Uvedený obchod nedoporučuji. Odcizeny všechny kryptoměny. Slibovaná ani částečná náhrada škody do teď neproběhla. Tvrdí, že všechny poškozené klienty pravidelně informovali. Dostal jsem jsem za celou dobu jen dva emaily. Informace o ukončeném šetření Policie ČR také nikdy nedorazila a je vůbec otázkou, jak to vlastně všechno bylo.

Prodával jsem přes ně kryptoměnu a proběhlo to úplně normálně, do emailu přišla adresa peněženky kam jsem krypto poslal (večer) a druhý den přišli peníze na účet.

• Přívětivost, Komunikace
    • nenastala nevýhoda, která by se neřešila

Ccshop mohu doporučit z pohledu komunikace a přístupu k zákazníkům.

Opravdu si dávejte pozor s kým začnete obchodovat ve světě Kryptoměn. Pohybuji se v tomto odvětví od roku 2017 a důvěra v partnera je pro Vás klíčová. Bohužel to neplatí pro firmu ccShop a jejich troufalost podnikat dál je obrazem této doby. Varuji všechny a opravdu neobchodujte s touto směnárnou.Jsou to podvodníci a já osobně u nich nic už nekoupím.Možná Vám ten obchod projde, nebo taky ne, ale těm cca. 500 lidem to neprošlo.

Kdybych mohl, píšu 0. Web vypadá dobře, pozadí firmy a majitele pana Chvaji je ovšem kontroverznější. U této společnosti byly ukradeny (vytunelovány ?), desítkám, možná i více lidem, jejich nakoupené kryptoměny! Proč jste o tom ještě možná neslyšeli? Majitel, pan Chvaja, slíbil, že vše bude vráceno, žádal jen,aby poškození nikde nepsali negativní hodnocení. To se ve většině případů stalo. Výsledek... Sliby, sliby a zase nesplněné sliby. Nereagování na maily, a pokud už někdo něco dostal po velkých urgencích zpět, bylo to úplně nicotné. Když se někdo hlasitěji ozval (už ho po x letech planých slibů a vytáček nebavilo čekat), byl informován,že tedy nic nazpět nedostane... Spousta lidí to vzdala, někdo dostal po dlouhém dožadování nějaké drobečky zpět, ale to je celé. Je to jedna velká fabulace a manipulace pana majitele,který zvesela podniká dále. Vytváří dojem,že se snaží splatit své závazky(jen on ví, kdo za celou tuto situaci může), ale realita je bohužel daleko smutnější. Pokud chcete investovat do kryptoměn, nakupujte přímo přes prověřené burzy, nebo přes ověřené obchodníky. Této firmě se vyhněte ...

• Spolehlivost, rychlost, komunikace
    • Žadné

CCShop mohu doporucit. Nakup kryptomen probehl zcela v poradku bez jakykoliv potizi.

• Žádná!!!! Nechat se okrást.
    • Zloděj, podvodník a lhář

Pan Chvaja je zloděj a podvodník. Jeho výmluvy a lži při odcizení klíčů z jeho super zabezpečeného serveru jsou ubohé. Do dnešního dne nemám zpět peníze, ani krypto. Nekomunikuje a rád pokládá telefon při hovoru. Okradl tak stovky lidí, bohužel ne všichni to řešili soudem, protože sliboval a sliboval. Jednou ho potkám a nebude rád, že mne vidí.

Reakce obchodu ccShop.cz

Pak "jarynn" patřil k lidem, kteří byli postiženi hackerským útokem z konce roku 2017. Všem takovýmto klientům jsme nabídli účast v programu výplaty náhrad škody, kdy jsme jejich ztráty hradili z vlastních prostředků. Program byl vyhlášen v první polovině roku 2018 a běží dodnes. Pan "jarynn" v rámci programu ovšem odmítal spolupracovat a pouze vyhrožoval soudy, které se však nakonec nekonaly. V případě pozitivního přístupu jsme ochotni kdykoli jej do programu zařadit, stejně jako všechny ostatní, kteří se legitimně přihlásili.

