že standardní lhůta u většiny zboží bývá cca 2 týdny, což je u nás skutečně normální. Nicméně vzhledem k nešťastné souhře několika faktorů se stalo to, že klientce CD nebylo objednáno. V tomto případě tedy musím uznat, že si nedoporučující hodnocení zasloužíme. Klientce jsem se omluvil za chybu a platbu za zboží ji obratem vrátil zpět na účet.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Některé CD byly v balíčku dvakrát

Reakce obchodu CD-hudba.cz

Toto je naprosto neodůvodněné nedoporučení našeho obchodu. Klientovi jsme odeslili přesně to, co jsi objednal, nic v balíčku dvakrát nebylo (a kdyby bylo, tak je to pro něj bonus navíc, ne?). Jistě jsou reálné důvody, proč náš obchod nedoporučit (např. delší dodací lhůta), ale toto mezi ně určitě nepatří.

• Objednaná CD za 10 dní zatím nedorazila.

Reakce obchodu CD-hudba.cz

Je nám líto, ale zboží na objednávku má uvedenou dostupnost 1-3 týdny, tedy až 21 dní. Za 10 dní tedy dorazit nemusí, a tím spíše, když je pár dní před Vánoci. Soudný člověk toto pochopí.

Za doporučující hodnocení (ať již zde na Heurece nebo přímo na našich stránkách) všem ostatním děkujeme a přejeme klidné a pohodové vánoční svátky.

• Poslali mi to, co jsem chtěl.
    • Nestačí objednávka, nutno znovu potvrdit objednávku zboží
    • Zboží doručené do Zásilkovny nelze platit kartou, pouze hotově.

Příště si vyberu jiný obchod.

Vaše zkušenost nás mrzí.
    Potvrzení objednávky požadujeme až po naskladnění zboží, a to z důvodu ověření stále trvajícího zájmu. Námi dodávané zboží pochází ze zahraniční distribuce, a proto jsou i delší dodací lhůty. Po letitých zkušenostech tímto předcházíme zbytečně vynaloženým nákladům za nevyzvednuté zásilky.
    U dobírky je uvedeno, že nelze platit kartou. Pokud Vám tento způsob platby nevyhovoval, mohl jste zvolit bankovní převod, případně objednávku nedokončit a zvolit si jiný obchod, který nabízí více možností.
    CD-hudba.cz

zboží jsme si objednali před 18 dny a od té doby se vůbec nic nestalo

Reakce obchodu CD-hudba.cz

Vzniklá situace nás mrzí, ale dodávky zboží se nám kvůli Brexitu prakticky zastavily. Není v našich silách obvolávat a informovat zakázníky každého zvlášť. Proto na současnou situaci a prodloužení dodací doby upozorňujeme již od 3. ledna na našich webových stránkách. Dále doporučujeme objednávat pouze zboží skladem. Ze strany zákazníků bychom očekávali trochu více pochopení a více trpělivosti. O současné situaci informují sdělovací prostředky, není to nic, co bychom sami zapříčinili. Bohužel ani po měsíci se situace nelepší. Dohoda mezi UK a EU byla uzavřena na poslední chvíli 24.12.2020, a odhlasována britskými poslanci dokonce až 30.12.2020. Nikdo neměl čas se na tuto skutečnost připravit. Do poslední chvíle nebylo jasné, zda k dohodě dojde a jaké budou podmínky, nebo jestli nastane tzv. tvrdý Brexit. Naši dodavatelé z Anglie jsou ze současné situace stejně nešťastní jako my. Dělají maximum pro to, aby se situace stabilizovala a zásilky byly doručovány v co nejkratším termínu.

• Do dnešního dne,se mi nikdo neozval,je to již 3 týdny

Reakce obchodu CD-hudba.cz

Vzniklá situace nás mrzí, ale dodávky zboží se nám kvůli Brexitu prakticky zastavily. My nemáme šanci vzniklou situaci mezi Evropou a Velkou Británií jakkoli ovlivnit, a není ani v našich silách obvolávat a informovat zakázníky každého zvlášť. O problému s dodávkami zboží informujeme na webu, více pro to udělat nemůžeme. Než se situace stabilizuje (což bude zřejmě ještě nějaký ten týden trvat), doporučujeme objednávat pouze zboží skladem. Všem, kteří tuto situaci chápou a nedávají nám kvůli ní negativní hodnocení, děkujeme.

Zboží po měsíci nepřišlo. Na dotaz, kdy zboží přijde obchod nereaguje. Zboží tedy objednávám jinde.

Reakce obchodu CD-hudba.cz

Obchod má u zboží uvedeno, že je skladem. Kdo se domnívá, že zboží dorazí do týdne, je na omylu. Ale i tento fakt obchod po objednávce v této zmíní. Nicméně, obchod funguje, na dotazy obratem odpoví. Pozor na zboží z Velké Británie. Dodací doba v současné době (po Brexitu) bude patrně delší.

• velmi dlouhé dodání...po více jak 20ti dnech

Velmi dlouhá doba doručení bohužel.

Objednane zbozi neprislo a nemam ani zpravu, zda dorazi. Misto zpravy, kdy mi bude zbozi doruceno (tak jako u jinych zasilkovych obchodu), jsem dostal e-mail s dotazem, jak jsem se zbozim spokojen.

• Ze 2 CD byl 1 prasklý obal... po rozbalení se celý rozpadl...

• Měli to, co jsem scháněl
    • Asi "TO" měli jen virtuálně.

Komunikace žádná, prostě nezájem. Opět pouze amatérský e-shop, hlavně se vyhněte platbě předem. Takže zpět do prověřených eshopů

neinformují v jakém stavu se objednávka nachází a jaký bude a zda vůbec termín dodání