Vše proběhlo v pořádku, s produktem jsem spokojená.

• rychlost jednání
    • kvalitní produkty

• Dobra komunikejšn

Super

• spolehlivost
    • výborná komunikace
    • slušné ceny
    • rychlost dodání
    • bylo by dobré stálým zákazníkům dát slevový bonus, který je v e-shopu i vyznačen

Obchod proběhl naprosto perfektně, určitě ro nebyl muj poslední nákup. Děkuji mnohokrát.

Dodano v terminu

• výborná komunikace
    • rychlost dodávky

dobrá komunikace, kvalitní zboží, rychlé dodání, bezproblémové

• Rýchle a bezproblémové dodanie :)

• Rychle zpracovali objednávku a dorazili včas.
    • Výrobek je kvalitní.

je nutná verze webu, v angličtině

• Solidní a spolehlivý obchod, má dodavatele s opravdu léčebným konopím, žádné náhražky

• Koupil jsem si v tomto obchodu cbd herbu s údajným obsahem cbd 10%. Normálně kupuju 1.6% z jiného obchodu a z té jde z vaporizéru velmi slušný výpar. Z této nejde absolutně nic a je to jen sláma bez obsahu látek. Obě herby jsou určeny k přípravě čaje ale samozřejmě je můžete i vaporizovat. Ihned jak mi zboží přišlo jsem kontaktoval prodejce a ten se mi jinými slovy vysmál že mám smůlu a je to moje vina. Takže mám těd 100g herby kterou hodím na kompost. Ze slov prodejce mi je jasné že o tom ví a jen se toho chtěl zbavit.

Reakce obchodu cbd-produkty.cz

Zákazník nám psal email, že konopný čaj, který u nás zakoupil nemá deklarovaný obsah CBD. Jako důkaz uvedl, že mu při vaporizaci dává malý výpar. Když jsem se mu snažil slušně vysvětlit, že hustota výparu s obsahem CBD absolutně nesouvisí, začal být velmi arogantní a sprostý (slova jako ču..k) Čaj samozřejmě má deklarovaný obsah CBD, výrobce si nechává své produkty pravidelně testovat. Kdyby se zákazník choval slušně, tak bych mu vysvětlil jak správně herbu vaporizovat, nebo bych si u výrobce vyžádal příslušné laboratorní rozbory dané šarže čaje, případně bych ji klidně vzal zpět a vrátil peníze.

Po objednaní tovar na druhý deň doma. Rýchle jednanie, skutočne spoľahlivý obchod.

• Tovar nedodaný. Dlhá čakacia doba

Reakce obchodu cbd-produkty.cz

kolega vám hned po objednávce volal s tím, že zboží není skladem a oznámil vám kdy skladem bude s čímž jste souhlasil.

Jan Šimr

Cbd produkt obsahuje cbd zlozku, aj ked pomer koncentracie a ceny nieje uplne vyhodny, cena je este pomerne vysoka, oplati sa to vyskusat. Mierne mi to zvysuje koncentraciu sustredit sa a polepsilo sa mi aj travenie. Odporucam.

• dlouho čekám na zboží
    • přesto že inzerují bonusy za nákupy, toto nefunguje a žádné bonusy nedávají

Reakce obchodu cbd-produkty.cz

žádné bonusy za nákupy jsme nikdy a nikde neinzerovali.

Jan Šimr

• Všetko prebehlo super s rýchlo , môžeme len odporúčať

• Rychle dodani

Neni uvedeno ze cartridge je jednorazovy. Ze nejde doplnit dalsi nove e-liquidy. Skoda penez.

• Velmi rychlá expedice.
    • Ocenil bych možnost dopravy na zásilkovnu.