Nákup kryptoměn proběhl rychle, bez komplikací. Doporučuji

S ccShopem jsem s krypto měnami začínal a musím potvrdit, že se s nimi dobře spolupracuje a fungují rychle. Mohu doporučit.

Obchod mohu doporučit, nakoupil jsem už dvakrát, vždy dobrá a rychlá komunikace
    Vše v naprostém pořádku.

• Pohodlný nákup kryptoměn
    • Majitel dodržel to, co slíbil
    • Kurzy mají samozřejmě určitou "přirážku"
    • Měli to špatně zabezpečené, snad se poučili....

Tento obchod je necelé dva roky zatížen nešťastnou kauzou, kdy došlo k vykradení jejich tehdy špatně zajištěných serverů hackery a hodně lidí o své kryptoměny přišla. Přesto majitel "nezavřel krám" a snaží se škodu uhradit. Mě osobně byla dnes dohodnutá náhrada vyplacena ( a je to v podstatě aktuální kurz tehdy nakoupeného Ripplu). Chápu lidi, co tam přišli o velké peníze a teď stále na náhradu čekají, ale obchod s touto komoditou je vždy tak trochu loterie. Nejsou jediní, komu se to stalo, byly vykradeny i velké burzy. Předpokládám, že si dnes už po těch zkušenostech na bezpečnost dávají velký pozor, takže bych je doporučil. Podvodníci to rozhodně nejsou.

Pozor na tohoto podvodnika v prosinci 2017 nakoupena kryptomena pry ukradena!!! Otazkou jestli je to pravda?!

Slibena kompenzace 10% mesicne bohuzel nic neprislo

Nyni je vec takova ze volate a kdyz se predstavite tak vam polozi telefon a kdyz volate hned zpet tel je jiz vypnuty stalo se to 2x nezavisle na sobe

Tato osoba Adam je velky podvodnik a myslim ze to mel od zacatku dobre promyslene co se tyka podvodu

Prosim okradene aby se mi ozvali na [email protected] kvuli hromadne zalobe

Reakce obchodu ccShop.cz

klientovi s uvedeným e-mailem jsme v rámci náhrady škody uhradili již desítky tisíc Kč a pravidelně komunikujeme, mrzí nás proto, když takto veřejně náš obchod haní. Hackerský útok není něco co jsme si "zasloužili", směnárny a burzy jsou pro hackery velmi lákavým soustem a problémy se často stávají i větším hráčům než jsme my.

I v této těžké situaci jsme se však rozhodli v obchodování nadále pokračovat a se všemi dotčenými zákazníky komunikovat a jednat o vyplácení náhrad škod, což již druhým rokem činíme. Jednalo se o vysoké částky, proto to v některých případech trvá delší dobu, ale v by se všechny ztracené částky mělo podařit nahradit, pouze je potřeba jednat oboustranně slušně a s trpělivostí.

Možnost jakéhokoli podvodu z naší strany byla již dávno vyvrácena výsledkem policejního vyšetřování, které na jaře skončilo, o čemž byli všichni dotčení klienti včetně aukro01 informováni.

• Nakoupení za české koruny

Zatím nic nevráceno, hodnocení neutrální. Velmi rád budu, pokud majitel vrátí nakoupenou měnu.

• - ochotný support tým
    • - rychlá domluva i o změnách (jiná adresa, změna kurzu), snaha vyhovět
    • - rychlost převodu
    • - IOTA a NEO!
    • - Monero :/

První eshop u nás, možná dneska už ne jediná služba, ale i díky tomu jak se postavili ke kompenzacím jediná, kterým se v tuto chvíli dá věřit. Držím palce, nakupuju ráda!

• Super komunikace
    • Množství měn
    • Zpomalená platba pro ty, co nemají FIO banku

Několik letošních objednávek bylo vyřízeno velmi rychle. Nejprve do adresy do ccshopu ještě před platbou, teď už malinko pomaleji než dojde platba do mojí adresy. I přesto rychlý nákup. Kdyby šla zřídit platba kartou, uvítám. Ať se vede, k nákupům se hned po výplatě zase vrátím.

