Je mi líto ale dvě věci nejsou funkční , sice je to zrovna zboží za pár korun ale je to k naštvání ...

Bylo mi nabaleno jiné zboží, než jsem si objednal a zaplatil, místo 2 ks 20metrů vedení, jsem dostal pouze 2 ks 10m vedení, informační ceduli jsem neobdržel vůbec.

• ¨Cena/vykon
    • Nespolehliva osoba co odesila objednavky.

Obchod i zbozi v poradku, jen si dat pozor na to, ze i kdyz zadate dorucovaci adresu jinou tak vam stejne zbozi prijde na adresu fakturacni. Coz v kombinaci s nespolehlivou firmou DPD udela tydeni zpozdeni s dorucenim zasilky.

• Nedostatek techniků

Kamera nefunkční návod buď v angličtině nebo čínštině, při osobní návštěvě obchodu si s tím také nevěděli rady, tudíž kamera vrácena.

Reakce obchodu cctv.inshop.cz

Vzniklá situace nás velice mrzí, ale v době dovolených nelze zajistit bez předchozí dohody přítomnost více techniků na prodejně. Kameru jsme vzali zpět a zákazníkovi byly vráceny peníze.

• rychlost dodání
    • nedostatečná informovanost o výrobcích na WEBu
    • chybí český návod k výrobku v zásilce !!!

Odeslal jsem e-mailem žádost o dodatečné zaslání českého návodu k použití kamery- zatím žádná odezva.
    Nedaří se výrobek zprovoznit- nabít baterii.

• O prodávaném zboží nic nevědí.Obě kamery které jsem koupil jsou vadné a na reklamaci mi odpověděli, že je to vpořádku.

Nekupujte. Možná natrefíte na dobrou kameru, ale dojdeli k poruše, tak reklamaci neuplatníte.

• Neví co prodává, otřesná kvalita zboží

Co se týče kamer, prodávají neodzkoušené zboží z Číny - nejvyšší důvod k opatrnosti.

Vážený pane!

Jsme si vědomi toho, že jedna dodávka kamer značky Cantonk měla chybu v software a kamery nepracovaly správně. Bohužel se závada u většiny kamer neprojevila hned, ale až po několika dnech provozu. Z tohoto důvodu se nám nepodařilo chybu u kamer odhalit před začátkem prodeje. Po zjištění chyby jsme stáhli celou dodávku kamer z prodeje a u všech kamer na skladě, včetně kamer z předchozích dodávek, jsme aktualizovali firmware. Zákazníkům, kteří kameru reklamovali, jsme buď nabídli kamery jiné, nebo jim provedli aktualizaci firmware. Nyní již tyto kamery pracují bez problémů.

Velmi se tímto omlouváme všem zákazníkům, kteří s kamerami KIP-xxxxxxx měli problémy.

Se společností Cantonk spolupracujeme již více než 3 roky a není tudíž pravda, že zboží není odzkoušené a nevíme co prodáváme. Naopak. Kamery této značky jsou velmi oblíbené právě pro svou vysokou kvalitu.

• Dobrá cena a rozsah nabízeného zboží.
    • K software do PC není ani český tištěný překlad.

Pokud Vám nevadí, že všechen software je v angličtině (což u tohoto zboží může být oříšek) a prodejce nemá ani překlad v el. podobě, tak se nebojte nakupovat.

• Laxni produktova podpora, reseni dotazu a problemu prehazuji na vyrobce.

Vážený pane!

Velmi se omlouváme za vzniklé komplikace. Mohl byste prosím zaslat zprávu přímo na vedení společnosti se stručnou zprávou, o jaký problém šlo a s kterým technikem jste ho řešil? Emailová adresa je [email protected].

Děkuji.

Za 4ISP, s.r.o.

• spolupráce s poštou

Dobrý den!

Po předchozích zkušenostech s Českou poštou již delší čas standardně nespolupracujeme. V případě Vašeho požadavku však Vaši zásilku můžeme poslat i ČP.

Za 4isp

• Technická podpora produktů

Reakce obchodu cctv.inshop.cz

Za problémy se samozřejmě omlouváme. Mohl/a byste prosím rozvést na jaký problém jste s naší technickou podporou narazil/a? Případně nás můžete kontaktovat i telefonicky nebo emailem.

Děkujeme.

Za 4ISP