Reakce obchodu ccShop.cz

děkujeme za hodnocení. Platba je rychlá pro ty, kdo mají účet u ČSOB. U Fio již bohužel nemáme účet, banka jej vloni zrušila všem kryptoměnovým směnárnám.

Platbu kartou připravujeme, měla by být spuštěna již letos.

• snadny nakup
    • spatne zabezpeceni transakci
    • zoufala komunikace

Nedoporucuji. CCshop je banda amateru kteri si na konci prosince nechali ukrast soukrome klice ke klientskym penezenkam. Tyto klice mely byt podle obchodnich podminek smazany coz ccshop neucinil.
    Kompenzaci slibovali do konce ledna, ted je brezen a zadnou kompenzaci jsem stale neobdrzel.

Dobrý den, Jardo,

máte pravdu, že koncem loňského roku došlo k bezpečnostnímu incidentu. Rozhodně však nemůžeme souhlasit s výrazem "špatné zabezpečení transakcí". K napadením systémů dochází všude, i u světových burz, které si mohou dovolit ty nejlepší bezpečnostní specialisty - přesto se občas někomu povede i ta nejlepší bezpečnostní opatření překonat.

Veškeré transakce v našem e-shopu jsou velmi dobře zabezpečeny. Soukromé klíče se stahují přes šifrovaný protokol a po stažení jsou z našich systémů mazány. Bohužel je nemůžeme mazat okamžitě (z toho důvodu, že uživatelé často nezvládnou klíč korektně uložit, "ztratí se jim" při stahování např. přes mobil a podobně), po nějakou dobu tedy u nás v systému musí být. Neznámému pachateli se koncem loňského roku, v době největšího krypto-boomu podařilo se k této části klíčů dostat a zcizit z nich prostředky.

Naše společnost se k tomu postavila čelem, napadení jsme neskrývali, rozhodli jsme se "nezavřít krám", ale tento kritický okamžik překonat. Ještě více jsme posílili zabezpečení a přislíbili všem dotčeným vyplacení zcizených měn z vlastních prostředků. Téměř polovinu prostředků se nám již k dnešnímu dni povedlo zákazníkům vyplatit. Se všemi ostatními průběžně komunikujeme, vysvětlujeme jaká je momentálně situace, na jakých krocích pracujeme a jakým způsobem a kdy se pokusíme vyplatit i ty zbývající.

Nejsme všemocní a máme jen omezené vlastní prostředky - náhrada škody sice není tak rychlá jak jsme se původně domnívali, ale pracujeme na ní neustále a věřím, že se nám v brzké době podaří nahradit škodu úplně všem, tedy i Vám.

Věříme totiž, že dělat byznys poctivě a otevřeně se vyplatí více, než strčit hlavu do písku, zavřít firmu a na okradené se vykašlat.

Budete-li chtít, stačí se nám ozvat a rádi s Vámi Váš případ probereme osobně, komunikujeme s každým a na maily reagujeme většinou do 24 hodin, dovolat se nám dá taky.

• Asi jediný CZ obchod s kryptoměny
    • Docela rychlý převod
    • Kurzy absolutně nesmyslné.
    • Předražený

ccShop bych přirovnal ke směnárnám na Václavském náměstí ... Rozhodně při větších transakcích doporučuji nakupovat v zahraničný za aktuální kurz.

• Rychlost, pohodlí, CZK
    • Méně výhodné kurzy.

Kryptoměna připsána do druhého dne od odeslání platby z jiné banky než eshop vlastní, takže super. Kurzy jsou ovšem horší, ale to je daň kterou jsem ochoten jako začátečník akceptovat za pohodlí a rychlost.

děkujeme za recenzi.

Pokud jde o naše kurzy, tak pro opakované a prověřené klienty máme připraveny razantní slevy, je možné se poměrně snadno dostat na jedny z nejlepších cen na trhu.

Děkuji

• - rychlost